Registrace

Další menu

LV Shop - pomůcky k prodeji

    LVShop

Chovatelská stanice Od Czechu

    486na486

FB Lovecký výcvik

    lovec
Home Klienti Naši absolventi
Naši absolventi
Zde je přehled našich úspěšných absolventů

Jedná se hlavně o absolventy od roku 2018. Ti kteří s námi začínali, cvičili a úspěšně absolvovali různé zkoušky dříve, tak byli uvedeni na starším seznamu. 
Pokud si někdo přeje být uveden, ať pošle e-mail a rádi jej doplníme i do tohoto přehledu :). Pokud si někdo něpřeje zde být, také ihned mažeme.
 
Abby

Abellon Legacy of Otylie

Panička Iveta Kokrdová

ZV - II.cena

BZH - I.cena

Abi

Abigail Vizsla von Prague

Panička Ľubica Ježová

ZV - I.cena
Kimi

Abrakadabra Zannanza "Kimi"

Panička Renata Masařová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - II.cena

LZ - II.cena

Adar

Adar Jestřábí stopa

Páníček Martin Suda

Memoriál MVDr. Vladimíra Soukupa (KPZ) - I.cena

SVP - II.cena

adar

Adar Vives Bohemia "U"

Panička Šárka Turnová

ZV - I.cena

2 x PZ - I.cena

Pohár středočeského kraje I.cena

SVP - I.cena

LZ - II.cena

MJM - III.cena

LZ - II.cena

MJS - I.cena "U"

20150131_082055

"U"Adéla Moon Blaze

Páníček Petr Tesař

SVP-  I.cena

PZ - I.cena

MKK - I.cena

VZ - III.cena

dora

"U"Adora z Wejherovskiej Bukowiny "Dorina"

Panička Věra Moravská

ZV - I.cena

MVV - I.cena, CACT

SVP - II.cena

PZ - I.cena, 3.místo

SVP - I.cena

LZ - I.cena, 3.místo

PZ - I.cena, 2.místo, CACT

MJD - II.cena, Nej. pole

Karel

Adrien Endless adventure "Karel"

Panička Michaela Šofferová

ZV - I.cena
aer

Aer Malvazia "Oliver"

Panička Nicole Pavelková

ZV - II.cena

BZ - III.cena

Belli

Afra z Lhotských jezírek "Bella"

Panička Michalea Vašíčková

ZV - I.cena

PZ - III.cena

PZ - I.cena, 2.místo

SVP - I.cena

OVL - prospěla

MJS "U" - III.cena, 4.místo, Nejlepší hluboká voda

agnes

Agnes Lovec Lihan "Nessy"

Panička Věra Moravská

ZV - I.cena

LZ - II.cena

ZN - obstála

ailey

"U" Ailey Princess Coco Lotte

Panička Renata Schmarcová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - I.cena

LZ - I.cena, 2.místo

VZ - I.cena

MJM  - III.cena

Airin

Airin Look Angel

Panička Zuzana Trunšková

OVVR - obstála

KVP - III.cena

KPZ - III.cena

Aira

Aira z Louštínského vrchu

Panička Tereza Poláková

ZV - I.cena

Memoriál MVDr. Vladimíra Soukupa (KPZ) - I.cena

PZ - I.cena, vítěz

SVP - I. cena, 2. místo

aira

Aira Zrzavé štěstí

Panička Jana Sedláčková

ZV - I.cena, 3.místo

PZ -I.cena, 3.místo

LZ - I.cena, vítěz

bekky2

"U" Aita Eistereiber "Bekky"

Panička Kristýna Kellovská

ZV - I.cena

PZ - I.cena, 2. místo

SZVP - I.cena

MJM - (PZ+SZVP) III.cena

 

VZ  - II.cena

fik

Akim Czech Mokřany "Fík"

Panička Adéla Fraňková

ZV - I.cena

PZ - III.cena

capi

Alcapone Belleza Bohemia "Capi"

Páníček Tomáš Kučaba

ZV - I.cena, vítěz

PZ - I.cena

max

"U"Allard z Vršovické bučiny "Max"

Panička Vladimíra Fialová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - I.cena

LZ - I.cena

VZ - I.cena

Blek

Alois od CZechu

Panička Petra Počtová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

Loco

Alvin od Pálavských vršků "Loki"

Páníček Simon Neřold

ZV - II.cena
Alvin

Alvin z Lukovečského remízu

Panička Irena Mejtská

2 x ZV - I.cena

PZ - III.cena

VP - III.cena

BZ - II.cena

lili

Alžběta by Lilian

Panička Hanka Dudáčková

ZV - I.cena

PZ - I.cena, vítěz

MJM - I.cena

floki

Amazing Floki Onyx Moravia

Páníček Jaroslav Suchý

ZN- obstál
AMBRA

Ambra Barrandovská podkova

Páníček Pavel Diblík

ZV - I.cena

VP - II.cena

Ambra

Ambra z Louštínského vrchu

Páníček Lukáš Krov

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - I.cena, 3.místo

Dino

Anarchy Dinno Golden Clarks "Dino"

Panička Lenka Bejčková

OVVR - obstál, vítěz

PZ - I.cena

KPZ - I.cena, 3.místo

Andulka

Andulka Šedivé štěstí

Panička Marcela Vlčková

ZV - I.cena, 2.místo
ben2

"U"Animo Forest Bee "Ben"

