Registrace

Další menu

LV Shop - pomůcky k prodeji

    LVShop

Chovatelská stanice Od Czechu

    486na486

FB Lovecký výcvik

    lovec
Home Klienti Cvičí u nás
Cvičí u nás

Zde jsou informace o našich  svěřencích, kteří k nám pravidelně docházejí na výcvik v roce 2024.

Ti, kteří již splnili v minulých letech zkoušky najdete i s jejich výsledky v Absolventech.

Jméno pejska Plemeno Majitel Dosažená úroveň

Úspěchy

Aaron Finn od Svatojánské cesty EB Martina Stránská začátečník
Abonie Druncilla IS Mirka Šindlerová začátečník
Ace Slezský hrádek BOC Barbora Malinovská začátečník
Aiden Afriel Piece of My Life IS Daniela Šimková začátečník ZV I.c.
Aileen Sweet From Moravia CK Eva Špringerová začátečník
Ailey Piece of My Life IS Martin Ždímal začátečník
Akira od Sádeckého potoka "Kira" MMO Jan Čížek začátečník
Alex Bella Sidona J Monika Vodenková začátečník
Alpha Angels of Vigantic "Lilly"
DAL Andrea Dally začátečník
Altessa Piece of My Life "Tessa" IS Rostislav Nosek začátečník
Amaretto Dobby ze Schmarcova dvora  MOK Monika Vodičková začátečník
Amy Bílý sněhulák GR Tereza Malafová začátečník OVVR obstála
Anouk Malvazia "Roxy"  WSS Kateřina Benešová začátečník
Antony Fulvare Silesia MOK Jana Kaplanová začátečník
Aoife  Afriel Piece of My Life IS Daniela Šimková začátenčík ZV I.c.
Apollonia Abigreen "Pollina" MOK Anna Ondrejková začátečník
April  z Neumětelského údolí NK Václav Červený začátečník
Archibald Drucilla IS Mirka Šindlerová začátečník
Archie Mickey od Svatojánské cesty EB Bohdana Šeredová začátečník
Arnie Ariel ze Schmarcova dvora MOK Lucie Novotná začátečník ZV II.c.
Art ze Schmracova dvora MOK Renata Schmarcová začátečník ZV I.c.
Art z Lužanského lesa
BS Lukáš Kusý začátečník
Asteria KronAgis 
MOK Miroslav Kubát začátečník
Asterix ze Shmarcova dvora MOK Michaela Santarelli začátečník
Auri Bukovinka MOK Gabriela Bartoňková pokročilý ZV I.c, PZ I.c., VP I.c.
Baddy Ginger Angel MOK Karolína Čechová pokročilý ZV I.c, PZ I.c., VP I.c.
Barney Cabama Crazy Hunter MOK Miloš Altner mírně pokročilý
Baron Hugo Ginger Angel MOK Lenka Kučerová pokročilý ZV I.c., PZ I.c., VP I.c.
Bax z Nekleže "Míno" KO Jan Peroutka začátečník
Bea Best of Enzo Kallibenzo MOK Roman Hadrava pokročilý
Belee z První Nezabylické "Bella" LR Zuzana Krejčová začátečník
Benzo D Horymýr Cír začátečník
Bibiana Debborin IRWS Simona Chrtová mírně pokročilá
Bonnie CB Radana Adamová mírně pokročilá
Bonaparte Chanson de Glace DA Monika Füleová 
mírně pokročilý
Bombur Karemi Bohemia "Barley" MOK Adéla Segmüllerová začátečník
Bradley Look Angel GR Lenka Staňková mírně pokročilý
Brave Adjatay Kalenjin
RR Bára Bláhová začátečník
Bria z Modřínovce MOK Marcela Hašpicová začátečník
Britany Půlnoční bouře MOK Jana Jarabková pokročilá
Brok z hajného dvora "Baxi" EB Alena Mrvíková začátečník T.A.N. obstála
C-hilli Mórs z Leisnerova dvora KO Kateřina Hrdličková začátečník
Calm Neo Buckandquid MOK Zuzana Olexová mírně pokročilý ZV I.c.
Cecilie Anebby "Matylda" MOK Markéta Perníčková začátečník
Claire od Jelčanského potoka "Fidorka"  J Dana Čejková začátečník
Dactylis Prosek Medow "Dak" BRT David Melenec začátečník
Dášenka z Lipové pohádky "Ruby" J Veronika Dobešová začátečník
Debora VOK Libuše Kalandrová začátečník
Deja Evastreko MOK Alena Jelínková začáteník
Denim v Brdských lesů FCR Jan Jarošinec mírně pokročilý OVVR obstál
Didi z Karaje Karla IV. "Dixi" NO Jitka Snížková začátečník
Don od Křemenských tůní NK Radek Vitvar začátečník Jugendprüfung III.cena, ZV III.cena
Edora Star Bohemia MOK Markéta Prokopová začátečník ZV I.c.
Elisa z Kerhartic "Shadow" KO Bohdana Šeredová začátečník
Emil od Jelčanského potoka "Eddie" J Barbora Vickers začátečník
Emily Budafa MOK Karel Krejsa začátečník
Gera z Louštínského vrchu MMO Marie Klimešová začátečník
Goofy Axel od Křemence MOK Anna Jandová pokročilý ZV I.c., PZ I.c.
Hailey z lesa Královce MMO Markéta Hurychová začátečník
Hero z Florianova dvora MMO Martin Svoboda začátečník ZV I.c.
Hugo z Jasněnčina Popluží "Mácha" ČF Jitka Hvězdová mírně pokročilý ZV I.c.
Chulo Locura MOK Renata Slabá mírně pokročilý
Ilja z Jasánků KO Gabriela Kratochvílová začátečník ZV I.c.
Indiana Blue Majesty Thug MOK Jana Loubrová pokročilá ZV I.c, PZ I.c., VZ I.c.
Jesi Sunshine Shamwari GR Eva Votruba mírně pokročilá
Joy Ilaria Berllissima Nera LR Irena Dorozalová mírně pokročilá OVVR obstála
Kilián Andraste AC Petra Světláková začátečník
King Alfred Color Jewel BI Pavel Šupitar začátečník
Max z Dianských luk J Eva Šimsová začátečník
Ness NSDTR Dana Hamplová začátečník
Nisse Kerst
STA Hana Novotná začátečník
Nya od Benga "Agáta" AST Jiří Turcanyi začátečník
Oliva KO Barbora Zetková začátečník
Ormos Aranyvadász "Ozzy" MOK Eva Panenková začátečník
Panka Tajemství Karpat MOK Renata Šupitarová začátečník
Panthera Bertoni Prague MOK Jaromír Bosák začáečník
Roxy od Potoka Kačáku VOK Mirka Kadlčíková začátečník
Tintookie True Blue A Chroi At Debborin "Gus"  IRWS Simona Chrtová mírně pokročilý ZV I.c
Versace Vives Bohemia MOK Blanka Rysová začátečník
Wonder Brixi´s Pride "Winnie" WSS Zbyněk Červ začátečník
Zip z  Býchorska KO Valerie Růžičková mírně pokročilý ZV I.c.

 

 

 

 

 

Wiktoria RS