Registrace

Další menu

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes41
mod_vvisit_counterVčera233
mod_vvisit_counterTenhle týden41
mod_vvisit_counterMinulý týden8253
mod_vvisit_counterTento měsíc11468
mod_vvisit_counterMinulý měsíc28098
mod_vvisit_counterVše2746973

We have: 10 guests online
Vaše IP: 54.158.173.184
Dnes je: Pro 11, 2016

Reklama

    486na486

Reklama

    Banner NA WEB 3
Home
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
Novinky

6.12.2016

Rozvrh  na tento týden

Cvičení na tento týden je v rozvrhu....snad bude pěkně...


28.11.2016

Cvičení na tento týden

Rozvrh na tento týden máte vypsaný. Bohužel jsme trochu omezení marodícími dětmi a víkendovou výstavou a hony, takže je hodin méně. Příští týden bude snad slibované vystavení a další výcviky.


 

22.11.2016

Rozvrh hodin

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Možná ještě něco přibude. JInak piště, kdyby něco.


15.11.2016

 

Hodiny na tento týden, informace k "dopitné" a gratulace k úspěchům

Hodiny na tento týden máte v rozvrhu. 

Zde najdete informace k zítřejší akci na "ukončení sezóny"....všechny tímto srdečně zveme a těšíme se! Prosím předejte si mezi sebou info....ne každý čte novinky.

Gratulujeme tentokrát Petře a jejím RR. Isco dokončil jakovítěz a OZNAMOVAČ BZH v I.ceně a titulem CACT! Jeff za chybku došel úspěšně v III.ceně! Moc blahopřejeme....


 

8.11.2016

Vypsané hodiny, gratulace a DOPITNÁ

Hodiny na tento týden máte v rozvrhu. možná ještě přibudou nějaké barvy + cvičení na víkend. Ještě musíme dovymyslet...

Jinak gratulace letí na BZH, kde se předvedl irčan Abellon a velšík Impy. Aby došel na krásném 2.místě. Na BZH běžela i SBT Grejsinka, která s námi byla na táboře. Také úspěšně dokončila. Moc blahopřejeme!

Jinak množí se dotazy, zda bude opět "DOPITNÁ" na ukončení sezóny. Dopitná bude. Termín je 16.11. Sraz bude kdykoli po obědě...opečeme prasátko, popijeme a snad nezmrzneme...bližší info bude na webu v kalednáři akcí ... pak se řiďte instrukcemi :-). Na všechny se těšíme...


1.11.2016

 

Rozvrh hodin, víkendové úspěchy

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Pomalu najíždíme zimní režim. Budeme dělat hlavně aportíky a poslušnosti. Odzkouškovaní budou mít trochu prázdniny a pak budeme cvičit dál. Užívejte hony apod. Jinak připravujeme opět dopitnou na závěr sezóny. Bližší info brzo :).

Jinak jdny zposledních zkoušek proběhly na Praze - venkov. na vlohách zde běžela výmarka Leia se Sylvou, která doběhla v I.ceně na 2.místě. Také malý bordík Figo, který dokončil také v I.ceně. Na PZ se převedl Spike s Martinem, kteří v I.ceně zkoušky vyhráli! V malých plemenech ridgeback Isco opravil PZ na II.cenu a došel na 3.místě! Moc gratulujeme!


23.10.2016

 

Cvičení na tento týden, úspěchy cvičenců

Rozvrh na tento týden je bohužel omezen na hodiny příprav na barvy. Bohužel odjížídíme pryč a i přes snahu vypsat hodiny alespoň na začátek týdne, to vzhledem k předodjezdovému chaosu nevyjde. Uvidíme se první listopadový týden...

Gratulujeme tentokrát podzimkářům - v I.ceně v ohařích úspěšně dokončili maďaři Choice, Ir, Spike a výmaráci Bayard a Odin. Odin dokončil za limitku v II.ceně. Choice a Ireland tímto splnili podmínky chovnosti. Choice dokončila na 2. a Ir na 3.místě! Paráda. V malých plemenech se předvedl labrouš Matěj a ridgeback Isco. Matěj v I.ceně zvítězil a Isco v III.ceně obsadil krásné 2.místo! Aron měl bohužel smůlu na vlečce, ale on si to do příštího roku určitě opraví....

