Registrace

Další menu

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes434
mod_vvisit_counterVčera1800
mod_vvisit_counterTenhle týden8255
mod_vvisit_counterMinulý týden13096
mod_vvisit_counterTento měsíc32909
mod_vvisit_counterMinulý měsíc86628
mod_vvisit_counterVše4147167

We have: 20 guests, 9 members online
Vaše IP: 34.229.24.100
Dnes je: Čec 18, 2019

Reklama

    486na486
Home Klienti Naši absolventi
Naši absolventi od 2018
Zde je přehled našich úspěšných absolventů

Jedná se hlavně o absolventy od roku 2018. Ti kteří s námi začínali, cvičili a úspěšně absolvovali různé zkoušky dříve, tak byli uvedeni na starším seznamu. Bohužel jsme museli seznam kvůli GDPR promazat.
Pokud si někdo přeje být uveden, ať pošle e-mail a rádi jej doplníme i do tohoto přehledu :). Pokud si někdo něpřeje zde být, také ihned mažeme.
 
Abby

Abellon Legacy of Otylie

Panička Iveta Kokrdová

ZV - II.cena

BZH - I.cena

Adar

Adar Jestřábí stopa

Páníček Martin Suda

Memoriál MVDr. Vladimíra Soukupa (KPZ) - I.cena

SVP - II.cena

adar

Adar Vives Bohemia "U"

Panička Šárka Turnová

ZV - I.cena

2 x PZ - I.cena

Pohár středočeského kraje I.cena

SVP - I.cena

LZ - II.cena

MJM - III.cena

LZ - II.cena

MJS - I.cena "U"

20150131_082055

"U"Adéla Moon Blaze

Páníček Petr Tesař

SVP-  I.cena

PZ - I.cena

MKK - I.cena

VZ - III.cena

dora

"U"Adora z Wejherovskiej Bukowiny "Dorina"

Panička Věra Moravská

ZV - I.cena

MVV - I.cena, CACT

SVP - II.cena

PZ - I.cena, 3.místo

SVP - I.cena

LZ - I.cena, 3.místo

PZ - I.cena, 2.místo, CACT

MJD - II.cena, Nej. pole

Belli

Afra z Lhotských jezírek "Bella"

Panička Michalea Vašíčková

ZV - I.cena

PZ - III.cena

PZ - I.cena, 2.místo

SVP - I.cena

OVL - prospěla

MJS "U" - III.cena, 4.místo, Nejlepší hluboká voda

agnes

Agnes Lovec Lihan "Nessy"

Panička Věra Moravská

ZV - I.cena

LZ - II.cena

ZN - obstála

ailey

"U" Ailey Princess Coco Lotte

Panička Renata Schmarcová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - I.cena

LZ - I.cena, 2.místo

VZ - I.cena

MJM  - III.cena

Aira

Aira z Louštínského vrchu

Panička Tereza Poláková

ZV - I.cena

Memoriál MVDr. Vladimíra Soukupa (KPZ) - I.cena

PZ - I.cena, vítěz

aira

Aira Zrzavé štěstí

Panička Jana Sedláčková

ZV - I.cena, 3.místo

PZ -I.cena, 3.místo

LZ - I.cena, vítěz

bekky2

"U" Aita Eistereiber "Bekky"

Panička Kristýna Kellovská

ZV - I.cena

PZ - I.cena, 2. místo

SZVP - I.cena

MJM - (PZ+SZVP) III.cena

 

VZ  - II.cena

capi

Alcapone Belleza Bohemia "Capi"

Páníček Tomáš Kučaba

ZV - I.cena, vítěz

PZ - I.cena

max

"U"Allard z Vršovické bučiny "Max"

Panička Vladimíra Fialová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - I.cena

LZ - I.cena

VZ - I.cena

lili

Alžběta by Lilian

Panička Hanka Dudáčková

ZV - I.cena

PZ - I.cena, vítěz

MJM - I.cena

Ambra

Ambra z Louštínského vrchu

Páníček Lukáš Krov

ZV - I.cena

PZ - I.cena

ben2

Animo Forest Bee "Ben"

Páníček Milan Touš

ZV - I.cena
angina

"U" Angie Royal Splendour of Diam Weim

Panička Štěpánka Kolářová

KPZ - I. cena
PZ- I. cena
ZV - I. cena

SVP - I.cena

LZ - I.cena, vítěz

KVZ - I.cena, 2.místo "U", Res.CACT

Nom.soutěž MRK 2014

MLH - I.cena, CACT

BZ - I.cena, plný počet bodů

MJH - I.cena, Res. CACT

BZ - I.cena, oznamovač, plný počet bodů

angie

"U"Angie z Čertovy rokle

Páníček Petr Štefánek

ZV - I.cena

PZ - I.cena, vítěz

SVP - II.cena

LZ - II.cena

MKK (SVP+LZ) - I.cena, 4.místo

KLZ - III.cena

MJM - II.cena

VZ - I.cena

Leia

Anie od Bezdrevského lesa "Leia"