Páníček Milan Touš

ZV - I.cena

SVP - I.cena, plný počet bodů, vítěz

PZ - I.cena, 2.místo

VZ - I.cena

O Pohár prem. kláštera Milevsko -II.cena

Anita

Anita Debborin

Panička Simona Chrtová

ZV - I.cena

Memoriál MVDr. Vl. Soukupa (KZV) -I.cena, CACT

PZ - I.cena

angina

"U" Angie Royal Splendour of Diam Weim

Panička Štěpánka Kolářová

KPZ - I. cena
PZ- I. cena
ZV - I. cena

SVP - I.cena

LZ - I.cena, vítěz

KVZ - I.cena, 2.místo "U", Res.CACT

Nom.soutěž MRK 2014

MLH - I.cena, CACT

BZ - I.cena, plný počet bodů

MJH - I.cena, Res. CACT

BZ - I.cena, oznamovač, plný počet bodů

angie

"U"Angie z Čertovy rokle

Páníček Petr Štefánek

ZV - I.cena

PZ - I.cena, vítěz

SVP - II.cena

LZ - II.cena

MKK (SVP+LZ) - I.cena, 4.místo

KLZ - III.cena

MJM - II.cena

VZ - I.cena

Leia

"U" Anie od Bezdrevského lesa "Leia"

Panička Sylva Veličová

ZV - I.cena, 2.místo

PZ - I.cena

SVP - I.cena

LZ - I.cena

VZ - I.cena

 

Ann

Ann Hubertův poklad

Panička Radka Štěpánková

ZV - I.cena

VP - I.cena, 2.místo

PZ - II.cena

anabella

"U" Anna Bella z Bonifácova

Panička Ing. Eva Herrmannová

OVVR - prospěla

KPZ - III.cena

KZVP - I.cena

Jihočeské derby (PZ+VP) - II.cena

KLZ - I.cena, CACT

KPZ - III.cena

KZPR - III.cena

KVZPR - III.cena

Pražské derby ((KPZ , KVP) - I. cena
KZVP I. cena
KLZ II. cena
KPZ III. cena.

nish

Anisha Hnědá Perla "Nisha"

Páníček Vladimír Chmelíček

ZV - I.cena
annie

Annie z Jarošova

Panička Mirka Šindlerová

ZV - I.cena
Antares God Forests Silesjana xorti

Antares God Forests Silesjana Xorti "Dante"

Páníček Patrik Šarina

ZV - I.cena

PZ - II.cena

SVP - II.cena

PZ - I.cena

BZ - II.cena

LZ - I.cena

Artemis

Antonia Artemis vom Mühlenbachhof 

Panička Lucie Štinglová

T.A.N. - obstála

ZV - II.cena

ZV - I.cena

PZ - I.cena

KPZ - I.cena

Api Apolline z Jahodového dvora

ZV - I.cena

VP - I.cena

PZ - II.cena

April

April from Seattle Greys

Panička Jarmila Wolllmannová

ZV - I.cena, vítěz
agata

Ara od Klapárny "Agáta"

Páníček Ondřej Šafránek

ZV -I.cena
fcr

zprava ...

 

Aranka od Vůznického potoka

 

 

Barka od Turoveckých rybníků

 

a


Baeki od Vůznického potoka


Panička Pavla Richterová

Aranka: 

OVVR - prospěla, vítěz, plný počet bodů

ZV-II.cena

ZVP -I.cena

PZ-I.cena

LZ - II.cena

 

Barča:

OVVR - prospěla

PZ - I.cena, vítěz

LZ - II.cena

 

Baeki:

OVVR - prospěla

PZ - I.cena, 2.místo

KVP - I.cena, 3.místo, CACT

LZ - I.cena, 3.místo

KZPR - III.cena

 

Kery

Ara od Kanečku "Kery"

Paníčci Dalibor a Radka Heclovi

Zv - I.cena

PZ - I.cena

aRAGON

" U" Aragon Barrandovská podkova

Páníček Pavel Diblík

ZV - I.cena

PZ -I.cena

VP - I.cena

LZ - I.cena

VZ -II.cena

Argo

Argo Gray Passion

Panička Kristýna Fořtová

ZV - I.cena
Archie

Archie Angelic Dreams

Panička Věra Štefánková

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - I.cena

Arletta

Arlette Endless adventure

Panička Lenka Veselá

T.A.N. - obstál
Arlett

Arlett z Raklesu

Panička Monika Topková

ZV - I.cena
Army

Army Kralupská zahárdka

Páníček Pavel Diblík

ZV - I.cena

PZ - II.cena

Arnold

Arnold Horky Weim

Panička Michaela Sotonová

ZV - I.cena

PZ - II.cena

SVP - II.cena

SVP - I.cena, 2.místo

Arny1

"U" Arnold od Jestřábí tvrze

Páníček Zdeněk Žáček

ZV - II.cena

PZ - I.cena

VZ - I.cena

 

Arnost

Arnošt od Czechu

Páníček Miroslav Buček

ZV - I.cena

KZV - III.cena

KPZ - III.cena, 3.místo

PZ - I.cena, 3.místo

Arny2

Arny Celeste Bohemia

Páníček Michal Sadílek

ZV - I.cena
Arsa

Arsa Gray Passion

Panička Anna Cherniavska

ZV - I.cena
Temi3

Artemis z Vinarských zahrad "Temi"