Na Barvářkách se předvedla Angie se Štěpánkou a Impy s Martinem. Dokončili v I.ceně a my moc blahopřejeme!

Těšíme se za týden...

 


 

17.10.2016

Rozvrh cvičení, víkendové úspěchy

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Pomalu zajedem na zimní provoz :-).Kdyby něco pište.

Gratulace tentorát letí k podzimkářům a vlohovkářům. Na PZ uspěli Gucci, Bonnie, Amy, Agiro a Nora. Gucci v I.ceně jako vítěz a Amy a Bonnie v I.ceně. Agiro za limitu ve II. a Nora za limitku ve III., ale i tak super! 

Na ZV běželi irčánci Cony, Aisha a výmaráček Odin. Všchni dokončili v I.ceně! Aisha a Cony mají splněné podmínky na chovnost! Gratulace!!!


10.10.2016

Hodiny na tento týden a víkendové gratulace

Hodiny na tento týden jsou v rozvrhu. Možná nastanou drobné změny, protože se chystáme na krytí s fenkou a ještě nevíme kdy :). Kdo jste se nevešel, tak se ozvěte...

Gratulace jsou tentokrát na všechny "fronty". Na VZ se předvedli a "U" si mohou hrdě zapsat Max, Jerry, Berry a Arleta v I. a Bekky v II.ceně (limitka za přinášení). Jerry si rovněž odnesl ocenění za nejlepší pole! Všem velikááá gratulace. Na PZ se předvedli Kimi a Gucci. Kimi dokončila v I.ceně. Gucci bohužel za limitku v III., ale to si opraví! Paráda. Na PZ se rovněž nedávno předvedla Bela, Atrey a Alisa, kteří s námi cvičili v loňském roce...rovněž jim blahopřejeme! Těm kterým se nazadařilo, tak držíme palce do dalších klání...někdy hold člověk potřebuje více zkouškového štěstí. 


3.10.2016

Rozvrh cvičení, úspěchy

Rozvrh na tento týden "visí".Pomalu se zaměříme na podzimnky a další zkoušky. Kdyby někomu něco chybělo, tak pište...

Víkendových úspěchů bylo opravdu hodně.... Největší gratiulace letí tentokrát ke Štěpánce s Fréou, které úspěšbě dokončily memoriál nejvyšší... a to MKP v III.ceně na 11.místě! Gratulujeme!

Tento víkend běželo mnoho našich "oveček" na ZV. Snad na někoho nezapomenu. V I.ceně dokončili: ČF Bella na krásném 2.místě a VOK Bayard na 3.místě! Dále v I.ceně: MOK Maikee, Joker, Cassey, rčan Conny a výmaráček Rolf. V malých plemenech jezevčík Fin v I. a goldenka Leia ve III.ceně! Všem moc blahopřejeme! Cairo a Charlie bohužel němeli svůj den...ale věříme, že to napraví...


26.9.2016

Cvičení,gratulace

Cvičení na tento týden visí...rozvrh je především pro vlohovkáře....

Gratulací je tentokrát opravdu hodně. Zpětně gratulujeme holkám jezevčicím Grappě, Griotce a Kessy, které obstály u ZN! Vleký úspěch oslavil Jerry na Memoriálu Dostála, kdy doběhl v I.ceně, na 3.místě s titulem Res.CACT!Na nejvyšším memoriálu slídičůmse předvedl WSS Gino. Memoriál dokončil v III.ceně! Veliká gratulace! Na jedněch z posledních SVP bojovali holky Lexie, Bonnie a Kimi. Bonnie dokončila v I. ceně jako vítěz, Kimi a Lexi dokončili v II.ceně! Paráda!!! Držíme palce na neděli všem vlohovkářům!


20.9.2016

Cvičení, gratulace

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Tento týden je hodně zaměřený na pole. Příští týden opět les a dašlí disciplíny. Kdyžtak pište.

Gratulace letí k Radkovi a Aronovi k úspěšným PZ! A veliká gratulace Terce a Quadymu k CACIT VZ v I.ceně, 481b.!!! Paráda!

 


13.9.2016

 

Rozvrh hodin, gratulace a táborové foto

Rozvrh na tento týdenje vypsán. Kdyžtak pište o individuálky.

