Registrace

Další menu

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes183
mod_vvisit_counterVčera1860
mod_vvisit_counterTenhle týden8181
mod_vvisit_counterMinulý týden22092
mod_vvisit_counterTento měsíc69694
mod_vvisit_counterMinulý měsíc24012
mod_vvisit_counterVše2917650

We have: 8 guests online
Vaše IP: 54.147.200.51
Dnes je: Bře 30, 2017

Reklama

    486na486

Reklama

    Banner NA WEB 3
Home
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
Novinky

OMLOUVÁME SE, ALE VZHLEDEM K OMEZENÉ KAPACITĚ NEBEREME MOMENTÁLNĚ DALŠÍ ZÁJEMCE O VÝCVIK. VÍCE INFO E-MAILEM.

 


27.3.2017

Cvičení apod.

Omlouváme se za minulý týden, ale nakonec se Zuzce podařilo odjet na hory...proto žádné cvičení nebylo.

Jinak na tento týden máte cvičení vypsané. Bohužel, je trochu omezené, protože máme nějaké rodinné oslavy, ale od příštího týdne už se na to vrhneme na plno. Tento týden možné doplnit ještě nějaké individuálky, tak kdyžtak pište. Jinak pomalu začne ubývat poslušností a přibývat příprav na zkoušky...počasí nám přeje :-). Na přípravy na ZV se prosím hlaste jen 1x za týden...ať se dostane na všechny ...


13.3.2017

 

 

Cvičení na tento týden

Rozvrh na tento týden máte vypsaný. Bohužel je tentokrát trochu omezený. V sobotu a v pátek musíme schůzovat...takže zase za týden. Náruživci na přípravy na ZV musí ještě chvilku vydržet. Čekáme, až nám dorostou terény...

Jinak vikend na ZV je obsazen. Bereme pouze náhradníky.


6.3.2017

 

Rozvrh hodin, víkednový výcvik na ZV, svod a další akce

Rozvrh na tento týden máte vypsaný...kdyby něco piště a volejte...poslušností bude pomalu ubývat...začneme makat na vlohy, co terény dovolí....

Jinak je možné se rovněž hlásit na výcvikový víkend na vlohy. Také připomínáme jarní svod. Jinak dobrou zprávou je že tábor i akce na PZ budou a doudáme, že se všichni těšíte..... K jednotlivým akcím budeme postupně přidávat info do kalendáře akcí.


27.2.2016

 

První zkoušky našich cvičenců, rozvrh cvičení

Rozvrh hodin máte vypsaný. Pomalu začneme najíždět přípravy na zkoušky.

První zkoušky mají za sebou už někteří s "malými" plemeny. Gratulujeme jezevčici Kessy a jagoškovi Badíkovi v I.ceně a bordíkovi Figovi k II.ceně a a špringříkovi Gastonovi ke III.ceně (oba za limitku na klidech) na ZVVZ!


20.2.2016

 

Cvičení na tento týden, ZVVZ, ples

Rozvrh hodin na tento týden máte vypsaný. Snad nebude pršet....pokud se předpověď naplní, budeme posílat sms .... Na víkend držíme palce všem, kteří vedou ZVVZ!

Jinak děkujeme všem zúčastněným za zábavu na plese....bylo to fajn...snad letos na podzim dáme maškarní :-)...

 


14.2.2016

 

Rozvrh hodin, ZVVZ, ples

Tak hodiny na tento týden máte na webu. Připomínáme, že v pátek je ples...na všechny se těšíme! Dále příští sobotu máme zkoušky ZVVZ. Kdo chcete vést a nejte přihlášen, tak přihlášky posílejte na OMS Kladno. Propozice na jejich webu či zde.


7.2.2016

 

Cvičení na tento týden

Hodiny na tento týden máte v rozvrhu.


4.2.2016

 

Cvičení na neděli

Tak, konečně jsiou vyosané slibované hodiny na neděli. Omlouávme se za zpoždění, ale trochu se nám zkomplikoval návrat z hor :). Na další týden budou hodiny "viset" v pondělí večer.


23.1.2016

 

Rozvrh hodin, ples

Cvičení na tento týden je na webu. Příští týden bude cvičení omezeno jen na víkendové termíny. Bude včas vypsáno.

