Registrace

Další menu

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1393
mod_vvisit_counterVčera3805
mod_vvisit_counterTenhle týden7537
mod_vvisit_counterMinulý týden15457
mod_vvisit_counterTento měsíc73318
mod_vvisit_counterMinulý měsíc74837
mod_vvisit_counterVše2431221

We have: 7 guests, 1 members online
Vaše IP: 54.81.129.79
Dnes je: Kvě 31, 2016

Reklama

    486na486

Reklama

    Banner NA WEB 3
Home
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
Novinky

Pro nové zájemce o výcvik s námi. Bohužel naše kapacita je momentálně plná. Nyní nebereme nové zájemce o cvičení. Více info e-mailem nebo telefonicky.


31.5.2016

Cvičení tento týden, víkend na SVP

Moc se omlouváme, ale tento týden cvičení bude jen na individuální domluvě. Rozvrh vypisovat nebudeme. Máme nějaké neodkaldné záležitosti. Děkujeme za pochopení.

Výcvik na vodu je naplněn. Prosíme účastníky o postupné zaplacení :).


4.5.2016

Hodiny a gratulace

Hodiny na tento týden visí...kdo se nevejde, nevyhovuje apod. pište....možná nacpeme něco o víkendu.

Gratulace tentokrát patří Guessovi, který vyhrál v I.ceně PZ. Leon na klubových PZ uspěl také, bohužel v II.ceně za limitku, ale moc blahopřejeme. Belle a Geishe se tentokrát nedařilo, ale veříme, že to doladí a nepověsí na hřebík! Vše gratulace a jen tak dál!


17.5.2016

 

Rozvrh hodin na tento týden, víkend na vodu, gratulace k víkendovým úspěchům

Cvičení na tento týden je v rozvrhu. Bohužel nám dětičky opět trochu marodí, takže jsou hodiny omezené a tento týden nebude čtvrtční odpolední cvičení. Nelze jinak :-(. Pro ty, kteří se nevejdou či nemají se kam nahlásit, tak napiště a můžeme něco vymyslet i individuálně příp. o víkendu.

Kapacita na vodu je pomalu naplněna. Máme poslední místečka. Kdo by chtěl ještě jet, tak pošlete přihlášku.

Gratulace tentokrát letí Atreyovi, který s námi cvičil hlavně loni, a to k úspěšně zvládnutým PZ. Dále na zkoušách vloh uspěl maďárek Agiro a stabyhoun Pinnie. Oba v I.ceně! Na vlohách se rovněž předvedla MMO Artemis, která s námi byla na víkendu a dodatečně gratulujeme jagošce Lyře, která má ZV také v I.ceně. Na ZV se předvedl i WSS Impy, který získal rovněž I.cenu. Gratulace všem páníkům!


 

10.5.2016

Propozice TÁBOR, víkend přípravy na LZ, BZ, zkoušky z NOROVÁNÍ

Zde najdete propozice na nadcházející akce. Kdyby něco nebylo jasné pište či volejte :).


 

10.5.2016

Rozvrh cvičení, víkendové úspěchy, tábor a víkendy

Hodiny jsou v rozvrhu. Snad se každý nadje...kdyby ne, tak piště a nějak to vymyslíme. Večer přidáme propozice na tábor apod. Takže jukněte.

Dále se nám pomalu plní víkend na vodu, kdo jste ještě nezaslal přihlášku, tak piště :).

Gratulace tentokrát letí na vlohovky do všech koutů. Na KZV KCHHMO uspěli v I.ceně maďaři Guess, Byron, Lilli, Billy a Choice, která se stala vítězem a získala CACT. Dále v III.ceně uspěl Aston (příště bude lépe). Na ZV v Rokycanech se předvedl v I.ceně Gucci. Na KZV foxlíků si 3.místo vyběhala v I.ceně Elfie a vítězem ZV malých plemen na Mělníku se stala Nesy s Věrkou. Na Memoriálu Vančury se předvedl a v I.ceně uspěl Kirby s Hankou. Snad jsem na někoho nezapomněla...moc všem gratulujeme a cvičte dál...:)


4.5.2016

 

Hodiny v rozvrhu, gratulace

Hodiny na tento "čtvrtek" jsou v rozvrhu. Bohužel cvičení jen ve čtvrtek. Po "krycích" povinnostech máme o víkendu zkouškové záležitosti. Příští týden na tom zase mákneme.

Gratulace letí všem,co o víkendu úspěšně zaběhli vlohy. Za malá plemena exceloval Aron s Radkem, kteří získali I.cenu a vítězství. V I.ceně dokončil i foxlík Atos s Věrkou. V ohařích se dařilo v I.ceně maďarům Choice, Irovi, Guessovi a Lilli. V druhé doběhl Buddy. Dále se zadařilo v I.ceně výmaráčkovi Aicymu, setříkům Argovi a Ceaserovi, dráťákovi Fandovi a v II. ceně doběhl kraťásek Artuš. Snad jsem na nikoho nezapomněla :-). Všem moc gratulujeme a držíme palce dále.