Gratulace k víkendovým úsěchům letí tentokrát především účastníkům MJM. V I.ceně dokončil Fanda s Fandou a získali titul Res.CACT a ocenění za nejlepší vodu. V I.ceně na 10.místě doběhla i Hanka s Bětkou. V II.ceně s limitkou obstál Dan s Jerrym, David s Bastym. Ve III.ceně dokočil Renča s Ailey, Ir s Petrem a Bekka s Kristýnou. Na vodě obstálv plných bodech Spike s Martinem a také v I.ceně Markéta s Choice. Míša a Bella SVP v II.ceně. Všem moc blahopřejeme!!!

K ZV v I.ceně blahopřejeme Pavlovi a Army!

Krásné fotky z tábora od Kristýny najdete zde: https://www.zonerama.com/FotkyBekky/Album/2049606.

 


6.9.2016

 

Opět cvičíme, gratulace k úspěchům

Tak jsme opět ve výcvikovém procesu a vrhneme se do toho naplno. Omlouváme se za prodlevu, ale po táboře toho bylo nějak mnoho.

Nyní budou vypisovány hlavně hodiny přírav na zkoušky. Poslušnosti a další opět v říjnu po zkouškách. Kdyby někomu něco chybělo, tak pište!

Jinak víkendové gratulace letí na všchny strany. Největší gratulace pro Štěpánku s Fréou, které na uspěli na MRK v III.ceně, na 8. místě a oceněním za Nejlepší vodu. Dále gratulace Davidovi a Bastymu ke zvládnutí MJK v II.ceně. A je z něj všestranný pes! Další blahopřání je fousce Belle k SVP v I. a PZ ve III.ceně (bohužel limitka, ale to se opraví). PZ v I.ceně zmákli MOK Bětka s Hankou, kteří s jednou trojkou zkoušky vyháli. Dále Geisha v I.ceně na 3.místě splnila poslední podmínku chovnosti. Dařilo se i Choice s Markétou, které dokončili také v I.ceně i přes Choiciny premenstruační nálady! Gratulace všem a držime palce do dalších soutěží!

 


16.8.2016

Tábor - poslední info, cvičení a gratulace

Táborníci zde najdou odjezdové info, ubytování apod. Kdyby něco piště volejte, zbytek doladíme na místě. Ubytovat vás byla trochu křížovka :-).

Cvičení tento týden nebude. Trochu chaoz před táborem. Mysleli jsme, že zvládneme individuálky, ale bohužel.

Gratulace letí k maďarce Belle, která dokončila Pohár města Karviná, a to PZ a SVP. Oboje v I.ceně. Je z ní chovná fenka! Gratulace!!!


2.8.2016

Cvičení na tento týden, dovolená příští  a následující týden a gratulace ...

Rozvrh cvičení je na webu. Příští týden se necvičí...jsme na dovče. Následující týden jen na individuální domluvu, protože chystáme tábor. Info pro táborníky bude týden před táborem. :)

Gratulace letí Štěpánce na MJH, který dokončila s Angie na 2.místě Res.CACT v I.ceně a Fréuš k II.ceně za limitku z klidů:-). Dále blahopřejeme všem účastníkům SVP, kde všichny obstáli. Takže Matějovi, Becce, Leonovi k I. a  Spikemu a Eddiemu k II.ceně! Moc blahopřejeme!


27.7.2016

Rozvrh hodin, zkoušky SVP, tábor a fotky z výcviků, gratulace

Rozvrh cvičení je na webu. Kdyby něco chybělo pište a vymslíme individuálně.

Zde najdete propozice a přihlášky na sobotní SVP. Zašlete přímo na OMS Kladno. Těšíme se.

Tábor je úplně plný. Bereme pouze náhradníky.

Dorazili k nám odkazy na fotečky z výcvikových víkendů. Takže od Bekky zde: https://www.zonerama.com/FotkyBekky/Album/1808063

Od Spika zde: http://tititnhou.rajce.idnes.cz/Small/

Gratulace letí k Bastienovi, Artovi a Avery. Všichni dokončili lesní zkoušky v I.ceně a Avery se stala dokoncoe vítězkou zkoušek! Blahopřejeme! Z minulého víkendu musíme poblahopřát Freye, která na MKK dokončila v I.ceně na 3.místě. Dále v I. ceně došel Darek a Bret, kteří s námi cvičili loni. Gratulace všem!