Panička Veronika Grubnerová

KZV - III.cena

ZV - I.cena

arthur

"U"Arthur Vives Bohemia

Páníček Michal Turna

ZV - III.cena

MVS - I.cena, Res. CACT

2 x PZ - I.cena

SVP - I.cena

LZ - II.cena

LZ - III. cena

MVD (VZ) -II.cena

KLZ - I.cena, 2.místo

Arny

Arnie z Brunfúsu

Panička Kateřina Pauzarová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

Rauli

"U" Aron z Doubravice nad Moravou "Rauli"

Páníček Kamil Kovařík

ZV - I.cena

PZ - I.cena, vítěz

LZ - I.cena

BZ - I.cena, 2.místo

VZ - II.cena

VP - I.cena

Art

Art Bordego Artemis

Páníček Jiří Cikán

ZVVZ - I.cena

LZ - I.cena, vítěz

ZN - obstál

BZ - I.cena

HUbert

Art od Štěchovické skály "Hubert"

Panička Věra Forstová

ZN - obstál

LZ - II.cena

Rolf

Arx Royal Splendour "Rolf"

Panička Věra Forstová

ZV - I.cena

2 x PZ - II.cena

VZ - III.cena

PZ - I.cena

 

Arya

Arya Hubertův poklad

Panička Romana Zelenková

ZV - I.cena
aryn

Aryn Honor Girmi

Páníček Antonín Živný

ZV - III.cena

ZV - I.cena

PZ - I.cena, 2.místo

VP - I.cena

Jimmy

As You Like It Vinewood "Jimmy Page"

Panička Martina Putzová

Zv - I.cena

KPZ - I.cena, CACT, vítěz

BZ - I.cena, vítěz

KBZ - I.cena

LZ - I.cena

KLZ - I.cena

KVP - II.cena

KPZ - III.cena

Atos

Atos z Kovářovy strouhy

Panička Věra Lišková

ZN - obstál

ZV - I.cena

BZ - III.cena

atrey

Atrey z Brumovského údolí

Panička Ivana Čadková

ZV - I.cena

VP - I.cena

PZ - I.cena

Zara

Azari Bon ami roux "Zara"

Panička Jitka Petrusová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

Bad

Bad z Makotřas

Páníček Pavel Vtelenský

ZVVZ - I.cena

ZV - I.cena

LZ - I.cena, 2.místo

ZN - obstál

bolt

Bady Zúgov dvor "Bolt"

Petra Marková 

ZV - II.cena
Bei

Bailitte Spanilá Jolanta

Panička Renata Masařová

2 x ZV - I.cena

SVP - I.cena, 2.místo

baja

Bajnok Kis Méhecske "Bája"

Panička Blanka Rysová

ZV - I.cena

KZV - I.cena

BZ - I.cena

PZ - I.cena

Bambi

Bambi Gold Touch od Lucky Dolly "Bonnie"

Panička Andrea Zedníková

OVVR - obstála

KVP - I.cena

KPZ - I.cena

baron

Baron od Štěpánského rybníka "Max"

Panička Dana Moralesová

ZV - I.cena

ZN - obstál

BZ - III.cena

BZH - III.cena

PZ - I.cena

LZ - III.cena

IMG_9390

"U"Bastien Vives Bohemia

Páníček David Hájíček

ZV - II.cena

PZ - I.cena

LZ - I.cena

MJK  - II.cena

MJM - II.cena

 

Baya

" U" Baya Dragéles

Panička adéla Vičlová

ZV - I.cena

PZ - I.cena, vítěz

VP - I.cena

LZ - I.cena, 2.místo

VZ - I.cena

Beira

Beira od Rybníka Kálek

Páníček Dušan Drvota

ZV - I.cena

PZ - I.cena, 2.místo

roxa

Beki z Louštínského vrchu "Roxy"

Páníček Martin Bureš

ZV - I.cena
Larry

Believe in spirit Royal Spirit "Larry"

Páníček Zdeněk Kouba

2 x PZ - II.cena

KPZ - II.cena

Bella

"U" Bella od Paseckého potoka

Panička Irena Dorozalová

OVVR - I.cena

PZ - I.cena

VP - I.cena

KLZ - II.cena

KVZ - III.cena

KZPR - III.cena

Buddy

Benji od Jezevčích nor

Páníček Petr Kučera

ZV - I.cena

BZ - I.cena

ZN - I.cena

berrys

"U"Berrys Star Moravia

Panička Tereza Eiseltová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

LZ - I.cena

SVP - I.cena

VZ - I.cena

Berta

Berta z Kladivovic chovu

Panička Marie Kopalová

ZV - II.cena

ZV - I.cena

2 x ZN - obstála

LZ - II.cena

Bertha

Bertha z Filipova dvora

Panička Eva Masáková

ZV - I.cena

ZN - obstála

ZVVZ - I.cena, vítěz

BZ - III.cena

LZ - I.cena

BZ - I.cena, nejlepší barva

bet

Betyár Kis Méhecske "Bet"

Radka Pillerová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

VP - I.cena

Billy

Billy z Pelestrovských lesů

Panička Miluška Masařová

ZV - I.cena
KZV - I.cena
PZ - I.cena, vítěz
SVP - I.cena
pif

Black Mystic NeverendingGrace "Pif"

Panička Kateřina Kadlecová

ZV - I.cena
Bonnie

Bonnie z Lesa Královce

Panička Radka Štěpánková

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - I.cena, vítěz

LZ - I.cena

Abby

Bonny ze Hředelských polí "Abby"