Panička Sylva Veličová

ZV - I.cena, 2.místo

PZ - I.cena

anabella

Anna Bella z Bonifácova

Panička Ing. Eva Herrmannová

OVVR - prospěla

KPZ - III.cena

KZVP - I.cena

Jihočeské derby (PZ+VP) - II.cena

Antares God Forests Silesjana xorti

Antares God Forests Silesjana xorti "Dante"

Páníček Patrik Šarina

ZV - I.cena

PZ - II.cena

SVP - II.cena

PZ - I.cena

Arany a Bara

Aranka od Vůznického potoka

 

 

Barka od Turoveckých rybníků

Panička Pavla Richterová

Aranka: 

 OVVR - prospěla, vítěz, plný počet bodů

ZV-II.cena

ZVP -I.cena

PZ-I.cena

 

Barča:

OVVR - prospěla

PZ - I.cena, vítěz

LZ - II.cena

Archie

Archie Angelic Dreams

Panička Věra Štefánková

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - I.cena

Arlett z Raklesu

Panička Monika Topková

ZV - I.cena
Army

Army Kralupská zahárdka

Páníček Pavel Diblík

ZV - I.cena

PZ - II.cena

Arnold

Arnold Horky Weim

Panička Michaela Šotonová

ZV - I.cena

PZ - II.cena

Arny1

Arnold od Jestřábí tvrze

Páníček Zdeněk Žáček

ZV - II.cena

PZ - I.cena

 

 

arthur

"U"Arthur Vives Bohemia

Páníček Michal Turna

ZV - III.cena

MVS - I.cena, Res. CACT

2 x PZ - I.cena

SVP - I.cena

LZ - II.cena

LZ - III. cena

MVD (VZ) -II.cena

KLZ - I.cena, 2.místo

Rauli

Aron z Doubravice nad Moravou "Rauli"

Páníček Kamil Kovařík

ZV - I.cena
Rolf

Arx Royal Splendour "Rolf"

Panička Věra Forstová

ZV - I.cena

PZ - II.cena

VZ - III.cena

aryn

Aryn Honor Girmi

Páníček Antonín Živný

ZV - III.cena

ZV - I.cena

Atos

Atos z Kovářovy strouhy

Panička Věra Lišková

ZN - obstál

ZV - I.cena

BZ - III.cena

Bad

Bad z Makotřas

Páníček Pavel Vtelenský

ZVVZ - I.cena

ZV - I.cena

LZ - I.cena, 2.místo

ZN - obstál

IMG_9390

"U"Bastien Vives Bohemia

Páníček David Hájíček

ZV - II.cena

PZ - I.cena

LZ - I.cena

MJK  - II.cena

MJM - II.cena

 

Baya

Baya Dragéles

Panička adéla Vičlová

ZV - I.cena
Bella od P

Bella od Paseckého potoka

Panička Irena Dorozalová

OVVR - I.cena

PZ - I.cena

berrys

"U"Berrys Star Moravia

Panička Tereza Eiseltová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

LZ - I.cena

SVP - I.cena

VZ - I.cena

Billy

Billy z Pelestrovských lesů

Panička Miluška Masařová

ZV - I.cena
KZV - I.cena
PZ - I.cena, vítěz
SVP - I.cena
Bonnie

Bonnie z Lesa Královce

Panička Radka Štěpánková

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - I.cena, vítěz

LZ - I.cena

Abby

Bonny ze Hředelských polí "Abby"

Páníček Tomáš Drvota 

ZV - I.cena
bundy

Bořek Legacy of Otylie "Bundy"

Páníček Tomáš Postník

ZV - I.cena, vítěz

ZVVZ -I.cena

LZ - I.cena

BZ - II.cena

Podkrušnohorský pohár - 2.místo

Bria

Bria od Blatovské tůně

Páníček Jaroslav Machota

ZV - I.cena

PZ - I.cena

4.2012

Brix z Horova dvora

Panička Radka Štěpánková

ZV - I.cena

2 x PZ - I.cena

SVP - I.cena

LZ - I.cena

BUddy

Buddy z Jestřábky

Páníček Vojtěch Balatka

ZV - II.cena

PZ - I.cena

SVP - II.cena

Butch

"U" Butch Bond z Brtnických lesů 

Páníček Miroslav Buček

KPZ - II.cena

KSVP - II.cena

LZ - II.cena

VZ - III.cena

Caesar

Caesar Valiant Hunter

Panička Simona Mašková

ZV - I.cena
1Carreg

Carreg Gotwen

Páníček Vladimír Kurfürst

ZV - I.cena

PZ - I.cena

Caliber od Hlavníku

Páníček Jarosav Procházka

ZV - I.cena

PZ - I.cena

Cassy

Canta Boy Pepinos "Cassy"

