Registrace

Další menu

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes80
mod_vvisit_counterVčera2723
mod_vvisit_counterTenhle týden13299
mod_vvisit_counterMinulý týden17983
mod_vvisit_counterTento měsíc52158
mod_vvisit_counterMinulý měsíc21623
mod_vvisit_counterVše3245088

We have: 23 guests online
Vaše IP: 54.162.166.214
Dnes je: Lis 25, 2017

Reklama

    486na486
Home
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
Novinky

OMLOUVÁME SE, ALE VZHLEDEM K OMEZENÉ KAPACITĚ NEBEREME MOMENTÁLNĚ DALŠÍ ZÁJEMCE O VÝCVIK. VÍCE INFO E-MAILEM.

 


21.11.2017

Rozvrh hodin

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Snad se chytnete ...


13.11.2017

Cvičení na tento týden

Rozvrh na tento týden máte vyvěsen. Bohužel tento týden je cvičení z důvodu svátku apod. omezné. Snad ještě vydrží počasí a uvidíme se více příštím týdnu.


7.11.2017

 

Rozvrh hodin, fotky

Cvičení na tento týden je v rozvrhu. Příští týden cvičíme pouze do středy. Hodiny budou na webu v neděli :).

Ještě konečně přidávám odkaz na pár fotek z tábora...

 

 

 

 

...už aby bylo zase léto ...díky Pavlína Veverková!

 


31.10.2017

Cvičení na tento týden a pomalu závěr sezóny

Rozvrh na tento týden konečně visí. Měli jsme tu trochu odstávku od všech sítí :-). Kdyby něco, tak pište. Jinak úspěch slavila chesapeakretrívřice Niki Chessy, která zvládla PZ v II.ceně....spolu jsme zatím moc nacvičit nezvládli, ale věříme, že tato vlohová fenka má ještě mnohé před sebou. Gratulujeme!


23.10.2017

Rozvrh hodin a zkouškové úspěchy

Rozvrh hodin máte vyvěsen. Kdyby něco, tak pište.

Gratulace tentokrát letí doslova na všechny úrovně. Na VZ v I.ceně a nejlepším polem došel kraťas Art. Na honičských zkouškách v I.ceně a jako vítěz bojoval bordík Figo. Na PZ v I.ceně došel maďárek Eddie a v III.ceně setřike Cassie. Na ZV uspěl jako vítěz MOK Capi. Moc všem gratulujeme. Těm co neuspěli, tak hlavu vzhůru, hurá na hony a zkoušky nechme už na jaro :).


16.10.2017

Cvičení na tento týden, víkendové gratulace

Rozvrh hodin na tento týden máte vyvěsen. Kdyby něco chybělo, tak pište. Víkend je zatím otevřený...máme podzimky, tak nevíme, jak budeme stíhat. Jinak gratulce tohoto víkednu letí na VZ Fandovi s Fandou, kteří dokončili všestranky v I.ceně a splnili tak poslední podmínku chovnosti. Na PZ se dařilo Mírovi a Kronovi, kteří si minulé PZ vylepšili a získali I.cenu a stali se celkovými vítězi! Moc blahopřejeme. Další úspěch slaví Oddie, který úspěšně absolvoval ověření vloh KČF! Gratulujeme!!!


11.10.2017

Rozvrh hodin, víkendové úspěchy

Rozvrh cvičení na tento týden máte na webu. Pomalu se bude cvičit i o víkendech, vzhledem ke stále se zkracujícímu dni. Také rozšíříme dopoledne. Pro ty, co se nevejdou apod. mějte strpení do konce října. Musíme se ještě postarat o "zkouškaře" a pak začneme makat na příští rok. Jinak pište o hodiny, pokud vám něco chybí nebo se nevedete...snad nám počasí vydrží...

Gratulace tentokrát letí na všechny strany ...lveliká na VZ. Nový "U" ohaři jsou Bella v I.ceně a Gucci a Ireland ve III.ceně za limitku, ale VZ jsou super v jakékoli ceně. Moc blahopřejeme! Na LZ se úspěšně předvedli Agiro v I. a Kimi v II.ceně! Na PZ běželi Kassandra, Archie v I.ceně a Kony za limitku ve II. Super výsledky a gratuluejeme!


