Registrace

Další menu

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes76
mod_vvisit_counterVčera529
mod_vvisit_counterTenhle týden76
mod_vvisit_counterMinulý týden12430
mod_vvisit_counterTento měsíc30432
mod_vvisit_counterMinulý měsíc49672
mod_vvisit_counterVše3164362

We have: 12 guests online
Vaše IP: 54.224.158.232
Dnes je: Zář 24, 2017

Reklama

    486na486
Home Klienti Cvičí u nás
Cvičí u nás

Zde jsou informace o našich  svěřencích, kteří k nám pravidelně docházejí na výcvik v roce 2017.

Ti, kteří již splnili v minulých letech zkoušky najdete i s jejich výsledky v Absolventech.

Jméno pejska Plemeno Majitel Dosažená úroveň

Úspěchy

Abby NKO Tomáš Drvota začátečník
Abercrombie Afriel Cedarwood road "Abbey" IS Daniela Šimková začátečník
Alcapone Bellezza Bohemia MOK Tomáš Kučaba začátečník
Ambra od Ztracené studánky GR Zuzana Kánská začátečník
Amy Šedivé štěstí VOK Nikola Odstrčilová začátečník
Antares God Forests Silesjana Xorti "Dante" VOK Patrik Šarina začátečník ZV I.cena, SVP II.cena, PZ II.cena
Aramis z Kyjovic "Samuel" MOK Lucia Iványiová začátečník
Archie Angelic Dreams MOK Věra Štefánková začátečník ZV I.cena
Aranka od Vůznického potoka FCT Pavla Richterová začátečník OVVR I.cena, vítěz
Arnold Horky Weim VOK Michaela Sotonová začátečník
Arnold od Jestřábí tvrze KO Věra Forstová začátečník
Aron LR Michaela Šimková začátečník
Artemis Kis Méhecske MOK Eliška Štochlová začátečník
Aurelia the Varrior Roal Setter AS Adéla Hunerová začátečník ZV I.cena
Axa z Okounovského dvora NK Jiří Anýž začátečník
Bad z Makotřas JGT Pavel Vtelenský začátečník ZVVZ I.cena, ZV I.cena, LZ I.cena, 2.místo, ZN obstál
Bára z Koroptvárny "Agnes" MOK Klára Hausdorfová začátečník ZV I.cena
Beautiful Lady Kingliness GR Markéta Suchá začátečník OVVR III.cena
B.B. My Lagartia Valinete "Bree" VOK Martin Kabát začátečník
Bella od Paseckého potoka LR Irena Dorozalová mírně pokročilá OVVR I.cena
Ben  LR b. PP Václav Švejkovský začátečník
Best of Casa de Canela "Twenty" MOK Ondřej Šimánek začátečník
Betty PRT b. PP Pavlína Luprichová začátečník
Bojar z Derkova dvora "Baxík" VMO Světlana Semeráková začátečník
Bria od Blatovské tůně MOK Jaroslav Machota začátečník
Caccao Vives Bohemia KO Eliška Šírová začátečník
Cairo z Pelestrovských lesů MOK Jiří Belšán mírně pokročilý ZV III.cena, SVP II.cena
Casper Esperanza Futura "Finn" GS Jan Karous začátečník ZV I.cena
Cinda z Podmaršovic "Zara" GS Jarka Wolfová začátečník
Cougar Dark Lavondyss LR Petr Valenta začátečník OVVR I.cena vítěz, KSVP I.cena vítěz
Darcy Idols Heritage AC Tereza Kosmánková mírně pokročilý
Debbie of Bruichladdich IRWS Simona Mašková začátečník ZV I.cena
Delicate Nose Cocco Lotte " MOK Kristýna Dolečková začátečník ZV I.cena
Edith Piaf Áres Šamarkan "Lara" GS Klára Coufalová začátečník ZV I.cena
Ejmi VOK b. PP Adéla Mandátová začátečník