Pomalu se nám plní ples...pište si o lístky a předejte známým :-). Více v kalendáři akcí. Lístky budou "imaginární" v podobě guest listu :-).

 


16.1.2016

 

Rozvrh cvičení, ples, ceny

V rozvrhu už jsou koneččně vypsané hodiny. Sice jsme trochu omezeni sněhem, ale nějaké to rozcvičení po svátcích bude.

Ti, kteří chcete jít na ples, tak prosím plaťte ideálně za lístky přes účet...sestavím guestlist :).

Trošku jsme museli na letošek "hýbnout" s cenami. Týká se hlavně individuálních hodin. Prosím juknětě do ceníku.


9.1.2016

 

Cvičení, PLES, registrace!

Cvičení bude snad od příštího týdne. Vzhledem k počasí a nemocem ještě chvilku vydržte :). Jinak v únoru bude ples, tak prosím šiřte mezi sebou a na všechny se těšíme! Více info v "kalendáři akcí"¨. Níže malé shrnutí loňska...A JEŠTĚ níže informace k registracím!

ples

 


 

BILANCE ROKU 2016

Opět přikládáme pár zajímavých čísel o tom, jak jste a jsme si loni vedli ... V průběhu roku 2016 jsme s Vámi strávili mnoho hodin na poli, v lese, u rybníka a také na naší zahradě :-). Připravili jsme pro Vás 3 víkendové akce a jeden týdenní výcvikový tábor a několik intenzivek. Naše a především VAŠE úsilí snad přineslo výsledky a radost z práce psů. O Vaší úspěšnosti svědčí následující výčet úspěchů na polích zkouškových…Na zkouškách se úspěšně pod naším vedením předvedlo 59 našich cvičenců. Zkoušky vloh úspěšně absolvovalo 42 psů. Na podzimních zkouškách uspělo a upotřebitelnost získalo 29 pejsků. Na vodních zkouškách uspělo 12 a na lesních zkouškách 6 našich svěřenců. Na barvářských zkouškách 5 psů, 4 psi na BZHčkách. Na zkouškách OVVR se obstáli 2 náši svěřenci. Norovali a na ZN obstálo 12 pejsků. Na prestižních klubových akcích a memoriálech uspělo našich 17 oveček. Zkoušky nejvyšší, a to všestranné úspěšně absolvovalo 11 psů a nyní se pyšní titulem „U“! Několik psů získalo na zkouškách vítězství a přední místa, tituly CACAT. Klubové šampiony práce, Národní šampiony práce a různá umístění v TOP-pracovních žebříčkách svého plemene. Jsme na Vás moc pyšní!!! Přehled všech úspěšných bude postupně viset v „Absolventech“.Když jsme to všechno spočítali, zjistili jsme, že se jedná o 58 psů, předvedených úspěšně na 140 zkoušek různého typu, což je průměrně 2,41 zkoušky na psa…toto číslo nás popravdě trochu překvapilo a hlavně potěšilo. V porovnání z minulým rokem na zkoušky vyrazilo o pouhých 5 psů méně, avšak loni bylo 2,09 zkoušky na psa a letos je to 2,41. Máme radost, že nekončíte jen s nutným minimem zkoušek nebo u upotřebitelnosti, a že se svými svěřenci pracujete dál. Oni vám to určitě svou láskou vrátí. Letos jsme se obecně věnovali hlavně mlaďochům a na podzim makali se začátečníky. Bylo hodně „podzimkářů a vlohovkářů“. Letos bude hodně z vás pomýšlet na vyšší zkoušky, a ti začínající, se snad zařadí příští rok touto dobou do „Absolventů“ a budou mít také nějaký ten zápis v PP. Abyste věděli, tak ani my jsme nezaháleli a letos na zkouškách předvedli celkem jedenáct hafanů. Většinou jsme běhali „nižší typy“ zkoušek, protože máme hodně „omladiny“. Celkem jsme „běželi“ : 9 x ZV v I.ceně a 1 x v ceně III. z toho jednou dvakrát jako vítězové, 2 x ZVVZ, 1 x SVP v I.ceně a 2x PZ v I.ceně. Mezi vším tím organizováním akcí, cvičením s Vámi a přípravě na zkoušky, péčí o naše vlastní psy jsme ještě objeli „pár výstav“ a také fungovala naše chovatelská stanice Vives Bohemia, kde jsme odchovali několik vrhů štěňátek a snad přinesli do českého chovu námi chovaných plemen novou krev, nové naděje a budoucí kvalitní chovná zvířata.Je za námi i vámi velký kus práce. 