3.10.2017

Cvičení na tento týden, víkendové gratulace

Po delší pauze v rámci prodlouženého víkendu opět najížídme na cvičení. Moc se omlouvám všem, na které se nedostalo nebo se výcvik rušil. Minulý týden to bylo trochu hektické. Teď už se pomalu snad vše usadí. Ještě chvilku prosíme o trpělivost, přednost mají ti, co mají v nadcházejích víkendech před sebou ještě nějaké zkoušky. Jakmile bude "po" vrhneme se do cvičení s mlaďochy a začátečníky na příští sezónu.

Cvičení na tento týden je v rozvrhu. Možná dle poptávky ještě něco přibude, ale to budeme vědět později, podle toho jak nám dopadnou testy a kdy vyrazíme na krytí.

Jinak gratulace letí tentokrát na VZ, kde v I.ceně na krásném 3.místě a oceněním za nejlepší práci na vodě doběhl labrador Leon. Na těchto VZ v II.ceně uspěli i ridgebackové Isco a Minnie! Moc blahopřejeme.

Na PZ bojovali naši aristokrati. Setři Merlin i Argo dokončili PZ v I.ceně. Moc blahopřejeme!

Na ZV se v ostatních plemenech předvedl srb Aslan, který v I. ceně zkoušky vyhrál a flatka Aranka, která s limitkou došla v ceně II. V ohařích v I.ceně uspěl VOK Arnold, KO Vendula. V II.ceně KO Arnold.


26.9.2017

Rozvrh na tento týden

V rozvrhu na tento týden najdete pouze středeční přípravu na výstavy. Vzhledem ke zkrácenému týdnu a dnům volna, jsme od čtvrtka se psy pryč. Přištítýden cvičení normálně.

Jinak gratulace letí tentokrát na lesní zkoušky - Memorál Vladimíra Černého, kde se na krásném 3.místě umístil v I.ceně Gucci, v I.ceně došel i Oddie, který dostal zároveň cenu za nejlepší ohrádku a s chybičkou na barvě, ale vysoko v bodech uspěl Izzy. Moc všem blahopřejeme... Těm, kterým se bohužel nedařilo na VZ držíme palce dál! Jsou to prostě psi a ne robotci :-)


18.9.2017

Cvičení na tento týden a gratulace

Rozvrh cvičení na tent týden máte vypasný. Kdyby něco nesedělo, tak pište. Hlavně ti, co musí letos doladit ještě nějaké zkoušky.

Gratulace tentokrát letí na OVVR,kde obstáli GR Ori, GR Bella, LR Bella a GR Betty. Blahopřejeme! Na ZV v I.ceně na 3.místě uspěl MOK Kronos. Na SVP V II. uspěl  Kronos a za limitku ve III.ceně MOK Handy. Všem letí obrovská gratulace!


11.9.2017

Rozvrh cvičení, víkendové úspěchy

Rozvrh na tento týden je na webu. Kdyby něco chybělo, tak pište. Musíme dotáhnout vše rozdělané. Jinak se hlavně včas nahlašte na plánované zkoušky. Sezóna se krátí.

Jinak gratulace letí na OVVR, kde obstáli flatka Arča a toller Jacy. Arča dokonce jako vítěz! Na PZ obstáli výmaři Onyx a Rolf. Onyx dokončil Klubové PZ v I.ceně a Rolf dokončil PZ v ceně II. Gratulace!

Na všestranných zkouškách - CACITovém Memoriálu Jaroslava Svobody se předvedlo několik našich svěřenců. Někteří zaváhali na ohrádce, jiným štěstí bohužel nepřálo na poli. V náročené soutěži obstáli v III.ceně na krásném 4.místě Míša s fouskou Bellou. Dále v III.ceně dokončila maďarka Avery. Paráda! Veliká gratulace k všestranným zkouškám!


5.9.2017

Návrat z tábora, cvičení a zkouškové úspěchy

Tak jsme zpět po delší pauze a opět se vrhneme do cvičení a příprav na vrcholící zkouškovou sezónu. Tábor snad klapnul, doufáme, že jste si to užili. Počasí nám přálo. Brzo budou snad i fotečky a ve fotogalerii.

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. V pátek se chystáme s některými na všestranné zkoušky Memoriál J. Sovobdy, takže cvičení o víkendu bohužel nebude. Víkenedy jsou teď docela nabité.