 


19.7.2016

 

Cvičení tento týden

Rozvrh hodin máte vypsaný. Kdyby něco chybělo, tak pište :)

 


12.7.2016

 

Rozvrh hodin, tábor, fotky z víkendu

Rozvrh cvičení máte vyvěsený...pokud se někdo nevejdete, tak piště...už jsme on-line :-).

Tábor je kapacitně téměř obsazen. Kdo nám dluží přihlášku, tak prosím o zaslání.

Víkend na lesky spojený s aportíky je za námi...snad vše klaplo :).

První fotečky od Petry RR :) nadete zde.

 


1.7.2016

 

Předodjezdové info pro výcvikový víkend, cvičení příští týden, fotky z vodního víkendu

Zde najdete info pro účastníky výcviku na LZ, BZ a také skupinku PZ. Těšíme se v neděli odpoledne.

Cvičení příští týden moc nebude. Vracíme se ve středu z výcviku. Možná jen individuální domluva.

Víkend na vodu se vydařil a my přidáváme odkaz na fotečky od páníčků Leona. Děkujeme!

 

http://big66.rajce.idnes.cz/Vycvikovy_vikend_SVP_Chanovice_u_Klatov_24-26.6.2016/

 

Krásné fotky od "Bekkyny" :-)

 

https://www.zonerama.com/FotkyBekky/Album/1764311

 


21.6.2016

Rozvrh hodin, gratulace a poslední info před víkendem na vodu

Rozvrh cvičení je vyvěsen. Komu nevbyhovuje či nenašel nic vhodného, tak piště :-).

Gratululujeme k dokončeným barvářským zkouškám foxovi Atosovi. Panička ví, kde máknout a příště to místo III. ceny bude určo první.

Poslední info k víkednu na vodu najdete zde. Zároveň je zde i rozpis ubytování. Jukněte a těšíme se!

 


15.6.2016

 

Cvičení, Víkend LZ, úspěchy

Cvičení na tento týden je v rozvrhu. Příští týden se začneme aktivně věnovat přípravám na VP a LZ.

Kdo máte zájem o víkendový výcvik (při víkednu na LZ otevřeme skupinu aportů a PZ), pište si o informace!

O víkednu se Fréa se Štěpánkou prezentovali na KLZ, kde dokončily s krásnou I.cenou na 3místě! Gratulujeme!

 


6.6.2016

Rozvrh cvičení, víkend na LZ, prosba!

Rozvrh na tento týden máte vyvěšen. Bohužel Zuzka ve čtvrtek jede pryč, takže cvičení takto ...

Víkend na LZ se blíží a stále máme nějaká volná místečka. Možno otevřít i skupinu na přípravu k PZ. Zájemci pošlete přihlášku.


31.5.2016

Cvičení tento týden, víkend na SVP

Moc se omlouváme, ale tento týden cvičení bude jen na individuální domluvě. Rozvrh vypisovat nebudeme. Máme nějaké neodkaldné záležitosti. Děkujeme za pochopení.

Výcvik na vodu je naplněn. Prosíme účastníky o postupné zaplacení :).

 


4.5.2016

 

Hodiny a gratulace

Hodiny na tento týden visí...kdo se nevejde, nevyhovuje apod. pište....možná nacpeme něco o víkendu.

Gratulace tentokrát patří Guessovi, který vyhrál v I.ceně PZ. Leon na klubových PZ uspěl také, bohužel v II.ceně za limitku, ale moc blahopřejeme. Belle a Geishe se tentokrát nedařilo, ale veříme, že to doladí a nepověsí na hřebík! Vše gratulace a jen tak dál!


17.5.2016

Rozvrh hodin na tento týden, víkend na vodu, gratulace k víkendovým úspěchům

Cvičení na tento týden je v rozvrhu. Bohužel nám dětičky opět trochu marodí, takže jsou hodiny omezené a tento týden nebude čtvrtční odpolední cvičení. Nelze jinak :-(. Pro ty, kteří se nevejdou či nemají se kam nahlásit, tak napiště a můžeme něco vymyslet i individuálně příp. o víkendu.