Páníček Tomáš Drvota 

ZV - I.cena

PZ - I.cena, vítěz

LZ - I.cena

bundy

Bořek Legacy of Otylie "Bundy"

Páníček Tomáš Postník

ZV - I.cena, vítěz

ZVVZ -I.cena

LZ - I.cena

BZ - II.cena

Podkrušnohorský pohár - 2.místo

Bree

Bree Czechwel

Panička Simona Jirotková

ZV - III.cena
Bria

Bria od Blatovské tůně

Páníček Jaroslav Machota

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - I.cena

aquq

"U" Brita L'Amore del Cane Angelico "Aqua"

Panička Ivana Lišková

OVVR - prospěla

ZV - I.cena, vítěz

KZVP - III.cena

KPZ - II.cena

PZ - I.cena, vítěz

VP - II.cena

KVP - I.cena, CACT

LZ - I.cena

KLZ - III.cena

VZ - III.cena

KZPR - I.cena

Betina

Brittany z Pěnčirské vyhlídky "Betina"

Páníček Petr Kratochvíl

OVVR - prospěla
4.2012

Brix z Horova dvora

Panička Radka Štěpánková

ZV - I.cena

2 x PZ - I.cena

SVP - I.cena

LZ - I.cena

BUddy

Buddy z Jestřábky

Páníček Vojtěch Balatka

ZV - II.cena

PZ - I.cena

SVP - II.cena

Butch

"U" Butch Bond z Brtnických lesů 

Páníček Miroslav Buček

KPZ - II.cena

KSVP - II.cena

LZ - II.cena

VZ - III.cena

Caesar

Caesar Valiant Hunter

Panička Simona Mašková

ZV - I.cena
1Carreg

Carreg Gotwen

Páníček Vladimír Kurfürst

ZV - I.cena

PZ - I.cena

caliber1

Caliber od Hlavníku

Páníček Jarosav Procházka

ZV - I.cena

PZ - I.cena

Cassy

Canta Boy Pepinos "Cassy"

Panička Kateřina Jánská

ZV - I.cena

PZ - II.cena

cash

Cash Vives Bohemia

Panička Eva Šťastná

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - I.cena

casey

Casey z Louštínského vrchu

Páníčci Tomáš a Eliška Zíkovi

ZV - I.cena, vítěz

PZ - I.cena, vítěz

Cassie

"U"Cassie Andělský hrad

Panička Markéta Štěfánková

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - I.cena

LZ - II.cena

KSVP - I.cena

KLZ - I.cena

KVZ - I.cena, CACT, 3.místo

casse

Cassie Red Jocker

Páníčci Michal a Jitka Peštovi

ZV - I.cena

PZ - III.cena

Carron

Carron Lovcův šperk

Páníček Jirka Bednařík

ZV - II.cena
ZVVZ - I.cena
LZ - I.cena
BZ - I.cena
BZH - I.cena
HZ - I.cena
ZN - obstál
tyna2

Celestýna ze Žárovské tkalcovny

Panička Lenka Kindlová 

ZV - I.cena, vítěz

Pohár Polabí (KPZ) - II.cena

PZ - I.cena, 3.místo

VP - I.cena

barca

Celine Bohemian Gold Pearl "Barča"

Panička Magdalena Placáková

OVVR - prospěla

KZVP - III.cena

VP - I.cena

KPZ - II.cena

KVP - 2 x I.cena, CACT

KPZ - I.cena

KLZ - I.cena,Res. CACT

PZ - I.cena

KZPR - III.cena

 

Kerb

Cerberos of Silesian Weim "Kerby"

Páníček Karel Kos

ZV - I.cena

PZ - I.cena, 2.místo

LZ - II.cena

BZ - I.cena

Bea

Cira Andělský hrad "Bea"

Panička Tereza Poláková

PZ - I.cena, vítěz

LZ - I.cena

SVP - I.cena, plný počet bodů, 2.místo

Conny

Cloe Bohemia Diplomat "Cony"

Páníček Michal Hink

ZV - I.cena

ZN - obstála

BZH - II.cena

collin

Collin Bohemian Gold Pear

Panička Simona Mériová

OVVR - prospěl
Connie

Connie z Lukovečka

Panička Jana Kokrhounová

T.A.N. - ovstála

ZV - I.cena

PZ - I.cena

guinness

Cool Iced Guinness Spotrain

Panička Alexandra Vaníčková

BZ - III.cena

ZV - III.cena

PZ - III.cena

Conny

Conny Apoli Gwen

Panička Martina Vrábelová

2 x ZV - I.cena

2 x PZ - II.cena

SVP - I.cena

LZ - I.cena

Tess

Contessa z Drválovského revíru “Tessi”

Panička Petra Štěpánová

KZV - I.cena

PZ - I.cena

Bella

"U" Cora Bella Majesty Thug 

Panička Jana Mošnerová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

KPZ - I.cena, vítěz, CACT

LZ -II.cena

SVP - I.cena

VZ - I.cena

Memoriál L. Hejného -  I.cena, CACT, nejlepší pole

Memoriál R. Šrámka -  II.cena, vnejlepší voda

O Pohár hradu Rychmburk - I.cena, 3.místo

O Pohár taranky - I.cena

Coudy2

Coudy Banataj Wind

Panička Veronika Veselá

ZV - I.cena

PZ - II.cena

VP - II.cena

kessy

Cox Brixi’s Pride "Cassie"