2.5.2016

 

Vypsání hodin

Bohužel jsme museli na rychlo odjet s fenkou za ženichem do Maďarska. Hodiny budou ve středu večer...


26.4.2016

 

Cvičení tento týden, víkendové úspěchy

Hodiny na tento týden máte v rozvrhu. O víkendu je výstava v Praze a v neděli zkoušky vloh. Těšíme se na vás.

Jinak tento týden se setří kluci předvedli na zkouškách vloh. "Blonďáci" byli úspěšní a Argo i Merlin dokončili v I.ceně. Moc paničkám gratulujeme a jen tak dál ...


19.4.2016

 

Rozvrh hodin, propozice a přihláška na ZV

Hodiny na tento týden máte v rozvrhu. Omlouváme se , že je vypisujeme až dnes, ale po náročném víkendu jsme se museli trochu zregenerovat. Jinak všem děkujeme za účast. Počasí vydrželo a snad jste se něco naučili :-). Odkazy na fotečky z víkednu budeme postupně přidávat. Prosím všechny, kteří se chtějí o fotky podělit pošlete odkazy. Níže odkaz pro skupinu malých plemen od Pavlínky s Lotkou.

 

http://paax.rajce.idnes.cz/Nacvik_zkousky_vloh_2016/

 

Dále zde najdete přihášku a propozice na zkoušky vloh pořádaných OMS Kladno. Tímto prosíme o včasné nahlášení. Maďárci se rovněž mohou hlásit na klubové ZV. Více info zde.  


13.4.2016

 

Informace k víkednu na ZV, propozice na SVP

Poslední předodjezdové info pro účastníky výcvikového víkendu na ZV najdete zde. Propozice k plánovanému výcviku na vodu najdete zde. Tešíme se na vás.


11.4.2016

 

Rozvrh hodin, výcvikový víkend a gratulace ke zkouškám

Hodiny na tento týden jsou v rozvrhu. V pátek již bohužel necvičíme, protože se chystáme na výcvikový víkend. Pro účastníky víkendu dodáme bližší předodjezdové info v půlce týdne.

O víkendu se běželi zkoušky z vyhánění, kde se úspěšně předvedli naši svěřenci WSS Gino, který dokončil v I.ceně na krásném 2.místě a jezevčík Dexter, který bohužel za limitku v ceně III. Moc gratulujeme a jen tak dál :-)

 


4.4.2016

 

Cvičení a zkoušky

Cvičení na tento týden "visí" v rozvrhu. Pomalu dáváme dohromady nadcházející výcvikový víkend...pro ty co nezaplatili....prosíme o platbu :-).

Jinak v sobotu proběhl jarní svod. Všichni byli úspěšně svedeni...ti, kteří tam měli nějaké "předváděcí" nedostatky...tak víte, kde do výstavy zapracovat.

O víkednu budou zkoušky pro malá plemena z vyhánění. Prosím o zaslání opožděných přihlášek :-).

 


28.3.2016

 

Rozvrh hodin, jarní svod

Rozvrh na tento týden visí. V sobotu se těšíme na první kynologickou akci sezóny na shledání na jarním svodě. Kdo nestihl dát přihlášku, tak možnost se nahlásit je i na místě. Další cvičení po individuální domluvě po mejlíku.


21.3.2016

 

Cvičení

Rozvrh hodin na tento týden máte vyvěsen. Bohužel je cvičení trošku "okleštěné"...ale Velikonoce, daňové přiznání a návštěvy veteriny nám nějak krátí týden a trochu nestíháme. Příští týden bude lépe.


15.3.2016

Jarní svod, norování

Propozice k jarnímu svodu a přihlášku nadete v kalenáři akcí zde. Přihlášky můžete vyplněné donést na cvičení (i peníze) nebo zaslat e-mailem Zuzce nebo přímo na OMS, kde lze k platbě použít i účet.

Ohledně zahájení nácviku na noru.  Nácvik norování v umělé noře Třebíz probíhá od 6.dubna  do 28.května 2016 každou středu vždy od 17,00 hodin. Bližší info e-mailem nebo na cvičení.
Více zde: http://www.omskladno.cz/news/nacvik-norovani/

 


14.3.2016.

 

Vypsání hodin

Rozvrh cvičení máte na tento týden v rozvrhu. E-mailové resty vyřeším zítra ráno :-).