Kapacita na vodu je pomalu naplněna. Máme poslední místečka. Kdo by chtěl ještě jet, tak pošlete přihlášku.

Gratulace tentokrát letí Atreyovi, který s námi cvičil hlavně loni, a to k úspěšně zvládnutým PZ. Dále na zkoušách vloh uspěl maďárek Agiro a stabyhoun Pinnie. Oba v I.ceně! Na vlohách se rovněž předvedla MMO Artemis, která s námi byla na víkendu a dodatečně gratulujeme jagošce Lyře, která má ZV také v I.ceně. Na ZV se předvedl i WSS Impy, který získal rovněž I.cenu. Gratulace všem páníkům!


10.5.2016

Propozice TÁBOR, víkend přípravy na LZ, BZ, zkoušky z NOROVÁNÍ

Zde najdete propozice na nadcházející akce. Kdyby něco nebylo jasné pište či volejte :).


10.5.2016

Rozvrh cvičení, víkendové úspěchy, tábor a víkendy

Hodiny jsou v rozvrhu. Snad se každý nadje...kdyby ne, tak piště a nějak to vymyslíme. Večer přidáme propozice na tábor apod. Takže jukněte.

Dále se nám pomalu plní víkend na vodu, kdo jste ještě nezaslal přihlášku, tak piště :).

Gratulace tentokrát letí na vlohovky do všech koutů. Na KZV KCHHMO uspěli v I.ceně maďaři Guess, Byron, Lilli, Billy a Choice, která se stala vítězem a získala CACT. Dále v III.ceně uspěl Aston (příště bude lépe). Na ZV v Rokycanech se předvedl v I.ceně Gucci. Na KZV foxlíků si 3.místo vyběhala v I.ceně Elfie a vítězem ZV malých plemen na Mělníku se stala Nesy s Věrkou. Na Memoriálu Vančury se předvedl a v I.ceně uspěl Kirby s Hankou. Snad jsem na někoho nezapomněla...moc všem gratulujeme a cvičte dál...:)


4.5.2016

Hodiny v rozvrhu, gratulace

Hodiny na tento "čtvrtek" jsou v rozvrhu. Bohužel cvičení jen ve čtvrtek. Po "krycích" povinnostech máme o víkendu zkouškové záležitosti. Příští týden na tom zase mákneme.

Gratulace letí všem,co o víkendu úspěšně zaběhli vlohy. Za malá plemena exceloval Aron s Radkem, kteří získali I.cenu a vítězství. V I.ceně dokončil i foxlík Atos s Věrkou. V ohařích se dařilo v I.ceně maďarům Choice, Irovi, Guessovi a Lilli. V druhé doběhl Buddy. Dále se zadařilo v I.ceně výmaráčkovi Aicymu, setříkům Argovi a Ceaserovi, dráťákovi Fandovi a v II. ceně doběhl kraťásek Artuš. Snad jsem na nikoho nezapomněla :-). Všem moc gratulujeme a držíme palce dále.


2.5.2016

Vypsání hodin

Bohužel jsme museli na rychlo odjet s fenkou za ženichem do Maďarska. Hodiny budou ve středu večer...


26.4.2016

Cvičení tento týden, víkendové úspěchy

Hodiny na tento týden máte v rozvrhu. O víkendu je výstava v Praze a v neděli zkoušky vloh. Těšíme se na vás.

Jinak tento týden se setří kluci předvedli na zkouškách vloh. "Blonďáci" byli úspěšní a Argo i Merlin dokončili v I.ceně. Moc paničkám gratulujeme a jen tak dál ...


19.4.2016

Rozvrh hodin, propozice a přihláška na ZV

Hodiny na tento týden máte v rozvrhu. Omlouváme se , že je vypisujeme až dnes, ale po náročném víkendu jsme se museli trochu zregenerovat. Jinak všem děkujeme za účast. Počasí vydrželo a snad jste se něco naučili :-). Odkazy na fotečky z víkednu budeme postupně přidávat. Prosím všechny, kteří se chtějí o fotky podělit pošlete odkazy. Níže odkaz pro skupinu malých plemen od Pavlínky s Lotkou.

