Registrace

Další menu

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes506
mod_vvisit_counterVčera1800
mod_vvisit_counterTenhle týden8327
mod_vvisit_counterMinulý týden13096
mod_vvisit_counterTento měsíc32981
mod_vvisit_counterMinulý měsíc86628
mod_vvisit_counterVše4147239

We have: 25 guests, 8 members online
Vaše IP: 34.229.24.100
Dnes je: Čec 18, 2019

Reklama

    486na486
Home Klienti Cvičí u nás
Cvičí u nás

Zde jsou informace o našich  svěřencích, kteří k nám pravidelně docházejí na výcvik v roce 2019.

Ti, kteří již splnili v minulých letech zkoušky najdete i s jejich výsledky v Absolventech.

Jméno pejska Plemeno Majitel Dosažená úroveň

Úspěchy

Abele Isa Frisian Legendario STA Jana Traitz štěně
Abigail Vizsla von Prague MOK Ľubica Ježová začátečník ZV I.cena
Afra z Lišanských luk ČF Michaea Vašíčková začátečník
Agila z Hanušova lomu MMO Klára Komárková začátečník
Aida Jokran MOK Iveta Bartůšková začátečník
Aimée ze Stříbrníku MPO Honza Javůrek začáteník ZV - I.cena
Alex from Seattle Greys IS Jovana Hyksová štěně
Alvin od Pálavských vršků "Loki" ČF Simon Neřold začátečník
Alvin z Lukovečského remízu IS Irena Mejtská začátečník ZV I.cena
Anabel Hunting Gold GR Tomáš Soukup mírně pokročilá
Andulka Šedé štěstí VOK Marcela Vlčková začátenčík ZV - I.cena
Andromeda Z Pirátských ostrovů "Ajka" GR Ivana Vostatková mírně pokročilá
Ann Hubertův poklad MMO Radka Štěpánková začátečník
Annie z Jarošova vrchu IS Mirka Šindlerová začátečník
April from Seattle Greys
AS Jarmila Wollmanová štěně
Aramis Grey z Turoveckých lesů VOK Martin Dundr štěně
Arny Celesta Bohemia MOK Ilona Sadílková začátečník
Arya Hubertův Poklad MMO Romana Zelenková začátečník ZV - I.cena
Art od Štěchovické skály "Hubert" J Věra Forstová začátečník
Artemis od Štěchovické skály "Diana" J Luboš Novelinko začátečník
Aston z Bellevíru MOK Iveta Rejnartová začátečník
Astona od Rytíře Malovce FXH Petra Menclová začátečník
Atilla Odvážný lovec BT Petr Hořejší mírně pokročilý ZV - I.cena, ZN - obstál
Azari Bon Ami Roux "Zara" MOK Jitka Petrusová začátečník ZV - I.cena
Baddy MOK b. PP Iveta Pasecká začátečník
Bacardi Blackberry of York VOK Lenka Blažková štěně
Bájos Kis Méheczke "Agáta" MOK Lucie Ratajová štěně
Bajnok Kis Méheczke MOK Blanka Rysová štěně
Bailey The Beast Snuggling Hunter
MOK Karolína Bílková začátečník
Baileys od Meluzíny MMO Ondřej Rathouský začátečník
Barron od Štepanskeho rybnika "Max" FXH Dana Moralesová začátečník ZV-  I.cena, ZN - obstál
Baxter Odvážný lovec BT Petr Hořejší štěně
Becky Souchov KG Vendula Zemanová začátečník
Beira od Rybníka Kálek
MMO Dušan Drvota mírně pokročilá
Belinus Stella Amica CCR Kateřina Ilášová začátečník
Bella Snuggling Hunter
MOK Peter Fabík začátečník
Boldog  Kis Méhecske "Maybe" MOK Jana Burianová štěně
Brittany z Pěnčirské vyhlídky "Betina" LR Petr Kratochvíl začátečník
Carlo Crazy Forever VOD Lenka Berger mírně pokročilý
Carlos Řevnické Tornádo VOK Radek Kadlík začátečník
Cato od Nebojského kaštieĺa J Luboš Novelinko mírně pokročilý
Cerberos Silesian Weim "Kerby" VOK Karel Kos štěně
Cora Aurea Sidera GR Aneta Angelisová začátečník
Coundy Banataj Wind MOK Petr Kvašňovský mírně pokročilý ZV - I.cena
Cox Brixi’s Pride "Cassie" WSS Karel Bauer začátečník
Daring Deed of Greynie "Molly" VOK Adéla Mandátová štěně
Denny Vives Bohemia KO Petr Tesař začátečník ZV - I.cena
Desperado Vives Bohemia KO Patrik Šarina začátečník ZV - I.cena vítěz
Drax z Jestřábky MOK Ludmila Beránková začátečeník
Driss Vives Bohemia KO Jana Sedláčková začátečník
Effie Princess of Diam Weim VOK Daniela Zofová mírně pokročilá
Fella z Úlibického páleníka "Safira" ČF Michal Pisko začátečník
Heriet od Tekly "Beezus"  KO Eliška Havlová začátečník
Here with Me Majik GR Frantošek Burian začátečník
Charon Hastrmánek KO Dana Marešová mírně pokročilý ZV - I.cena
Chyta z Jirouškova dvora "Zelda" IS Jindra Malík začátečník
Jasper MOK b. PP Iva Wohlmuthová pokročilý
Kámo MOK b. PP Jaroslav Doležal štěně
Karkulka z Ledecké zahrady J Jana Mattesová
začátečník ZV - I.cena
Margarita Vives Bohemia MOK Jiří Žižka začátečník
Melampo z Tismenic MOD František Dibelka mírně pokročilý
Meredith from Seattle Greys AS Kateřina Šibřinová štěně
Merlot Vives Bohemia MOK Kateřina Matalová začátečník
Mia od Potoka Kačáku VOK Zuzana Smejkalová začátečník
Nando Vives Bohemia MOK Tereza Šárová mírně pokročilý ZV - I.cena
Nero od Potoka Kačáku VOK Miroslav Horár štěně
Nessie od Potoka Kačáku VOK Jana Ešková štěně
Ninon de la Diane Belrem SG Gabriela Jirásková začátečník

T.A.N., KZV - I.cena

Dunajský pohár - I.cena

Nordic Wind z Hamburských luk "Nord" LR Monika Boháčová začátečník ZV - II.cena, OVVR II.cena
Olaf Danitty MOK Martin Lacko začátečník
Oliver Vives Bohemia MOK Jaroslav Krupička začátečník
Piece of Art Sirius Nova "Art" VOK Jiří Taichman štěně
Piaf Vives Bohemia "Agis" MOK Jitka Kubátová začátečník ZV - I.cena
Pink Vives Bohemia MOK Veronika Kvašňovská štěně
Prince Vives Bohemia "Baddy" MOK Martin Jelínek štěně
Raspberry Top Banana SBT Aneta Vorlíčková začátečník
Romantic Paris z Dark Angel od Teplic "Romy" GR Iva Vildová začátečník
Quesadilla Top Banana "Kvído" SBT Iveta Kokrdová začátečník
Quick Protein Top Banana "Richie" SBT Nicole Cvrčková začátečník ZV - I.-cena
U Are my Beretta Brdské zlato GR Martin Kahoun štěně

 

 

 

 

 

Wiktoria RS