Registrace

Další menu

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes7845
mod_vvisit_counterVčera18767
mod_vvisit_counterTenhle týden64073
mod_vvisit_counterMinulý týden53390
mod_vvisit_counterTento měsíc204458
mod_vvisit_counterMinulý měsíc209148
mod_vvisit_counterVše8747028

We have: 31 guests online
Vaše IP: 75.101.211.110
Dnes je: Led 26, 2022

Reklama

    486na486
Home
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
Novinky

17.1.2021

Hodiny

Hodina na tento týden máte v rozvrhu. Tentokrát bez víkendu a ještě trochu omezeně. Ještě stále máme nějaké lovecké akce....

Jinak prosím o dodržování počtů psů na cvičení...hodiny budou postupně přibývat...takže žádné strachy :-). 

Postupně také doplňujeme plán akcí.


 

10.12021

Rozvrh hodin

Rozvrh hodin máte na tento týden vypsany. Tentokrát včetně neděle.


10.1.2022

 

BILANCE ROKU 2021

Opět přikládám pár zajímavých čísel o tom, jak jste a jsme si loni vedli… Rok 2021 byl vzhledem ke přetrvávajícím kovidovým opatřením trochu náročný, omezený a komplikovaný...ať již vzhledem k nemožnosti jarního skupinového či vůbec nějakého cvičení, tak i pro rušení zkoušek, víkendnů apod. V průběhu roku 2021 jsme spolu strávili mnoho hodin na poli, v lese, u rybníka a také na zahradě :-). Proběhly 4 víkendové akce a jeden týdenní výcvikový tábor a několik intezivek. Bohužel proběhli pouze tři víkenďáky a tábor ... Naše a především VAŠE úsilí snad přineslo výsledky a radost z práce psů. O Vaší úspěšnosti svědčí následující výčet úspěchů na polích zkouškových. Letos se předvedlo celkově méně jedinců, s to především na zkouškách vloh. Za to na vyšších zkouškách se makalo a slavili se úspěchy.Chtěla bych zde především vyzdvihnout účast na MRK maďárka Krona s Mírou! Jsme moc pyšní. Letos se na nominaci chystá a je nabodovaná maďarka Agís, takže ji určitě podpoříme! Blahopřejeme Jitce!

Na zkouškách se úspěšně předvedlo 54 našich cvičenců. Zkoušky vloh úspěšně absolvovalo 14 psů (o 11 méně než loni). Na KZV bojovali 4 psíci. Na podzimních zkouškách uspělo a upotřebitelnost získalo 27 pejsků. Na klubových PZ uspělo 12 cvičenců. Což je na podzimkách celkem o 5. více než vloni. Na vodních zkouškách uspělo 18. To stejně jako v loňském roce.  Podobné úspěchy máte na zkouškách  LZ, na lesních zkouškách uspělo o jednoho psa více než loni. Tj. 10 svěřenců. Na barvářských zkouškách 3 psi (o 2 méně). Na prestižních klubových akcích a memoriálech uspělo našich 18 oveček. Zkoušky nejvyšší, a to všestranné úspěšně absolvovalo 8 psů a nyní se pyšní titulem „U“! Což je so dva více než loni. Na noře se předvedl 4 naši pejsci.BZH a OLH mají další 3 svěřenci. Několik psů získalo na zkouškách vítězství a přední místa, tituly CACT. Klubové šampiony práce, Národní šampiony práce a různá umístění v TOP-pracovních žebříčkách svého plemene. Jsem na Vás moc pyšná!!! Přehled úspěšných bude postupně viset v „Absolventech“. Po sečtení čísel se jedná o 54 psů, předvedených úspěšně na 121 zkouškách různého typu. I když letošní rok vypadal, že akcím opět tolik nepřeje, tak průměr 2,24 zkoušky na psa je super!!! Dostali jsme se nad 2 zkoušky na psa a to je paráda…mám radost, když lidé nekončí pouze u základu. Pro zajímavost v roce 2020 to bylo 1,95 roce 2019 to bylo 1,47 zkoušky na cvičence. Průměry v předchozích letech byli vyšší. 2018 byl průměr 2,09 zkoušky na psa, v roce 2017 byl průměr 3,06, v 2016 to bylo 2,41 a v 2015 2,06). Pokud by se zóna byla úplně bez omezení, tak věřím, že by číslo bylo ještě vyšší! Což je super! V tomto roce bych opět ráda zintenzivnila výcvik a pověnovala se především stálým cvičencům. Uvidím, jak to bude s přijímáním nových pejsků do výcviku, ale budu muset trochu omezit počty. Prosm tedy nové zájemce o trpělivost. Upřednostním ty, kteří cvičí a makají pravidelně. Čas a terény bohužel nejsou nafukovací. Abyste věděli, tak ani já jsem nezahálela a letos na zkouškách předvedla celkem 4 hafany na 11 zkouškách a na letošní rok se zase těším na další práci.  Celkem jsem uspěla: 2x SVP a 2x PZ, 1x LZ. 5 x VZ, 1 x MMN. Prostě jsem se také neflákala.