Gratulace k posledním pár vvíkednům. Na LZ startovali jagoš Bad a dráťák Fanda. Oba dokončili v I.ceně. Na PZ se předvedli a úspěšně je zmákli v I.ceně MOK Kira (krásné 2.místo), VOK Onyx, MOK Kron, ČF Oddie, VOK Leia a ve druhé ceně dokončili VOK Dante a IS Conny. Na PZ malých plemen uspěla FXD Elfi, která s námi cvičila v loňské sezóně. Všem moc blahopřejeme a jen tak dál...Štěstí bohužel neměl Maikee, ale ten si vše určitě opraví. Uf, snad jsem na nikoho nezapomněla. Na poháru Premonstrátského kláštera uspěl KO Art, který s námi cvičil hlavně loni a MOK Gucci.


16.8.2017

Finální, důležité informace pro táborníky

Zde najdete vše potřebné...jinak pište a volejte :)


16.8.2017

Info pro táborníky, cvičení a gratulace

Info pro táborníky dodáme večer. Cvičení na tento týden již bohužel nebude. Trochu před odjezdem nestíháme. Cvičit se bude zřejmě od září!

Jinak gratulace tentokrát letí Belle s Janou na KPZ, které dokončiliv I.ceně a staly se celkovými vítězskami. Dále v I.ceně dokončil Gucci s Blankou! Moc blahopřejeme!


8.8.2017

Rozvrh na tento týden a následující srpnové týdny, víkendové úspěchy

Rozvrh hodin máte na tento týden vypasany. Příští týden bude hodin pomálu...jen to co "hoří"...takže případně pište. Pomalu se budeme chystat na tábor...takže práce habaděj a "táborníky" již nechte odpočívat. Po táboře začneme cvičit nejspíše až od září. Budeme chystat hlavně PZ, ZV :-).

Jinak gratulace tentokrát letí "leskařům". Na LZ v I.ceně obstála MMO Bonnie a MOK Choice. V II.ceně za limitku, ale vysoko v bodech MOK Bella. Jinak na soutěži pole+voda " O Pohár hradu Rychmburk" se předvedl Gucci, který dokončil v II.ceně. Moc blahopřejeme všem...jen tak dál!


2.8.2017

Cvičení, graulace

Cvičení na tento týden je vypsáno. Vzhledem k tropickým teplotám, toho moc není...snad bude příští týden lépe. Jinak si pište individuálně.

Gratulace letí tentokrát "vodařům". Na KSVP se předvedl labrouš  "Puma" a s plným počtem bodů se stal vítězem! Gratulace. Na SVP pořádaných OMS Kladno se předvedlo několi našich "cvičenců". Kormě jedné zkouškové smůli výmarky Leiy při dohledávce kachny (kterou jistě opraví:)) všichni úspěšně zvládli. Vítězem se stala setřice Lexie s Katkou. S plným počtem bodů v I.ceně! Krásné 3. místo bsadil Onyx s Ivetkou. Na 2.místě byla moje maličkost. Jinak v I.ceně dokončil ještě maďaři Gucci, Izzy a  fousek Oddie. V II. ceně a limitku výmaráček  Dante a maďar Cairo! Moc všem blahopřejeme! Za fotečku díky "Leonovým" :)

IMG_5308

 


25.7.2017

Rozvrh na tento týden, gratulace

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. S některými se uvidíme v sobotu na zkouškách z vodní práce. Určitě dejtě pejskům cca od čtvrtka už klid. Jinak nějaké hodiny máte vypsané. Na víkend a na příští týden si piště individuálně o hodiny, které byste potřebovali. Hlavně přípravy na zkoušky apod.

Veliká gratulace letí k Izimu a Terce, kteří úspěšně zmákli lesní zkoušky v I.ceně na krásném 2/3 místě s jednou trojkou! Dále gratulujeme Figovi k norovačkám!

 


10.7.2017

Rozvrh cvičení a ostatní prázdninový provoz ...

Na tento týden máte hodiny v rozvrhu. Příští týden cvičen nebude. o specializované hodiny se prosím hlaste individuálně. Cvičení pak bude po 24.7. ....