Panička Kateřina Jánská

ZV - I.cena

PZ - II.cena

cash

Cash Vives Bohemia

Panička Eva Šťastná

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - I.cena

Cassie

"U"Cassie Andělský hrad

Panička Markéta Štěfánková

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - I.cena

LZ - II.cena

KSVP - I.cena

KLZ - I.cena

KVZ - I.cena, CACT, 3.místo

casse

Cassie Red Jocker

Páníčci Michal a Jitka Peštovi

ZV - I.cena

PZ - III.cena

Carron Lovcův šperk

Páníček Jirka Bednařík

ZV - II.cena
ZVVZ - I.cena
LZ - I.cena
BZ - I.cena
BZH - I.cena
HZ - I.cena
ZN - obstál
Bea

Cira Andělský hrad "Bea"

Panička Tereza Poláková

PZ - I.cena, vítěz

LZ - I.cena

SVP - I.cena, plný počet bodů, 2.místo

Conny

Conny Apoli Gwen

Panička Martina Vrábelová

2 x ZV - I.cena

2 x PZ - II.cena

SVP - I.cena

LZ - I.cena

Bella

"U" Cora Bella Majesty Thug 

Panička Jana Mošnerová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

KPZ - I.cena, vítěz, CACT

LZ -II.cena

SVP - I.cena

VZ - I.cena

Memoriál L. Hejného -  I.cena, CACT, nejlepší pole

Memoriál R. Šrámka -  II.cena, vnejlepší voda

lily

Cream Icecream C9H13NO3 "Lili"

Panička Hanka Dudáčková

 

ZV - I.cena

SVP - I.cena

PZ - I.cena

Debbiepoint

Debbie of Bruichladdich

Panička Simona Mašková

ZV - I.cena
deborah

Deborah Vives Bohemia

Panička Blanka Rysová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

LZ - I.cena

2 x SVP - II.cena

BZ - I.cena, vítěz

Dex

Delicate Nose Cocco Lotte "Dex"

 Panička Kristýna Dolečková 

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - II.cena

!cid_88B8B82D180C43F18745513927D9E6E8@RicardoVAIO

Dingo di Casa Hesselink

Páníček Ricardo Hoineff

T.A.N. - I.cena, vítěz

ZV - I.cena

Ebony

Ebony z Žampašského podhradí

Panička LenkaTereštíková

ZV - II.cena
Fanda

"U"Fanda z Koldínského lesa

Páníček Fanda Vachtl

ZV - I.cena

KZV - I.cena

SVP - I.cena

MJM - I.cena, Nej.voda. Res.CACT

LZ - I.cena

VZ - I.cena

fin

Fin od Strážné skály

Páníček František Březina

BZ - III.cena

ZV - I.cena

Charlie

Frappuccino Dorado Blanco "Charlie"

Páníček Roman Kaiml

OVVR - prospěl, vítěz

ZVP - II.cena

KZVP - II.cena

PZ - II.cena

fre

" U" Fréa Vives Bohemia

Panička Štěpánka Kolářová

MVV - I.cena

MLH - II.cena, nej.voda

MJM - I.cena, nej.voda

VZ I.cena

SVP - I.cena

LZ - I.cena

MLH - I.cena, nej. voda, CACT

Nord Bohemia Pohár - I.cena

MJS - I.cena, nej. voda

MKS - III.cena

VZ - I.cena,493b. OZNAMOVAČ, VÍTĚZ

BZ - I.cena, vítěz

Nominační soutěž MRK - II.cena

KLZ - I.cena, 3. místo

MKK - I.cena, 3.místo, nej. voda

MJH - II.cena, nej. voda

MRK - III.cena, nej. voda

MKP - III.cena, 11.místo

geisha2

Geisha od Potoka Kačáku

Panička Mirka Kadlíčková

ZV - I.cena

PZ - II.cena

PZ - I.cena, 3. místo

gino

"U" Gintonic Minebea "Gino"

Panička Irena Hůlková

ZV - I.cena, vítěz

KSVP - II.cena

PZ - III.cena

BZ - II.cena

SVP - I.cena

LZ - II.cena

ZVVZ - I.cena, 2. místo

MMŠ - III.cena

P1050093

Griotka Vives Bohemia "Žofka"

Panička Marcela Vlčková

ZN - obstála
Gucci

"U" Gucci Vives Bohemia

Paničk Blanka Rysová

ZV - I.cena

PZ - III.cena

PZ - I.cena,vítěz

KZV - I.cena

KZV - I.cena

SVP - I.cena

"O pohár hradu Rychmburk" (ZV+SVP) - II.cena

KPZ - I.cena

MVČ (LZ) - I.cena, 3. místo

VZ - III.cena

Maikee

Hades Vives Bohemia "Maikee"