 

http://paax.rajce.idnes.cz/Nacvik_zkousky_vloh_2016/

 

Dále zde najdete přihášku a propozice na zkoušky vloh pořádaných OMS Kladno. Tímto prosíme o včasné nahlášení. Maďárci se rovněž mohou hlásit na klubové ZV. Více info zde.  


13.4.2016

Informace k víkednu na ZV, propozice na SVP

Poslední předodjezdové info pro účastníky výcvikového víkendu na ZV najdete zde. Propozice k plánovanému výcviku na vodu najdete zde. Tešíme se na vás.


11.4.2016

Rozvrh hodin, výcvikový víkend a gratulace ke zkouškám

Hodiny na tento týden jsou v rozvrhu. V pátek již bohužel necvičíme, protože se chystáme na výcvikový víkend. Pro účastníky víkendu dodáme bližší předodjezdové info v půlce týdne.

O víkendu se běželi zkoušky z vyhánění, kde se úspěšně předvedli naši svěřenci WSS Gino, který dokončil v I.ceně na krásném 2.místě a jezevčík Dexter, který bohužel za limitku v ceně III. Moc gratulujeme a jen tak dál :-)

 


4.4.2016

 

Cvičení a zkoušky

Cvičení na tento týden "visí" v rozvrhu. Pomalu dáváme dohromady nadcházející výcvikový víkend...pro ty co nezaplatili....prosíme o platbu :-).

Jinak v sobotu proběhl jarní svod. Všichni byli úspěšně svedeni...ti, kteří tam měli nějaké "předváděcí" nedostatky...tak víte, kde do výstavy zapracovat.

O víkednu budou zkoušky pro malá plemena z vyhánění. Prosím o zaslání opožděných přihlášek :-).

 


28.3.2016

 

Rozvrh hodin, jarní svod

Rozvrh na tento týden visí. V sobotu se těšíme na první kynologickou akci sezóny na shledání na jarním svodě. Kdo nestihl dát přihlášku, tak možnost se nahlásit je i na místě. Další cvičení po individuální domluvě po mejlíku.


21.3.2016

Cvičení

Rozvrh hodin na tento týden máte vyvěsen. Bohužel je cvičení trošku "okleštěné"...ale Velikonoce, daňové přiznání a návštěvy veteriny nám nějak krátí týden a trochu nestíháme. Příští týden bude lépe.


15.3.2016

Jarní svod, norování

Propozice k jarnímu svodu a přihlášku nadete v kalenáři akcí zde. Přihlášky můžete vyplněné donést na cvičení (i peníze) nebo zaslat e-mailem Zuzce nebo přímo na OMS, kde lze k platbě použít i účet.

Ohledně zahájení nácviku na noru.  Nácvik norování v umělé noře Třebíz probíhá od 6.dubna  do 28.května 2016 každou středu vždy od 17,00 hodin. Bližší info e-mailem nebo na cvičení.
Více zde: http://www.omskladno.cz/news/nacvik-norovani/

 


14.3.2016.

Vypsání hodin

Rozvrh cvičení máte na tento týden v rozvrhu. E-mailové resty vyřeším zítra ráno :-).


7.3.2016

Cvičení na tento týden

Rozvrh hodin na tento týden máte v rozvrhu. Omouváme se, ale zdravotní a rodinné důvody tento týden trochu překopali naše plány. Slibované pole, les pro malá plemena a bručouny odkládáme na příští týden. To už to musí klapnout.

 


1.3.2016

 

Rozvrh hodin

Tak nám sněhová nadílka trochu překazila plány a vzhledem ke sněhu barvy, pole ani vystavení tento týden ještě nebude. Rozvrh na tento týden máte na webu. Snad to klapne za týden. Individuálky možné po dohodě :-).


23.2.2016

Cvičení tento týden, výcvikový víkend, honičské zkoušky

Rozvrh hodin na tento týden je vyvěšený. Bohužel slibované pole a další "zkouškové" hodiny musíme vzhledem k počasí odložit na příští týden. Takže v rozvrhu najdete hlavně poslušnost a aporty. Nějaké individuálky možné po dohodě i o víkendu. Napište :).

Na výcvikový víkend na vlohy máme již plno. Přijímáme pouze náhradníky. Info po mejlíku.