5.7.2017

Cvičení tento týden, výcvik na LZ

Tento týden rozvrh hodin a cvičení nebude, jelikož jedeme na výcvik na LZ. Příští týden cvičíme normálně, prosíme hlaště se spíše individuálně e-mailem, vzhledem k dovoleným. V neděli bude nácvik na ZN - viz rozvrh. S účastníky LZ se tešíme naviděnou večer ve Žluticích ...


26.6.2017

Rozvrh hodin

Hodiny máte vypsané. Tento týden trochu omezené. Příští týden odjíždíme na výcvikový pobyt na LZ. Takže se cvičit nebude. Pokud se nevejdete, piště si e-mailem a něco vymyslíme.


20.6.2017

Cvičení na tento týden a víkendové úspěchy

Rozvrh hodin máte na webu. Kdyby něco chybělo či jste se nevešli, tak piště.

Víkendové gratulace tentokrát letí Kessy a Leonovi k úspěšně zvládnutým BZ! Moc gratulujeme!


13.6.2017

Rozvrh hodin

Tak jsme zpět v vodního víkednu, počasí nám klaplno a snad jste si to užili. Díky za fajn partu apod. Jinak cvičení na tento týden máte v rozvrhu. kdo se nanajdete či nevejdete, tak pište o individuálky či to nějak vymyslíme.


 6.6.2017

Cvičení na tento týden, info k víkendu

Rozvrh cvičení na tento týden máte na webu. Cvičení je vzhledem k výcvikovému víkednu trochu omezené. Pokud přeci jen něco někomu chybí, tak prosím piště individálně. V neděli začínáme prvním nácvikem na noře!

Jinak pro účastníky víkednu je předodjezodvé info zde. Dále dodány i propozice na BZ.


30.5.2017

Rozvrh cvičení a víkendové úspěchy

Cvičení na tento týden máte vypsané. Hodin je trochu méně, Zuzka je s dětmi pryč, takže si snad něco najdete. Příští týden už cvičíme normálně a chystáme se na víkend na vodu.

Jinak gratulujeme k úspěchům tohoto víkendu. Na PZ se předvedl Joker a vedl si výborně. KPZ (CACT) dokončil v I.ceně! Na ZV se předvedl Jovi a Gucci. Jovi dokončil v "plnejch" s CACTEM  a Gucci v I.ceně! Moc blahopřejeme!


23.5.2017

Cvičení na tento týden, gratulace

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Možná ještě něco přibude na víkend.

Gratulace tentokrát letí k Izzimu a Terce k PZ v I.ceně. Na těchto PZ se předvedl i KO Artuš, který s námi cvičil v loňském roce. Dokončil ve III.ceně. Paníkům moc Gratulujeme...


16.5.2017

Víkendové výcvikové akce, tábor, rozvrh hodin a úspěchy

O víkednu jsme si zacvičili na PZ. Snad se akce líbila a něco jste natrénovali. Počasí nakonec celkem vyšlo, takže pohoda. Ještě jednou veliká omluv těm, kteří s námi nemohli cvičit, ale prostě občas se nedá svítit.

Jinak víkend na VODU a TÁBOR jsou plné. Bereme jen náhradníky. Na víkend na lesky máme volná 3 místečka. Jukněte, kdo byste chtěl jet. Bereme i ty, co chtějí cvičit hlavně aporty. Na LZ si hlavně nezapoměňte zamluvit bydlení!

Rozvrh máte vypsany. Kdyby něco, piště o individuálky.

Co se týká víkednu, tak o víkednu se na ZV předvedla dráťanda Yzzy a gordonka Lara. Obě dokončily v I.ceně! Moc blahopřejeme! Veliký úspěch na Memoriálu J. Soukupa slavila dlouhánka Kája se Stáňou, které dosáhli na I.cenu, CACT a celkové vítězství. V I.ceně zde běžel i brácha Káji - Gary! Moc blahopřejeme!


11.5.2017

Informace k víkednu, víkendové výcviky na vodu les a letní tábor

Informace k podzimkovému víkendu nadjete zde. Bohužel se nám víkend lehce zkomplikoval. Těm, kterých se to týká, se ještě jednou moc omlouváme, zkusíme to vynahradit. Na SVP je víkend plný. Na LZ a BZ máme posledních pár místeček. Upozorňujeme, že na LZ je nutné si rezervovat samostatně ubytování. Domluvte se na výcviku.