Páníček Marek Malec a Valerie Kalná

ZV - I.cena

KZV - I.cena

PZ - I.cena

Kessy

Chéra od Božské arie "Kessy"

Páníček Jirka Žižka

ZN - obstála

ZVVZ - I.cena

ZV - I.cena

BZ - III.cena

HZ - II.cena

Ina

Ina Grey od Potoka Kačáku

Páníček Petr Koldovský

PZ - I.cena

SVP - II.cena

1

"Ireland" Vives Bohemia "Ir"

Páníček Pert Starenko

ZV - I.cena

MJM - III.cena

PZ - I.cena 3.místo

2  x FT - derby, velmi dobře

KZV - I.cena

VZ - III.cena

Izzy

Izrael Vives Bohemia

Panička Tereza Šárová

ZV - I.cena

KZV - I.cena CACT

PZ - I.cena

LZ - I.cena 3.místo

SVP - I.cena

MVČ - II.cena

Kira

"U" Jaqueline Vives Bohemia "Kira"

Panička Renata Schmarcová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - I.cena

Memorál Vl. Černého (KLZ) - II.cena

VZ - I.cena

dina

Jiskra z končinské stráně "Dina"

Páníček Pavel Vtelenský

ZN - obstála

BZH - I.cena

BZ - I.cena

Coff

Juliana z Podjeřmanské Skály "Coffey"

Páníček Jakub Ďurica

BZH - I.cena, Res. CACT
Bella2

Kaira Sneh Tatier "Bella"

Páníček Pavel Šidík

OVVR - prospěla

PZ - I.cena

Kassandra

Kassandra Vives Bohemia

Páníček Petr Štefánek

ZV - I.cena

PZ - I.cena

SVP - I.cena

kerry

Kerry King Bohemia Jewllery

Páníček Jaroslav Svoboda

ZV - I.cena vítěz

PZ - I.cena

1

Kirke Vives Bohemia

Eva Šťastná

ZV - I.cena
kronos

"U" Kronos Vives Bohemia

Páníček Míra Kubát

ZV - I.cena

PZ - I.cena, vítěz

SVP - II.cena

SVP - I.cena, vítěz

Memoriál Dr.Jiřího Michálka - II.cena, nejlepší práce na vodě

KPZ - I.cena, II.cena

Memoriál Vl. Černého - II. cena

VZ - II.cena

lex

Lexie od Alpské protěže

Panička Katka Sibřinová

ZV - I.cena

SVP - II.cena

SVP - I.cena, vítěz

Lola

Lola ze Šumavského kraje

Panička Iveta Karlová

ZV - I.cena
Nora

Nora z Panských lesů

Panička Anna Jirotková

ZV - I.cena
onyx

Onyx Elika Bohemia

Panička Iveta Kokrdová

ZV - I.cena

PZ - II.cena

SVP - I.cena

PZ - I.cena

KPZ - I.cena

VZ - II.cena

cocckie

Paris ze Skřivolánů "Cookie"

Páníček Lukáš Jahoda

ZV - I.cena
Ori

Run Forest Run Brdské zlato "Ori"

Panička Katka Bulenová

OVVR - I.cena
Rigo

Rigo ze Stražišťských lesů

Panička Linda Chvorinová

ZV - I.cena

PZ - I.cena

KZV - III.cena

IMG_2536

Rosalia the Best Baron

 

Páníci Zuzana a Tomislav Trunškovi

OVVR - prospěla

BZ - II.cena

SVP - III.cena

NFTR - II.cena

Leon

"U" Silver Gala z Vinice "Leon"

Panička Monika Boháčová

OVVR - prospěl

ZV - II.cena

KPZ - II.cena

SVP - I.cena

BZ - II.cena

VZ - I.cena, nejlepší voda

O Pohár hradu Valdek (LZ+PZ) - 2 x II.cena, vítěz

Simply Red and White Riona

Panička Simona Mašková

ZV - I.cena

MVV - I.cena, CACT

MJL - I.cena

vita

Vita Guradau

Paníčka Zuzana Hrušková

ZV - I.cena
Xaro
Xsaro z Větrné paseky
Páníček Jaroslav Svoboda
ZV - I.cena
PZ - I.cena
SVP - I.cena
LZ - I.cena, II.cena
VZ - II.cena
BZ - I.cena, I.cena
Yzzy

Yzzy Stella Venandi

Panička Věra Vtelenská

ZV - I.cena

SVP - I.cena

PZ - I.cena


ZN 84b., BL II.cena, MSBLT II.cena
ZV I.cena, LZ I.cena, BZH I.cena, PZ II.cena
CACT, CT