Páníček Karel Bauer

ZV - II.cena
lily

Cream Icecream C9H13NO3 "Lili"

Panička Hanka Dudáčková

 

ZV - I.cena

SVP - I.cena

PZ - I.cena

Dario

Dario del Cuore di Diana

Páníček Martin Mašek

ZV - I.cena
zorro

Darthanan Andybog "Zorro"

Panička Vlaďka Hlaváčková

ZV - I.cena

PZ -II.cena

VP - I.cena, vítěz

PZ - I.cena

Debbiepoint

Debbie of Bruichladdich

Panička Simona Mašková

ZV - I.cena
deborah

Deborah Vives Bohemia

Panička Blanka Rysová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

LZ - I.cena

2 x SVP - II.cena

BZ - I.cena, vítěz

Dex

Delicate Nose Cocco Lotte "Dex"

Panička Kristýna Dolečková 

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - II.cena

deny

Denny Vives Bohemia 

Páníček Petr Tesař

ZV - I.cena

PZ - I.cena

VP - I.cena

Desmond

Desmond Bayetty

Páníček Richard Martinec

ZV - I.cena

PZ - I.cena

VP - I.cena

LZ - I.cena

VZ – II. cena

Memoriál L. Hejného – II. cena

Desperado

"U" Desperado Vives Bohemia

Páníček Patrik Šarina

ZV - I.cena, vítěz

VP - I.cena

PZ - I.cena

LZ - I.cena

VZ - I.cena

MJH (ZV, LZ, VP) - I.cena

Res.CACT, Nejlepší práce v lese

MJK (VZ CACT) - II.cena

MMN (IKP) - II.cena

VZ - III.cena, oznamovač

diana

Diana Gothywen

Panička Věra Vtelenská

ZV - I.cena

PZ - I.cena

Dik

Dik z Višňové

Páníček Pavel Nechuta

ZV - I.cena
!cid_88B8B82D180C43F18745513927D9E6E8@RicardoVAIO

Dingo di Casa Hesselink

Páníček Ricardo Hoineff

T.A.N. - I.cena, vítěz

ZV - I.cena

Moana

Disney Moana Anajsela "Moanka"

Panička Petra Radzová

OVVR - I.cena
Coudy

Django ze Slezských luk

Panička Miluška Masařová

2 x ZV - I.cena
dreamy

Dreamy Vives Bohemia

Panička Veronika Rusová

ZV - I.cena

VP - I.cena

Ebony

Ebony z Žampašského podhradí

Panička LenkaTereštíková

ZV - II.cena
Lili

Elyseè Daisy Rain "Lily"

Panička Lydia Tomajková

ZV - I.cena
erik

Erik Eben - Ezer

Páníček Vladimír Krofta

ZV - I.cena

PZ - I.cena

erney

Ernie z Mechové louky

Páníček Lukáš Vlček

ZV - I.cena

PZ - I.cena, 2. místo

VP - II.cena

Joy Everlasting Joy for Greynie "Joy"

PZ - I.cena

VP - I.cena

LZ - I.cena

carrie

"U" Everlasting Storm at Greynie "Carrie"

Panička Jana Píchová

ZV - I.cena

KPZ - I.cena

KVP - I.cena

LZ - I.cena

MJK (VZ CACT) - I.cena, nejlepší les

MVP (VP) - I.cena

VZ - III.cena

VP - I.cena

Face

Face Diamond in the heart

Panička Jana Putíková

OVVR - obstála

PZ - I.cena

KPZ - II.cena

Fanda

"U"Fanda z Koldínského lesa

Páníček Fanda Vachtl

ZV - I.cena

KZV - I.cena

SVP - I.cena

MJM - I.cena, Nej.voda. Res.CACT

LZ - I.cena

VZ - I.cena

fanny

"U" Fanny Vives Bohemia

Panička Sylva Veličová

ZV - I.cena

VP - I.cena

PZ - I.cena

PZ - I.cena

Memoriál Luďka Hejného - II.cena

BZ - I.cena

2 x LZ - I.cena

VZ - I.cena

Fan

Fantagira Ledové moře

Panička Dana Gabrielová

OVVR - prospěla
Pohár MORAVY - KZVP.II.cena, KPZ I.cena
LZ - III.cena
Joey

 "U" Fantasy Fly JO-Bear "Joey"

Páníček Roman Kaiml

OVVR – prospěl, vítěz

2 x Severočeské derby - KPZ – III.cena, KZVP – III.cena

2 x Pražské derby- KZVP – II.cena, KPZ I.cena CACT, vítěz + KZVP I.cena, CACT, vítěz, celkově 1.místo

O Pohár hradu Valdek - KPZ – III.cena, KZVP – I.cena

KVZPR – II.cena

KPZ - 2 x I.cena, 2 x CACT, 2 x vítěz

KZPR - II.cena

KZVP - 3 x I.cena, 2 x II.cena

Pražské derby - I.cena, CACT

KZVP - I.cena, plný počet bodů

O pohár hradu Valdek (KVP+KPZ) - 2x I.cena, vítěz, 2 x CACT

2 x KLZ - II.cena

O Arosův pohár - KPZ I.cena, vítěz zkoušek

Fabiánův pohár - KPZ I.cena, CACT, vítěz + KZVP - I.cena, 2.místo

KZPR - I.cena, 2.místo, CACT

Český šampion práce

Fax

"U" Fax z Milotických jezer

Panička Marie Mašková

ZV - I.cena

PZ - I.cena

LZ - II.cena

VZ - II.cena

Forest

Forest z Ptačího dolu

Páníček Jan Pušman

ZV - I.cena

VP - I.cena

2 x PZ - I.cena

luk

Fido z BYrtníkovské stráně "Lukáš"