Zde najdete propozice na tábor i na víkendy, příhlášku a vše potřebné .... Hlaste se včas :).


9.5.2017

Hodiny, víkend, úspěchy

Hodiny na tento týden jsou vypsané. Rozvrh je omezen tím, že od pátku máme víkend pro podzimkáře, takže oragnizačně apod. musíme vše nachystat. Piště si kdyžtak o individuálky. Bližší info k PZ víkednu najdete zítra zde na webu.

Víkendové gratulace letí tentokrát na vlohovky. Vlohy úspěšně v první ceně absolvovala kokřice Čára. Dále na KZV startovalo hned několik našich "oveček".. Izzy s Terkou si odnesli dokonce 3. místo a titul CACT!! Dále v I.ceně uspěli maďaři Choice, Ireland, Gucci, Maikee, fousek Oddie. Ve III. za limitku Cairo a pudlík Rigo. Dexovi se bohužel tentokrát nedařilo, ale to se stane.  Všem moc blahopřejeme! My jsme se také neflákali, a Zuzka vedla Vinn v I.ceně, na 2. místě a Res. CACTEM.


2.5.2017

Rozvrh hodin, propozice na LZ víkend, úspěchy na zkouškách

Cvičení na tento týden máte vypsáno. Postupně se pořádně vrhneme na aporty.... Jinak mimo propozic na "vodní" víkend, kam se již můžete hlásit, tak zde najdete propozice a přihlášku na víkend na LZ a BZ. Víkend bude pro ohaře i ostatní plemena. Těšíme se na vás. Víkend na PZ, která se koná za deset dní je již plně obsazen.

O víkednu se soutěžilo na všech frontách...tedy hlavně na zkouškách vloh a trialech. Na fieldtrialech běžel Ir s Petrem, který oba dny bodoval. Markéta s Choice bodovala ve čtvrtek a vyhrála soutěž derby. Moc gratulujeme! Na ZV JGT se předvedl Badík s Pavlem a dokončili v I.ceně. Dále na ZV od KCHHMO se předvedli naše "zrzky" Renča s Kirou a Markéta s Choice. Obě dokončili v I.ceně. Cairovy se bohužel nedařilo, ale ono se to zlomí!

A konečně na pondělních ZV pořádaných OMS Kladno jsme měli silné zastoupení našich "oveček". Snad na nikoho nezapomenu. Velikou radostí nám je, že všichni naši sveřenci obstáli v I.ceně! Vítězkou se stala Stáňa s dlouhánkou Kájou. Dále v I.ceně došli: maďárci  Agi, Dex, Izzy, Árčí, Kassandra. Setři Debbie, Finn, Lola a Aura, výmaráček Dante, fousek Oddie a dlouhán Gary. V ostatních plemenech dokončila v I.ceně jezevčice Kessy. Moc moc všem blahopřejeme a cvičte dál! Abyste věděli, že i my jsme se neflákali, tak Viktor v pátek  bodoval na trailu s kraťaskou Riou, Zuzka vedla v sobotu KZV s Aronem v I.ceně a v pondělí Viktor došel v I.ceně na 2.místě zkoušky se srbem Šiškou....:-)

ZV

 


24.4.2017

Rozvrh hodin, SVP víkend

Rozvrh cvičení máte povešen. Jinak tento týden odjížídme na 4dny zkoušek a výstav se psy, takže trochu zkrácené...ale s některými se uvidíme. Jinak informace o víkendu na SVP - propozice a přihlášku najdete zde. Dále děkujeme všem vlohovkářům za statečnost a odolnost vůči počasí, které výcvikový víkend provázelo, ale byli jste šikovní a snad vám víkend něco dal a užili jste si ho...


20.4.2017

Info k víkednu na ZV

Zde je info pro účastníky víkednu přípravy na ZV. Kdyby něco, volejte. Těšíme se zítra...


17.4.2017

Cvičení na tento týden

Rozvrh hodin máte vypsaný. O víkednu se těšíme na vlohovkáře.  Snad se předpověď počasí umoudří. V průběhu týdne dodáme poslední předodjezdové info.


10.4.2017

Rozvrh hodin, víkendové gratulace

Hodiny na tento týden máte v rozvrhu. O Velikonocích bohužel necvičíme.