První letošní gratulace letí bordíkovi Lerrymu a Radkovi, kteří o víkendu vyhráli honičské zkoušky! Veliká gratulace!

 


11.2.2016

 

Hodiny v rozvrhu

Hodiny na příští týden máte v rozvrhu. Možno doplnit o individuální cvičení po dohodě. Pište či volejte. Možný i víkend. Hodiny budou postupně přibývat ... uvidíme, jak Zuzce bude fungovat nožka :-).


10.2.016.

Opět cvičíme, seznamovací procházka, propozice na víkend přípravy ZV

Tak hurá. Od příštího cvičení pomalu opět najedeme na pravidelná cvičení. Omlouváme se za dlouhou pauzu, ale už je to snad za námi :). Hodiny budou v rozvrhu koncem týdne.

Nyní v rozvrhu najdete termín seznamovací procházky pro nové zájemce o výcvik.Je to asi první a poslední termín seznamovačky pro tento rok. Kapacitu na letošní sezónu máme plnou.

Zde najdete propozice a přihlášky na výcvikový víkend na vlohy. Víkend pro malá plemena i ohaře. Jukněte a od od příštího týdne se můžete hlásit. Hlavně pejsci, co chtějí na ZV na jaře :). Termíny zkoušek pro OMS Kladno rovněž v Kladnáři akcí.

 


4.1.2016

 

Informace k registracím od 1. 1. 2016.

Jak jste si určitě mnozí všimli, tak jsme opět smazali registrace a prosíme o zaslání nových.

  1. Ti co loni absolvovali zkoušky – pošlete co nejdříve registraci, přístup povolíme po tom, co dostaneme fotku a výčet zkouškových úspěchů pro uvedení do „Absolventů“. Registraci máte jasnou – nebojte, že na vás nezbude místo :-).
  2. Ti, co již cvičili v roce 2015, nebo alespoň absolvovali seznamovací procházku – pošlete co nejdříve registraci, uvedeme jméno Vás a Vašeho pejska do přehledu "Cvičenců 2016".
  3. Ti, co mají zájem s námi cvičit v roce 2016 a ještě se neznáme – prosíme, zasílejte registrace od půlky února 2016, kdy bude 1. SEZNAMOVACÍ PROCHÁZKA. Do té doby nebudeme Vaše registrace povolovat! Máme omezenou kapacitu a až po registrování stávajících cvičenců uvidíme, kolik máme místečka pro „nováčky“. Kapacita se mění v průběhu roku, takže nebojte, přijímat nováčky budeme i později.

Pro úplnost:

Uživatelské jméno – jméno psa (ideálně celé dle PP), pokud chcete kratší, tak nám celé oficiální jméno pejska pošlete na e-mail (pro uvedení do cvičenců), u absolventů nepotřebujeme…ta známe.

Důležitý je aktuální telefon, e-mail a celé Vaše jméno.

Registraci musím povolit manuálně -mějte vždy chvilku strpení, než začne vše fungovat.

Podobrně o registraci zde.

Cvičit začneme v lednu :-). Těšíme se ...


BILANCE ROKU 2015

Pro úplnost a takové malé ohlednutí za výcvikovou a zkouškovou sezónou 2015 přikládáme pár čísel o tom, jak jste si loni vedli. Nejprve všem děkujeme za účast a nadšení a doufáme, že všichni budete pokračovat i v roce 2016. 

V průběhu roku 2015 jsme s Vámi strávili mnoho hodin na poli, v lese, u rybníka a také na naší zahradě :-). Připravili jsme pro Vás 3 víkendové akce a jeden týdenní výcvikový tábor a několik intenzivek. Dále sportovní nepsí akci "Dračí lodě", kde náš tým POTÁPKY zvítězi! A sezónu jsme zahajovali plesem, který se rovněž vydařil.

Všechny akce se podle nás povedli, byly obsazené do posledního místečka a myslíme, že jsme si je všichni užili. Tímto moc děkuji všem instruktorům, externím pomocníkům a dalším osobám za účast a majitelům honiteb za propůjčení míst pro cvičení. Dále děkujeme i sponzorům a dalším...