7.3.2016

Cvičení na tento týden

Rozvrh hodin na tento týden máte v rozvrhu. Omouváme se, ale zdravotní a rodinné důvody tento týden trochu překopali naše plány. Slibované pole, les pro malá plemena a bručouny odkládáme na příští týden. To už to musí klapnout.

 


1.3.2016

 

Rozvrh hodin

Tak nám sněhová nadílka trochu překazila plány a vzhledem ke sněhu barvy, pole ani vystavení tento týden ještě nebude. Rozvrh na tento týden máte na webu. Snad to klapne za týden. Individuálky možné po dohodě :-).


23.2.2016

Cvičení tento týden, výcvikový víkend, honičské zkoušky

Rozvrh hodin na tento týden je vyvěšený. Bohužel slibované pole a další "zkouškové" hodiny musíme vzhledem k počasí odložit na příští týden. Takže v rozvrhu najdete hlavně poslušnost a aporty. Nějaké individuálky možné po dohodě i o víkendu. Napište :).

Na výcvikový víkend na vlohy máme již plno. Přijímáme pouze náhradníky. Info po mejlíku.

První letošní gratulace letí bordíkovi Lerrymu a Radkovi, kteří o víkendu vyhráli honičské zkoušky! Veliká gratulace!

 


11.2.2016

Hodiny v rozvrhu

Hodiny na příští týden máte v rozvrhu. Možno doplnit o individuální cvičení po dohodě. Pište či volejte. Možný i víkend. Hodiny budou postupně přibývat ... uvidíme, jak Zuzce bude fungovat nožka :-).


10.2.016.

Opět cvičíme, seznamovací procházka, propozice na víkend přípravy ZV

Tak hurá. Od příštího cvičení pomalu opět najedeme na pravidelná cvičení. Omlouváme se za dlouhou pauzu, ale už je to snad za námi :). Hodiny budou v rozvrhu koncem týdne.

Nyní v rozvrhu najdete termín seznamovací procházky pro nové zájemce o výcvik.Je to asi první a poslední termín seznamovačky pro tento rok. Kapacitu na letošní sezónu máme plnou.

Zde najdete propozice a přihlášky na výcvikový víkend na vlohy. Víkend pro malá plemena i ohaře. Jukněte a od od příštího týdne se můžete hlásit. Hlavně pejsci, co chtějí na ZV na jaře :). Termíny zkoušek pro OMS Kladno rovněž v Kladnáři akcí.

 


4.1.2016

 

Informace k registracím od 1. 1. 2016.

Jak jste si určitě mnozí všimli, tak jsme opět smazali registrace a prosíme o zaslání nových.

  1. Ti co loni absolvovali zkoušky – pošlete co nejdříve registraci, přístup povolíme po tom, co dostaneme fotku a výčet zkouškových úspěchů pro uvedení do „Absolventů“. Registraci máte jasnou – nebojte, že na vás nezbude místo :-).
  2. Ti, co již cvičili v roce 2015, nebo alespoň absolvovali seznamovací procházku – pošlete co nejdříve registraci, uvedeme jméno Vás a Vašeho pejska do přehledu "Cvičenců 2016".
  3. Ti, co mají zájem s námi cvičit v roce 2016 a ještě se neznáme – prosíme, zasílejte registrace od půlky února 2016, kdy bude 1. SEZNAMOVACÍ PROCHÁZKA. Do té doby nebudeme Vaše registrace povolovat! Máme omezenou kapacitu a až po registrování stávajících cvičenců uvidíme, kolik máme místečka pro „nováčky“. Kapacita se mění v průběhu roku, takže nebojte, přijímat nováčky budeme i později.

Pro úplnost:

Uživatelské jméno – jméno psa (ideálně celé dle PP), pokud chcete kratší, tak nám celé oficiální jméno pejska pošlete na e-mail (pro uvedení do cvičenců), u absolventů nepotřebujeme…ta známe.

Důležitý je aktuální telefon, e-mail a celé Vaše jméno.

Registraci musím povolit manuálně -mějte vždy chvilku strpení, než začne vše fungovat.

Podobrně o registraci zde.

Cvičit začneme v lednu :-). Těšíme se ...


BILANCE ROKU 2015

Pro úplnost a takové malé ohlednutí za výcvikovou a zkouškovou sezónou 2015 přikládáme pár čísel o tom, jak jste si loni vedli. Nejprve všem děkujeme za účast a nadšení a doufáme, že všichni budete pokračovat i v roce 2016. 

V průběhu roku 2015 jsme s Vámi strávili mnoho hodin na poli, v lese, u rybníka a také na naší zahradě :-). Připravili jsme pro Vás 3 víkendové akce a jeden týdenní výcvikový tábor a několik intenzivek. Dále sportovní nepsí akci "Dračí lodě", kde náš tým POTÁPKY zvítězi! A sezónu jsme zahajovali plesem, který se rovněž vydařil.