Gratulace letí úspěšným na ZVVZ, které se konaly tuto sobotu. Welška Nesy a foxlík Atos oba uspěli v I.ceně! Moc blahopřejeme!


4.4.2017

Cvičení na tento týden, víkend na ZV, propozice na zkoušky a víkend na PZ, jarní svod

Rozvrh hodin na tento týden máte vyvěsen. Kdyby se někdo nevlezl nebo mu něco chybělo, tak pište. Jinak na víkednový výcvik na ZV se nám uvolnilo místečko. Kdyby se ještě chtěl někdo přidat, tak pište!

Ohledně dalších akcí, tak propozice na nadcházející akce vč. květnové přípravy na PZ najdete v kalendáři akcí.

Jinak velké gratulace všem úspěšným, kteří absolvovali jarní svod! Nebudu jmenovat, abych někoho nezapomněla...a teď hurá na zkoušky. 

 


27.3.2017

Cvičení apod.

Omlouváme se za minulý týden, ale nakonec se Zuzce podařilo odjet na hory...proto žádné cvičení nebylo.

Jinak na tento týden máte cvičení vypsané. Bohužel, je trochu omezené, protože máme nějaké rodinné oslavy, ale od příštího týdne už se na to vrhneme na plno. Tento týden možné doplnit ještě nějaké individuálky, tak kdyžtak pište. Jinak pomalu začne ubývat poslušností a přibývat příprav na zkoušky...počasí nám přeje :-). Na přípravy na ZV se prosím hlaste jen 1x za týden...ať se dostane na všechny ...


13.3.2017

Cvičení na tento týden

Rozvrh na tento týden máte vypsaný. Bohužel je tentokrát trochu omezený. V sobotu a v pátek musíme schůzovat...takže zase za týden. Náruživci na přípravy na ZV musí ještě chvilku vydržet. Čekáme, až nám dorostou terény...

Jinak vikend na ZV je obsazen. Bereme pouze náhradníky.


6.3.2017

Rozvrh hodin, víkednový výcvik na ZV, svod a další akce

Rozvrh na tento týden máte vypsaný...kdyby něco piště a volejte...poslušností bude pomalu ubývat...začneme makat na vlohy, co terény dovolí....

Jinak je možné se rovněž hlásit na výcvikový víkend na vlohy. Také připomínáme jarní svod. Jinak dobrou zprávou je že tábor i akce na PZ budou a doudáme, že se všichni těšíte..... K jednotlivým akcím budeme postupně přidávat info do kalendáře akcí.


27.2.2016

První zkoušky našich cvičenců, rozvrh cvičení

Rozvrh hodin máte vypsaný. Pomalu začneme najíždět přípravy na zkoušky.

První zkoušky mají za sebou už někteří s "malými" plemeny. Gratulujeme jezevčici Kessy a jagoškovi Badíkovi v I.ceně a bordíkovi Figovi k II.ceně a a špringříkovi Gastonovi ke III.ceně (oba za limitku na klidech) na ZVVZ!


20.2.2016

Cvičení na tento týden, ZVVZ, ples

Rozvrh hodin na tento týden máte vypsaný. Snad nebude pršet....pokud se předpověď naplní, budeme posílat sms .... Na víkend držíme palce všem, kteří vedou ZVVZ!

Jinak děkujeme všem zúčastněným za zábavu na plese....bylo to fajn...snad letos na podzim dáme maškarní :-)...


14.2.2016

Rozvrh hodin, ZVVZ, ples

Tak hodiny na tento týden máte na webu. Připomínáme, že v pátek je ples...na všechny se těšíme! Dále příští sobotu máme zkoušky ZVVZ. Kdo chcete vést a nejte přihlášen, tak přihlášky posílejte na OMS Kladno. Propozice na jejich webu či zde.


7.2.2016

Cvičení na tento týden

Hodiny na tento týden máte v rozvrhu.


4.2.2016

Cvičení na neděli

Tak, konečně jsiou vyosané slibované hodiny na neděli. Omlouávme se za zpoždění, ale trochu se nám zkomplikoval návrat z hor :). Na další týden budou hodiny "viset" v pondělí večer.