Naše a především Vaše úsilí snad přineslo výsledky a radost z prácí psů. O Vaší úspěšnosti svědčí následující výčet úspěchů na polích zkouškových…

Na zkouškách se úspěšně pod naším vedením předvedlo 63 našich cvičenců. Zkoušky vloh úspěšně absolvovalo 37 psů. Na podzimních zkouškách uspělo a upotřebitelnost získalo 18 pejsků. Na vodních zkouškách uspělo 12 a na lesních zkouškách 18 našich svěřenců. Na barvářských zkouškách 7 psů, 1 psi na BZHčkách. Na zkouškách OVVR se obstáli 4 náši svěřenci. Norovali a na ZN obstálo 5 pejsků. Na prestižních klubových akcích a memoriálech uspělo našich 18 oveček. Zkoušky nejvyšší, a to všestranné úspěšně absolvovalo 12 psů a nyní se pyšní titulem „U“! Několik psů získalo na zkouškách vítězství a přední místa, tituly CACAT. Klubové šampiony práce, Národní šampiony práce a různá umístění v TOP-pracovních žebříčkách svého plemene. Jsme na Vás moc pyšní!!! Přehled všech úspěšných bude postupně viset v „Absolventech“.

Když jsme to všechno spočítali, zjistili jsme, že se jedná o 63psů, předvedených úspěšně na 132 zkoušek různého typu, což je průměrně 2,09 zkoušky na psa…toto číslo nás popravdě trochu překvapilo a hlavně potěšilo. Je za námi i Vámi velký kus práce. Nemyslíme si, že Vaše úspěchy se dají vyjádřit pouze splněnými zkouškami a určitě se mnozí vylepšili v poslušnosti, zvládli nějaké ty zlozvyky svého hafana. Někteří jen pocvičili a utužili vztah se svým čtyřnohým kamarádem a i z toho máme velkou radost.

Abyste věděli, tak ani my jsme nezaháleli a letos na zkouškách předvedli celkem pět hafanů. Z toho jsme „běželi“ : 2 x ZV vždy v I.ceně z toho jednou jako vítězové, 1 x LZ, 1 x BZ v II.ceně, 2 x MJH - jednou v  I. ceně na krásném 7.místě, 1 x MJS, kde jsme cvičně vytáhli dědečka Arta, který kromě zaváhání na poslední disciplíně "nakopal zadek" mnohem mladším rivualům, 1 x SVP v I.ceně, MFV v II.ceně s nejlepší prací v poli, 2 x VZ, a to 1 x v I. a 1 x jako vítězové s nejlepším lesem a polem. Na zkouškách nám přálo i to „zkouškové štěstí“, pejsci byli šikovní a pouze třikrát jsme zkoušky nedokončili. Mezi vším tím organizováním akcí, cvičením s Vámi a přípravě na zkoušky, péčí o naše vlastní psy jsme ještě objeli „pár výstav“ a také fungovala naše chovatelská stanice Vives Bohemia, kde jsme odchovali několik vrhů štěňátek a snad přinesli do českého chovu námi chovaných plemen novou krev, nové naděje a budoucí kvalitní chovná zvířata …

Doufáme, že ROK 2016 bude neméně úspěšný, aktivní a nesený ve stejně přátelské atmosféře. Již nyní máte v „Kalendáři akcí“ výcvikové a další akce a zkoušky, kde doufáme, že se s mnohými z Vás sejdeme.

Sezónu zahajujeme VELKÝM MYSLIVECKÝM PLESEM, kde doufáme, že se s mnohými uvidíme. Zuzka bohužel začátek roku "promarodí" s kolenem, ale jakmile to bude možné, tak cvičit budeme. Další akce jsou víkendové výcviky, zkoušky a tábor, který letos mění místo...doufáme, že se bude líbit jako dosud.

Pokud máte kdokoli cokoli pro vylpšení, konkrétní přání a jiné dotazy, neváhejte a pište či volejte. Zároveň je spuštěna nová anketa ohledně tábora...takový předběžný průzkum. Tak hlasujte...

 

Vše nej do VÝCVIKOVÉ SEZÓNY 2016 a na spolupráci s Vámi se těší

Zuzka, Viktor a celá smečka


Všem kynologickým přátelům, jejich rodinám a čtyřnohým mazlíkům Šťastné a Veselé Vánoce a Úspěšný rok 2016. Těšíme se v příštím roce na společné cvičení...

pf2016