Panička Petra Olejárová

MMV (PZ - CACT) - I.cena, 3.místo
Hugo

Filow z Bijadel "Hugo"

Panička Alice Fišerová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

fin

Fin od Strážné skály

Páníček František Březina

BZ - III.cena

ZV - I.cena

fredy

Floyd La Vita Eterna "Fredy"

Panička Martina Ciprová

ZV - I. cena, vítěz
PZ - I. cena
LZ  I- I.cena
BZ - III.cena
VP - I.cena, 2.místo
charlie

"U" Frappuccino Dorado Blanco "Charlie"

Páníček Roman Kaiml

OVVR – prospěl, vítěz

ZVP – II.cena

KZVP – II.cena

PZ – II.cena

LZ – III.cena

ZÁPADOČESKÉ DERBY 2020 - KPZ – II.cena, KZVP – II.cena

BZ – I.cena, vítěz

SEVEROČESKÉ DERBY 2021 - KPZ – I.cena, KZVP – III.cena

PRAŽSKÉ DERBY 2021 - KPZ – II.cena, KZVP – I.cena

O POHÁR HRADU VALDEK 2021 -KPZ – III.cena, KZVP – I.cena, CACT, CCT, 3.místo

ZÁPADOČESKÉ DERBY 2021 -KPZ – II.cena, KZVP – III.cena

KLZ – III.cena

KVZPR – III.cena

KVZPR – III.cena

 


fre

" U" Fréa Vives Bohemia

Panička Štěpánka Kolářová

MVV - I.cena

MLH - II.cena, nej.voda

MJM - I.cena, nej.voda

VZ I.cena

SVP - I.cena

LZ - I.cena

MLH - I.cena, nej. voda, CACT

Nord Bohemia Pohár - I.cena

MJS - I.cena, nej. voda

MKS - III.cena

VZ - I.cena,493b. OZNAMOVAČ, VÍTĚZ

BZ - I.cena, vítěz

Nominační soutěž MRK - II.cena

KLZ - I.cena, 3. místo

MKK - I.cena, 3.místo, nej. voda

MJH - II.cena, nej. voda

MRK - III.cena, nej. voda

MKP - III.cena, 11.místo

Freja

Freja z Louštínského vrchu

Panička Lucie Čížková

KZV - I.cena
Zara

Frida od Oskavy "Zara"

Panička Barbora Gottfried

ZV - I.cena
geisha2

Geisha od Potoka Kačáku

Panička Mirka Kadlíčková

ZV - I.cena

PZ - II.cena

PZ - I.cena, 3. místo

ger

Geri Vives Bohemia

Panička Tereza Uličná

ZV - I.cena
Apollo

Giacomo Casanova Damashca Aponivi "Apollo"

Páníček Libor Hanousek

KZV - III.cena
gino

"U" Gintonic Minebea "Gino"

Panička Irena Hůlková

ZV - I.cena, vítěz

KSVP - II.cena

PZ - III.cena

BZ - II.cena

SVP - I.cena

LZ - II.cena

ZVVZ - I.cena, 2. místo

MMŠ - III.cena

Ria

Gora Rianne Majesty Thug "Ria"

Panička Jana Mošnerová 

ZV - I.cena

PZ - II.cena

LZ - I.cena

KPZ MFŠ - I.cena

VP - I.cena

VZ - I.cena

greisy

Greisy Bertoni Prague

Panička Zuzana Staňková

ZV - I.cena

PZ - I.cena

LZ - I.cena, 3.místo

P1050093

Griotka Vives Bohemia "Žofka"

Panička Marcela Vlčková

ZN - obstála
Gucci

"U" Gucci Vives Bohemia

Paničk Blanka Rysová

ZV - I.cena

PZ - III.cena

PZ - I.cena,vítěz

KZV - I.cena

KZV - I.cena

SVP - I.cena

"O pohár hradu Rychmburk" (ZV+SVP) - II.cena

KPZ - I.cena

MVČ (LZ) - I.cena, 3. místo

VZ - III.cena

Gwen

Gwen  Vema Estrella Feliz

Páníček Tomáš Mikulík

ZV - I.cena

PZ - I.cena

VP - I.cena

Maikee

Hades Vives Bohemia "Maikee"

Páníček Marek Malec a Valerie KHalná

ZV - I.cena

KZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - I.cena

hailey

Hailey Mahagony Paw

Panička Martina Vrábelová

ZV - I.cena

PZ - II.cena

harvey

Harvey Locura

Páníček Radek Flek

ZV - I.cena

PZ - I.cena

Beezus

Herriet od Tekly "Beezus"

Panička Eliška Havlová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

VP - II.cena

LZ - II.cena

Chain

Chain Brixi'S Pride "Šejn"

Páníčci Petr a Bára Uliční

ZV - I.cena

PZ - III.cena

BZ - III.cena

Charon

Charon Hastrmánek

Panička Dana Marešová

ZV - I.cena
Kessy

Chéra od Božské arie "Kessy"