23.1.2016

Rozvrh hodin, ples

Cvičení na tento týden je na webu. Příští týden bude cvičení omezeno jen na víkendové termíny. Bude včas vypsáno.

Pomalu se nám plní ples...pište si o lístky a předejte známým :-). Více v kalendáři akcí. Lístky budou "imaginární" v podobě guest listu :-).


16.1.2016

Rozvrh cvičení, ples, ceny

V rozvrhu už jsou koneččně vypsané hodiny. Sice jsme trochu omezeni sněhem, ale nějaké to rozcvičení po svátcích bude.

Ti, kteří chcete jít na ples, tak prosím plaťte ideálně za lístky přes účet...sestavím guestlist :).

Trošku jsme museli na letošek "hýbnout" s cenami. Týká se hlavně individuálních hodin. Prosím juknětě do ceníku.


9.1.2016

Cvičení, PLES, registrace!

Cvičení bude snad od příštího týdne. Vzhledem k počasí a nemocem ještě chvilku vydržte :). Jinak v únoru bude ples, tak prosím šiřte mezi sebou a na všechny se těšíme! Více info v "kalendáři akcí"¨. Níže malé shrnutí loňska...A JEŠTĚ níže informace k registracím!

ples

 


 

BILANCE ROKU 2016

Opět přikládáme pár zajímavých čísel o tom, jak jste a jsme si loni vedli ... V průběhu roku 2016 jsme s Vámi strávili mnoho hodin na poli, v lese, u rybníka a také na naší zahradě :-). Připravili jsme pro Vás 3 víkendové akce a jeden týdenní výcvikový tábor a několik intenzivek. Naše a především VAŠE úsilí snad přineslo výsledky a radost z práce psů. O Vaší úspěšnosti svědčí následující výčet úspěchů na polích zkouškových…Na zkouškách se úspěšně pod naším vedením předvedlo 59 našich cvičenců. Zkoušky vloh úspěšně absolvovalo 42 psů. Na podzimních zkouškách uspělo a upotřebitelnost získalo 29 pejsků. Na vodních zkouškách uspělo 12 a na lesních zkouškách 6 našich svěřenců. Na barvářských zkouškách 5 psů, 4 psi na BZHčkách. Na zkouškách OVVR se obstáli 2 náši svěřenci. Norovali a na ZN obstálo 12 pejsků. Na prestižních klubových akcích a memoriálech uspělo našich 17 oveček. Zkoušky nejvyšší, a to všestranné úspěšně absolvovalo 11 psů a nyní se pyšní titulem „U“! Několik psů získalo na zkouškách vítězství a přední místa, tituly CACAT. Klubové šampiony práce, Národní šampiony práce a různá umístění v TOP-pracovních žebříčkách svého plemene. Jsme na Vás moc pyšní!!! Přehled všech úspěšných bude postupně viset v „Absolventech“.Když jsme to všechno spočítali, zjistili jsme, že se jedná o 58 psů, předvedených úspěšně na 140 zkoušek různého typu, což je průměrně 2,41 zkoušky na psa…toto číslo nás popravdě trochu překvapilo a hlavně potěšilo. V porovnání z minulým rokem na zkoušky vyrazilo o pouhých 5 psů méně, avšak loni bylo 2,09 zkoušky na psa a letos je to 2,41. Máme radost, že nekončíte jen s nutným minimem zkoušek nebo u upotřebitelnosti, a že se svými svěřenci pracujete dál. Oni vám to určitě svou láskou vrátí. Letos jsme se obecně věnovali hlavně mlaďochům a na podzim makali se začátečníky. Bylo hodně „podzimkářů a vlohovkářů“. Letos bude hodně z vás pomýšlet na vyšší zkoušky, a ti začínající, se snad zařadí příští rok touto dobou do „Absolventů“ a budou mít také nějaký ten zápis v PP. Abyste věděli, tak ani my jsme nezaháleli a letos na zkouškách předvedli celkem jedenáct hafanů. Většinou jsme běhali „nižší typy“ zkoušek, protože máme hodně „omladiny“. Celkem jsme „běželi“ : 9 x ZV v I.ceně a 1 x v ceně III. z toho jednou dvakrát jako vítězové, 2 x ZVVZ, 1 x SVP v I.ceně a 2x PZ v I.ceně. Mezi vším tím organizováním akcí, cvičením s Vámi a přípravě na zkoušky, péčí o naše vlastní psy jsme ještě objeli „pár výstav“ a také fungovala naše chovatelská stanice Vives Bohemia, kde jsme odchovali několik vrhů štěňátek a snad přinesli do českého chovu námi chovaných plemen novou krev, nové naděje a budoucí kvalitní chovná zvířata.Je za námi i vámi velký kus práce. 