Nemyslím si, že vaše úspěchy se dají vyjádřit pouze splněnými zkouškami a určitě se mnozí vylepšili v poslušnosti, zvládli nějaké ty zlozvyky svého hafana. Někteří jen pocvičili a utužili vztah se svým čtyřnohým kamarádem. I z toho mám velkou radost. Mnoho z vás kynologie pohltila, stali se z nich chovatelé, majitele loveckých psů, absolvovali první hony, někteří si udělali či se připravují na zkoušky z myslivosti, jiní okusili úspěchy na výstavách. Nejen cvičení, ale hlavně nadšení páníčků a radost psů to je to, co mne na tom velkém kolotoči baví a žene dál. Doufáme, že se vám s námi na akcích, cvičeních a dalších událostech líbilo. Tímto moc děkuji všem instruktorům, externím pomocníkům a dalším osobám za účast a majitelům honiteb za propůjčení míst pro cvičení. Doufám, že ROK 2022 bude pohodový, úspěšný, aktivní a nesený ve stejně přátelské atmosféře. Pokud máte kdokoli cokoli pro vylepšení, konkrétní přání a jiné dotazy, neváhejte a pište či volejte. Návod k nové registraci najdete níže v novinkách ... 

Těší se Zuzka a smečka

 


7.1.2022

 

Informace k sezóně 2022 a podrobnosti k registracím od 1. 1. 2022

Jak jste si určitě mnozí všimli, tak jsme opět smazali registrace a prosíme o zaslání nových.

  1. Ti co loni či dříve absolvovali zkoušky – pošlete co nejdříve registraci, přístup povolíme po tom, co dostaneme fotku a výčet zkouškových úspěchů pro uvedení do „Absolventů“. Registraci máte jasnou – nebojte, že na vás nezbude místo :-). Ti, co jsou již "archviní" a cvičí déke, zkontrolujte prosím, jestli v "Absoventech" máte vše v pořádku a kompletní.
  2. Ti, co již cvičili v roce 2021, nebo alespoň absolvovali seznamovací procházku – pošlete co nejdříve registraci, uvedeme jméno Vás a Vašeho pejska do přehledu "Cvičenců 2021". Prosím o zaslání jména pejska dle PP.
  3. Ti, co mají zájem s námi cvičit v roce 2022 a ještě se neznáme – prosíme, zasílejte e-maily. Registrace budou od 17.1.2022, kdy bude 1. SEZNAMOVACÍ PROCHÁZKA. Do té doby nebudeme Vaše registrace povolovat! Máme omezenou kapacitu a až po registrování stávajících cvičenců uvidíme, kolik máme místečka pro „nováčky“. Kapacita se mění v průběhu roku, takže nebojte, kdyžtak přijímat nováčky budeme i později.

Pro úplnost:

Uživatelské jméno – jméno psa (ideálně celé dle PP), pokud chcete kratší, tak nám celé oficiální jméno pejska pošlete na e-mail (pro uvedení do cvičenců), u absolventů nepotřebujeme…ta známe.

Důležitý je aktuální telefon, e-mail a celé Vaše jméno.

Registraci musím povolit manuálně -mějte vždy chvilku strpení, než začne vše fungovat.

Podobrně o registraci zde.

Cvičit začneme druhý týden lednu :-). V roce 2022 jsme pro vás připravili opět několik akcí  .... více v kalendáři akcí. Budeme doplňovat i během roku. Snad vše proběhne a vyhnou se nám vládní nařízení ...

 

Těším se ...