Elf z Holubče JGT Richard Kudílek začátečník
Elsa JRT Kristýna Šenderová začátečník
Erin Born to be Loved Bawean´s Hope RR Dita Řezáčová mírně pokročilá
Evening Land of Indians Jacywood road "Jacy" NSDR Aneta Plachá začátečník OVVR I.cena
Ezra z Vesmíru IT Otakar Kuna začátečník
Gaia Skřivánčí rokle DO Stáńa Ledvinková začátečník ZV I.cena, vítěz, MJS I.cena CACT vítěz, PZ I.cena
Gary Skřivánčí rokle DO Markéta Náprstková začátečník ZV I.cena, MJS I.cena
Greisy Bertoni Prague MOK Zuzana Staňková štěně
Handy Tajemství Karpat MOK Dalibor Masopust mírně pokročilý SVP III.cena
Hany BB Martin Jirkovský začátečník
Charlie GR Roman Kaiml začátečník
Chéra od Božské arie "Kessy" J Jiří Žižka mírně pokročilá ZN obstála, ZVVZ I.cena, ZV I.cena, BZ III.cena
Chiara Blue Schőnez "Čára"  AC Klára Pešková začátečník ZV I.cena
Izrael Vives Bohemia MOK Tereza Šárová mírně pokročilý ZV I.cena, KZV I.cena CACT, PZ I.cena, LZ I.cena 3.místo, SVP - I.cena
Jar Laval Val MMO Petr Novotný štěně
Jaqueline Vives Bohemia MOK Renata Schmarcová mírně pokročilá ZV I.cena, PZ I.cena
Jasper MOK b. PP Iva Wohlmuthová začátečník
Juliana z Podjeřmanské skály "Coffey" BL Jakub Ďurica mírně pokročilá
Jumper Vives Bohemia MOK Jana Dubišarová začátečník
Kaira Sneh Tatier "Bella" GR Pavel Šidík začátečník OVVR I.cena
Kassandra Vives Bohemia MOK Petr Štěfánek začátečník ZV I.cena
Kassiopeia Vives Bohemia "Molly" MOK Věra Gärtnerová
začátečník
Kheira MOK Miroslav Studnička začátečník
Kronos Vives Bohemia MOK Miroslav Kubát začátečník PZ I.cena, ZV I.cena 3.místo, SVP II.cena
Lola ze Šumavského kraje IS Iveta Karlová začátečník ZV I.cena
Lotus Vives Bohemia MOK Lucie Koštířová začátečník
Maya KO b. PP David Hořejší začátečník
Maya z Kuntova dvora VOK Miloš Pozdník začátečník
Minnie od Cykasu RR Renata Janouškovcová pokročilá
Mira MOK Eva Heřtová začátečník
Monty GR Markéta Fleschnerová začátečník
My Zaki od Cykasu RR Iva Párysová mírně pokročilý
Nero VOK b. PP Martin Veselý začátečník
Noori od Cykasu RR Martina Červinková začátečník
Norka z Chraštínského lesa J Natálie Kolínová začátečník
Oddie z Malého Boubína ČF Jitka Míšková mírně pokročilý ZV I.cena, KZV I.cena, SVP I.cena, PZ I.cena
Oggy LR Jan Šíma začátečník
Pongo DAL b. PP Jan Haruštiak začátečník
Rocky X Radek Christov začátečník
Run Forest Run Brdské zlato "Ori" GR Kateřina Bulenová začátečník OVVR I.cena
Sára LR Andrea Krobová začátečník
Sheila IS Lucie Pružionová mírně pokročilá ZV I.cena
Sielnce NK Šárka Beznosková začátečník
Šelba VOK Petra Moravcová začátečník
Tula MOK b. PP Markéta Šedivá začátečník
Vilík VOK b. PP Magdalena Šťastná mírně pokročilý
Willy KO b. PP Olga Ermánková začátečník
Wok z Taranky "Woody" BO Dana Pacovská mírně pokročilý
Yzzy Stella Venandi NDO Věra Moravská začátečník ZV I.cena

 

 

 

 

 

Wiktoria RS