Nemyslíme si, že vaše úspěchy se dají vyjádřit pouze splněnými zkouškami a určitě se mnozí vylepšili v poslušnosti, zvládli nějaké ty zlozvyky svého hafana. Někteří jen pocvičili a utužili vztah se svým čtyřnohým kamarádem. I z toho máme velkou radost. Mnoho z vás kynologie pohltila, stali se z nich chovatelé, majitele loveckých psů, absolvovali první hony, někteří si udělali zkoušky z myslivosti jiní okusili úspěchy na výstavách. Nejen cvičení, ale hlavně nadšení páníků a radost psů to je to, co nás na tom velkém kolotoči baví a žene nás dál.
Doufáme, že se vám s námi na akcích, cvičeních a dalších událostech líbilo. Tímto moc děkujeme všem instruktorům, externím pomocníkům a dalším osobám za účast a majitelům honiteb za propůjčení míst pro cvičení. Dále děkujeme i sponzorům a dalším...
Doufáme, že ROK 2017 bude neméně úspěšný, aktivní a nesený ve stejně přátelské atmosféře. Již nyní máte v „Kalendáři akcí“ výcvikové a další akce a zkoušky, kde doufáme, že se s mnohými z Vás sejdeme.Sezónu zahajujeme PLESEM LOVECKÉHO VÝCVIKU (loni jsme bohužel pro Zuzky indispozici s kolenem museli ples vynechat). Doufáme, že všichni dorazíte! Další akce jsou víkendové výcviky, zkoušky a tábor, který letos bude opět v Lučkovicích.Pokud máte kdokoli cokoli pro vylepšení, konkrétní přání a jiné dotazy, neváhejte a pište či volejte.

 


Všem kynologickým přádetům, jejích rodinám a čtyřnohým mazlíkům Šťastné a Veselé Vánoce a Úspěšný rok 2017. Těšíme se v příštím roce na společné cvičení...

 

pf2017

 


21.12.2016

Informace k sezóně 2017 a podrobnosti k registracím od 1. 1. 2017

Jak jste si určitě mnozí všimli, tak jsme opět smazali registrace a prosíme o zaslání nových.

  1. Ti co loni absolvovali zkoušky – pošlete co nejdříve registraci, přístup povolíme po tom, co dostaneme fotku a výčet zkouškových úspěchů pro uvedení do „Absolventů“. Registraci máte jasnou – nebojte, že na vás nezbude místo :-).
  2. Ti, co již cvičili v roce 2016, nebo alespoň absolvovali seznamovací procházku – pošlete co nejdříve registraci, uvedeme jméno Vás a Vašeho pejska do přehledu "Cvičenců 2017".
  3. Ti, co mají zájem s námi cvičit v roce 2016 a ještě se neznáme – prosíme, zasílejte registrace od půlky února 2017, kdy možná bude 1. SEZNAMOVACÍ PROCHÁZKA. Do té doby nebudeme Vaše registrace povolovat! Máme omezenou kapacitu a až po registrování stávajících cvičenců uvidíme, kolik máme místečka pro „nováčky“. Kapacita se mění v průběhu roku, takže nebojte, kdyžtak přijímat nováčky budeme i později.

Pro úplnost:

Uživatelské jméno – jméno psa (ideálně celé dle PP), pokud chcete kratší, tak nám celé oficiální jméno pejska pošlete na e-mail (pro uvedení do cvičenců), u absolventů nepotřebujeme…ta známe.

Důležitý je aktuální telefon, e-mail a celé Vaše jméno.

Registraci musím povolit manuálně -mějte vždy chvilku strpení, než začne vše fungovat.

Podobrně o registraci zde.

Cvičit začneme v lednu :-). V roce 2017 jsme pro vás připravili opět několik akcí a možná bude i nějaká víkendovka navíc .... postupně vše zveřejníme.

 

Těšíme se ...