Páníček Jirka Žižka

ZN - obstála

ZVVZ - I.cena

ZV - I.cena

BZ - III.cena

HZ - II.cena

Chilly

Chilli Majesty Thug

Páníček Karel Volf

KPZ - I.cena
Theoli

Choco Theodor Lab z Vysočiny

Panička Lenka Přikrylová

OVVR - obstál

PZ - II.cena

Ferda

Christian Citarwen "Ferda"

Páníčci  Michaela a Vladimír Němcovi

OVVR - obstál

ZV - I.cena

PZ - II.cena

KPZ - II.cena

kiki

Ikina z Měsíční pláně "Kiki"

Panička Nora Králová

OVVR - prospěla

VP - I.cena

PZ - I.cena

KPZ - II.cena

KVP - 2x II.cena

KZPR - III.cena

Ina

Ina Grey od Potoka Kačáku

Páníček Petr Koldovský

PZ - I.cena

SVP - II.cena

1

"Ireland" Vives Bohemia "Ir"

Páníček Pert Starenko

ZV - I.cena

MJM - III.cena

PZ - I.cena 3.místo

2  x FT - derby, velmi dobře

KZV - I.cena

VZ - III.cena

Izzy

Izrael Vives Bohemia

Panička Tereza Šárová

ZV - I.cena

KZV - I.cena CACT

PZ - I.cena

LZ - I.cena 3.místo

SVP - I.cena

MVČ - II.cena

MVČ - I.cena, 2.místo

VZ - II.cena

MJS - II.cena

Kira

"U" Jaqueline Vives Bohemia "Kira"

Panička Renata Schmarcová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - I.cena

Memorál Vl. Černého (KLZ) - II.cena

VZ - I.cena

Jaspi

Jasper bez PP

Panička Iva Wohlmuthová

Připraven na:

ZV

PZ

SVP

dina

Jiskra z končinské stráně "Dina"

Páníček Pavel Vtelenský

ZN - obstála

BZH - I.cena

BZ - I.cena

julie

Julia ze Štíteckých zahrad

Páníček Štefan Lopata

ZV - I.cena, 3.místo
Coff

Juliana z Podjeřmanské Skály "Coffey"

Páníček Jakub Ďurica

BZH - I.cena, Res. CACT

BZ - II.cena

Bella2

Kaira Sneh Tatier "Bella"

Páníček Pavel Šidík

OVVR - prospěla

PZ - I.cena

Kaira

Kaira z Chlumčanské doliny

Panička Pavlína Plačková

ZV - I.cena
karkulka

Karkulka z Ledecké zahrady

Panička Jana Matessová

ZV - I.cena

ZN - obstál

BZ - I.cena

Kassandra

Kassandra Vives Bohemia

Páníček Petr Štefánek

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - I.cena

kerry

Kerry King Bohemia Jewllery

Páníček Jaroslav Svoboda

ZV - I.cena vítěz

PZ - I.cena

1

Kirke Vives Bohemia

Eva Šťastná

ZV - I.cena
kitt

Kitt Tajemství Karpat

Páníček Jan Friedel

ZV - I.cena

PZ - I.cena

LZ - I.cena

VP - I.cena

kronos

"U" Kronos Vives Bohemia

Páníček Míra Kubát

ZV - I.cena

PZ - I.cena, vítěz

SVP - II.cena

SVP - I.cena, vítěz

Memoriál Dr.Jiřího Michálka - II.cena, nejlepší práce na vodě

KPZ - I.cena, II.cena

Memoriál Vl. Černého - II. cena

Memoriál Vl. Černého - I. cena

VZ - II.cena

VZ - I.cena, 3.místo

MJK (VZ CACT) - I.cena

Mem. Čeliše (VZ CACT) - I.cena, vítěz

lex

Lexie od Alpské protěže

Panička Katka Sibřinová

ZV - I.cena

SVP - II.cena

SVP - I.cena, vítěz

Lola

Lola ze Šumavského kraje

Panička Iveta Karlová

ZV - I.cena
Maude

Maude Bismillahi

Panička Sofie Ortamannová

OVVR - obstál

KPZ - I.cena

Medik

Medík z Chalupecké louky

Panička Eva Procházková

ZV - I.cena

BZ - II.cena

winc

Mr Windsor Castle Rozmachany Ogon

Panička Lenka Bejčková

OVVR - obstál

PZ - I.cena

KPZ - II.cena

melampo

Melampo z Tismenic

Páníček Franitšek Dibelka

ZV - I.cena

PZ - I.cena

Nando

"U" Nando Vives Bohemia

Panička Tereza Šárová

ZV - I.cen

VP - I.cena

PZ - I.cena

LZ - I.cena,  vítěz

MVČ - I.cena

VZ - I.cena

Jase

Nábis of Volcan jase o Cotopaxi  "Jase"

Panička Jana Mašková

ZV - II.cena

BZH - I.cena

ZVVZ - I.cena

BZH - I.cena, CACT

Flek

Néreus of Volcano Cotopaxi "Flíček"

Panička Eva Borská

ZV - I.cena, vítěz

ZVVZ - I.cena, CACT

BZH - III.cena, 2 x I.cena, CACT

BZ - II.cena

Nora

Nora z Panských lesů

Panička Anna Jirotková

ZV - I.cena
NOrd

Nordic Wind z Humburských luk "Nord"