Všechny akce se podle nás povedli, byly obsazené do posledního místečka a myslíme, že jsme si je všichni užili. Tímto moc děkuji všem instruktorům, externím pomocníkům a dalším osobám za účast a majitelům honiteb za propůjčení míst pro cvičení. Dále děkujeme i sponzorům a dalším...

Naše a především Vaše úsilí snad přineslo výsledky a radost z prácí psů. O Vaší úspěšnosti svědčí následující výčet úspěchů na polích zkouškových…

Na zkouškách se úspěšně pod naším vedením předvedlo 63 našich cvičenců. Zkoušky vloh úspěšně absolvovalo 37 psů. Na podzimních zkouškách uspělo a upotřebitelnost získalo 18 pejsků. Na vodních zkouškách uspělo 12 a na lesních zkouškách 18 našich svěřenců. Na barvářských zkouškách 7 psů, 1 psi na BZHčkách. Na zkouškách OVVR se obstáli 4 náši svěřenci. Norovali a na ZN obstálo 5 pejsků. Na prestižních klubových akcích a memoriálech uspělo našich 18 oveček. Zkoušky nejvyšší, a to všestranné úspěšně absolvovalo 12 psů a nyní se pyšní titulem „U“! Několik psů získalo na zkouškách vítězství a přední místa, tituly CACAT. Klubové šampiony práce, Národní šampiony práce a různá umístění v TOP-pracovních žebříčkách svého plemene. Jsme na Vás moc pyšní!!! Přehled všech úspěšných bude postupně viset v „Absolventech“.

Když jsme to všechno spočítali, zjistili jsme, že se jedná o 63psů, předvedených úspěšně na 132 zkoušek různého typu, což je průměrně 2,09 zkoušky na psa…toto číslo nás popravdě trochu překvapilo a hlavně potěšilo. Je za námi i Vámi velký kus práce. Nemyslíme si, že Vaše úspěchy se dají vyjádřit pouze splněnými zkouškami a určitě se mnozí vylepšili v poslušnosti, zvládli nějaké ty zlozvyky svého hafana. Někteří jen pocvičili a utužili vztah se svým čtyřnohým kamarádem a i z toho máme velkou radost.

Abyste věděli, tak ani my jsme nezaháleli a letos na zkouškách předvedli celkem pět hafanů. Z toho jsme „běželi“ : 2 x ZV vždy v I.ceně z toho jednou jako vítězové, 1 x LZ, 1 x BZ v II.ceně, 2 x MJH - jednou v  I. ceně na krásném 7.místě, 1 x MJS, kde jsme cvičně vytáhli dědečka Arta, který kromě zaváhání na poslední disciplíně "nakopal zadek" mnohem mladším rivualům, 1 x SVP v I.ceně, MFV v II.ceně s nejlepší prací v poli, 2 x VZ, a to 1 x v I. a 1 x jako vítězové s nejlepším lesem a polem. Na zkouškách nám přálo i to „zkouškové štěstí“, pejsci byli šikovní a pouze třikrát jsme zkoušky nedokončili. Mezi vším tím organizováním akcí, cvičením s Vámi a přípravě na zkoušky, péčí o naše vlastní psy jsme ještě objeli „pár výstav“ a také fungovala naše chovatelská stanice Vives Bohemia, kde jsme odchovali několik vrhů štěňátek a snad přinesli do českého chovu námi chovaných plemen novou krev, nové naděje a budoucí kvalitní chovná zvířata …

Doufáme, že ROK 2016 bude neméně úspěšný, aktivní a nesený ve stejně přátelské atmosféře. Již nyní máte v „Kalendáři akcí“ výcvikové a další akce a zkoušky, kde doufáme, že se s mnohými z Vás sejdeme.

Sezónu zahajujeme VELKÝM MYSLIVECKÝM PLESEM, kde doufáme, že se s mnohými uvidíme. Zuzka bohužel začátek roku "promarodí" s kolenem, ale jakmile to bude možné, tak cvičit budeme. Další akce jsou víkendové výcviky, zkoušky a tábor, který letos mění místo...doufáme, že se bude líbit jako dosud.

Pokud máte kdokoli cokoli pro vylpšení, konkrétní přání a jiné dotazy, neváhejte a pište či volejte. Zároveň je spuštěna nová anketa ohledně tábora...takový předběžný průzkum. Tak hlasujte...

 

Vše nej do VÝCVIKOVÉ SEZÓNY 2016 a na spolupráci s Vámi se těší

Zuzka, Viktor a celá smečka


Všem kynologickým přátelům, jejich rodinám a čtyřnohým mazlíkům Šťastné a Veselé Vánoce a Úspěšný rok 2016. Těšíme se v příštím roce na společné cvičení...

pf2016