Nemyslíme si, že vaše úspěchy se dají vyjádřit pouze splněnými zkouškami a určitě se mnozí vylepšili v poslušnosti, zvládli nějaké ty zlozvyky svého hafana. Někteří jen pocvičili a utužili vztah se svým čtyřnohým kamarádem. I z toho máme velkou radost. Mnoho z vás kynologie pohltila, stali se z nich chovatelé, majitele loveckých psů, absolvovali první hony, někteří si udělali zkoušky z myslivosti jiní okusili úspěchy na výstavách. Nejen cvičení, ale hlavně nadšení páníků a radost psů to je to, co nás na tom velkém kolotoči baví a žene nás dál.
Doufáme, že se vám s námi na akcích, cvičeních a dalších událostech líbilo. Tímto moc děkujeme všem instruktorům, externím pomocníkům a dalším osobám za účast a majitelům honiteb za propůjčení míst pro cvičení. Dále děkujeme i sponzorům a dalším...
Doufáme, že ROK 2017 bude neméně úspěšný, aktivní a nesený ve stejně přátelské atmosféře. Již nyní máte v „Kalendáři akcí“ výcvikové a další akce a zkoušky, kde doufáme, že se s mnohými z Vás sejdeme.Sezónu zahajujeme PLESEM LOVECKÉHO VÝCVIKU (loni jsme bohužel pro Zuzky indispozici s kolenem museli ples vynechat). Doufáme, že všichni dorazíte! Další akce jsou víkendové výcviky, zkoušky a tábor, který letos bude opět v Lučkovicích.Pokud máte kdokoli cokoli pro vylepšení, konkrétní přání a jiné dotazy, neváhejte a pište či volejte.

 


Všem kynologickým přádetům, jejích rodinám a čtyřnohým mazlíkům Šťastné a Veselé Vánoce a Úspěšný rok 2017. Těšíme se v příštím roce na společné cvičení...

 

pf2017

 


21.12.2016

Informace k sezóně 2017 a podrobnosti k registracím od 1. 1. 2017

Jak jste si určitě mnozí všimli, tak jsme opět smazali registrace a prosíme o zaslání nových.

  1. Ti co loni absolvovali zkoušky – pošlete co nejdříve registraci, přístup povolíme po tom, co dostaneme fotku a výčet zkouškových úspěchů pro uvedení do „Absolventů“. Registraci máte jasnou – nebojte, že na vás nezbude místo :-).
  2. Ti, co již cvičili v roce 2016, nebo alespoň absolvovali seznamovací procházku – pošlete co nejdříve registraci, uvedeme jméno Vás a Vašeho pejska do přehledu "Cvičenců 2017".
  3. Ti, co mají zájem s námi cvičit v roce 2016 a ještě se neznáme – prosíme, zasílejte registrace od půlky února 2017, kdy možná bude 1. SEZNAMOVACÍ PROCHÁZKA. Do té doby nebudeme Vaše registrace povolovat! Máme omezenou kapacitu a až po registrování stávajících cvičenců uvidíme, kolik máme místečka pro „nováčky“. Kapacita se mění v průběhu roku, takže nebojte, kdyžtak přijímat nováčky budeme i později.

Pro úplnost:

Uživatelské jméno – jméno psa (ideálně celé dle PP), pokud chcete kratší, tak nám celé oficiální jméno pejska pošlete na e-mail (pro uvedení do cvičenců), u absolventů nepotřebujeme…ta známe.

Důležitý je aktuální telefon, e-mail a celé Vaše jméno.

Registraci musím povolit manuálně -mějte vždy chvilku strpení, než začne vše fungovat.

Podobrně o registraci zde.

Cvičit začneme v lednu :-). V roce 2017 jsme pro vás připravili opět několik akcí a možná bude i nějaká víkendovka navíc .... postupně vše zveřejníme.

 

Těšíme se ...