Panička Monika Boháčová

OVVR - prospěl

ZV - II.cena

KPZ - III.cena

KLZ - II.cena

KZPR - III.cena

KVP - II.cena

KPZ - I.cena, Res. CACT

KZPR -III. cena

KZVP - II.cena

O pohár Hradu Valdek - KZVP I.cena a KPZ III. cena

Západočeské derby -  15 místo

KPZ - Kytín, II.cena

VZPR - III.cena

Severočeské derby - KPZ II.cena, KVP III.cena

O pohár Hradu Valdek - KZVP I.cena, KPZ III.cena

KZVP O pohár Hradu Valdek - I.cena, CACT

KPZ Blevice - I.cena, vítěz zkoušek, CACT

ogar

Ogar Kordovina

Panička Kristýna Maleňáková

ZV - I.cena
onyx

Onyx Elika Bohemia

Panička Iveta Kokrdová

ZV - I.cena

PZ - II.cena

SVP - I.cena

PZ - I.cena

KPZ - I.cena

VZ - II.cena

papper

Papper od Mochovské výmoly

Panička Romana Martinová

ZV - II.cena
cocckie

Paris ze Skřivolánů "Cookie"

Páníček Lukáš Jahoda

ZV - I.cena
Agis

Piaf Vives Bohemia "Agis"

Panička Jitka Kubátová

ZV - I.cena

PZ - I.cena, 2.místo

VP - I.cena, 3.místo

MJM-PZ CACT - I.cena

KZV - I.cena, Res. CACT

KPZ - II.cena

VZ - I.cena

MVČ - I.cena, vítěz

.Pink

Pink Vives Bohemia

Páníčci Veronika Veselá + Petr Kvasňovský

ZV - I.cena

VP - III.cena

PZ - I.cena, 3.místo

Kvido

Quesadilla Top Banana "Kvído"

Panička Iveta Kokrdová

Zv - I.cena
zofka

Qilda Vives Bohemia "Žofka"

Panička Veronika Szabó

ZV - I.cena
Qvido

Qvído Vives Bohemia

Panička Nina Tydlitátová

ZV - I.cena
qwert

"U" Qwert z Panských lesů

Páníček Jiří Baloun

ZV - I.cena, 3.místo

PZ - I.cena, 2.místo

PZ - II.cena, 3.místo

VP - I.cena, vítěz

Memoriál Luďka Hejného - II.cena

LZ - I.cena, 2.místo

VZ - II.cena

ros

Rákosníček Vives Bohemia "Ross"

Panička Kristýna Nezbedová

ZV - I.cena, 2.místo

PZ - I.cena

roza

Rozmarýnka Vives Bohemia

Panička Magdalena Boudníková

ZV - I.cena

PZ - I.cena

Ori

Run Forest Run Brdské zlato "Ori"

Panička Katka Bulenová

OVVR - I.cena
Rigo

Rigo ze Stražišťských lesů

Panička Linda Chvorinová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

KZV - III.cena

Romy

Romantica Paris z DA "Romy"

Panička Iva Vildová

OVVR - prospěla

SVP - II.cena

KPZ - II.cena

IMG_2536

Rosalia the Best Baron

 

Páníci Zuzana a Tomislav Trunškovi

OVVR - prospěla

BZ - II.cena

SVP - III.cena

NFTR - II.cena

gigi

Savannah Vives Bohemia "Ginger"

Panička Zuzana Dušková

ZV - I.cena
Leon

"U" Silver Gala z Vinice "Leon"

Panička Monika Boháčová

OVVR - prospěl

ZV - II.cena

KPZ - II.cena

SVP - I.cena

BZ - II.cena

VZ - I.cena, nejlepší voda

O Pohár hradu Valdek (LZ+PZ) - 2 x II.cena, vítěz

O Pohár hradu Valdek (LZ+PZ) - I.cena CACT, 2. místo a III.cena

KZVP - II.cenabria

simply

Simply Red and White Riona

Panička Simona Mašková

ZV - I.cena

MVV - I.cena, CACT

MJL - I.cena

carr

Sisi Vives Bohemia "Carrisa"

Panička Michaela Zerzánová

ZV - III.cena

ZV - I.cena, 3.místo

PZ - I.cena

Beretta

U Are My Beretta Brdské zlato

Páníček Martin Kahoun

 

OVVR - prospěla
rocky

Ulla Danitty "Rocky"

Páníček Stanislav Brabec

ZV - I.cena
Urcco

Urcco z Lukoveckých koutů

Panička Petra Fifková

T.A.N. - obstál

ZV - I.cena

tim

Vertical Limit Rapa- Nui "Tim"

Panička Eva Borská

2 x BZH- II.cena

BZ - I.cena

vita

Vita Guradau

Paníčka Zuzana Hrušková

ZV - I.cena
Xali

Xali Hastrmánek

Pánníček Vašek Zeman

ZV - I.cena, vítěz

PZ - I.cena

Kiki Xenie z Mařenické fořtovny "Kikina"

ZN - obstála

ZV - II.cena

Xaro
Xsaro z Větrné paseky
Páníček Jaroslav Svoboda
ZV - I.cena
PZ - I.cena
SVP - I.cena
LZ - I.cena, II.cena
VZ - II.cena
BZ - I.cena, I.cena
yzzy

Yzzy Stella Venandi

Panička Věra Vtelenská

ZV - I.cena

SVP - I.cena

PZ - I.cena


ZN 84b., BL II.cena, MSBLT II.cena
ZV I.cena, LZ I.cena, BZH I.cena, PZ II.cena
CACT, CT