Registrace

Další menu

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes885
mod_vvisit_counterVčera1391
mod_vvisit_counterTenhle týden15343
mod_vvisit_counterMinulý týden5272
mod_vvisit_counterTento měsíc20897
mod_vvisit_counterMinulý měsíc23964
mod_vvisit_counterVše3754096

We have: 127 guests online
Vaše IP: 35.172.201.102
Dnes je: Pro 14, 2018

Reklama

    486na486
Home
Novinky

Omlouváme se. V současné době nebereme vzheldem k omezené kapacitě nové zájemce o výcvik. Více info emailem.


10.12.2018

Rozvrh hodin

Cvičení na tento týden je v rozvrhu. Ještě přibudou asi nějaké hodiny na víkend resp. na neděli, jen co vše donaplánujeme. Pokud někomu něco chybí, tak pište. Příští týden už se asi bude cvičit spíše sporadicky a poté bude přes Vánoce pauza. Jinak bohužel tento čtvrtek cvičení nebude, máme vánoční besídky našich dětiček :).


3.12.2018

Rozvrh a dopitná ...

Rozvrh na tento týden a pondělí máte vypsán. Dokud to půjde, budeme cvičit. Jinak tento týden je trochu komplikovaný kvůli Mikuláši. Jinak stále vymýšlíme vhodný termín na "dopitnou". Včas bude v rozvrhu :-).


26.11.2018

 

Cvičení

Hodiny na tento týden jsou v rozvrhu...ufff.

 


20.11.2018

 

Hodiny na neděli

Do rozvrhu doplněny hodiny na neděli.


19.11.2018

 

Cvičení a poslední zkoušky

Rozvrh na tento týden máte vypsané. Nejspíš bude ještě něco v neděli...koukejte průběžně, snad něco dovypíšeme. Počasí nám trochu překazilo plány na přípravu na poli....budeme teď makat na poslušnostech, v lese a aportech a pak se uvidí. 

Jinak na norovačnách obstál foxlík Carron, tímto asi už letošní zkoušky končí...moc blahopřejeme!


13.11.2018

 

Rozvrh hodin a gratuace

Cvičení na tento týden máte vyvěsen. Kdyby něco, tak napište.

Gratulce posíláme tentokrát jedněm s posledních účastníků letošní zouškové sezóny. Na honičských zkouškách uspěli foxlík a Carron jezevčice Kessy. Moc blahopřejeme!


5.11.2018

 

Cvičení

V rozvrhu máte hodiny na tento týden. Možná něco přibude na víkend. Průběžně juknětě.


30.10.2018

 

Rozvrh hodin, jedny z posledních gratulací

Cvičení na tento týden je vypsané. Bohužel změna času opět přesunula některé cvičení "pod lampu"...bohužel, jinak to nejde. Pokud máte možnosti přes den či dopoedne, cvičte či piště si o hodiny tam.

Jinak gratuce letí pikradce Bei s Renčou, setřici Abbey s Dančou a kopovce Ebi s Lenkou. Všechny zvládli ZV! Ohaři v I. a Ebi bohužel za drobnou limitku v II.ceně. Moc blahopřejeme!


22.10.2018

 

Cvičení na tento týden, víkendové úspěchy

Rozvrh hodin na tento týden máte vyvěsen. Bohužel dny už se krátí, takže pomalu začínáme cvičít pod osvětlením.

Gratulace letí tentokrát na VZ, kde uspěl na 4. místě v II.ceně a s oceněním za nejlepší vodu Míra a MOK Kron. Na BZH vybojoval 2.místo a I.cenu FXH Carron. Na PZ se vítězem v I.ceně stal MOK Lance, dále uspěla v I.ceně MOKové Buddy, Twenty a Bria a v II.ceně VOK Arnold a GR Charlie. Moc všem gratulujeme...ještě máme před sebou pár zkouškových víkendů a pak už jen hony...


16.10.2018

 

Rozvrh hodin, gratulace

Cvičení na tento týden je vypsané. Zítra ještě doplníme hodiny barev a nějaké hodiny na víkend a zároveň snad vyřídíme veškeré e-maily. Omlouváme se za prodlení... Jinak gratulce letí tentokrát na PZ, kde uspěla výmarka Ina, flatice Arča a gordonka Army, dále na derby retírvrů (PZ+SVP) kde se dařilo retrívřici Belle a na ZV, kde v smaých čtverkách zvítězila pointra Arletta a uspěla maďarka Baya. Moc gratulujeme! Minulé týdny na PZ uspěli ještě výmarák Bayard a labradorka Bella...na ty jsme ve výčtu trochu zapomněli :). Moc všem blahopřejeme!


9.10.2018

 

Cvičení na tento týden a víkendové úspěchy

Rzvrh hodin je vypsaný. Kdyby něco, tak pište individuálně. Zkoušková sezóna vrcholí, tak to musíme vše stihnout.

Gratulace letí tentokrát na všechna možná pracoviště. Na VZ uspěli , na nejvyšší metu dosáhli a novými všestrannými psy se stali: VOK Rolf a Onyx, MOK Izrael a Kron a LR Butch. Moc moc blahopřejeme! Na LZ a BZ uspěl irčan Bundi. ZV si opravila kraťaska Abby. Snad jsem na nikoho nezapomněla. Moc všem blahopřejeme! Jen makejte dál...


1.10.2018

 

Rozvrh hodin, víkendové úspěchy

Rozvrh cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Šápneme teď trochu do aportů a mákeneme na PZ.

Jinak gratulace letí tentokrát vlohovkářům, kdy MMO Ambra, MOK Nora, MOK Rauli dokončili V I.ceně a KO Abby a VMO Aryn dokončili za limitku v ceně III. To si kluci ale určitě opraví. Moc všem gratulujeme a jen tak dál...


25.9.2018

 

Cvičení  na tento týden a víkendové úspěchy

V rozvrhu najdete cvičení na tento týden. Pověnujeme se především vlohovkářům a pak přípravám na PZ.

Víkendové gratuace letí tentokrát na všechna možná "bojiště". Na U - VZ bojovala maďarka Kira s Renčou a dokončily v I.ceně na krásném 2.místě. Super! Na LZ ohařů se úspěšně  předvedl v I.ceně na 2.místě irčan Conny s Martinou. Na LZ ostatních plemen bojoval abrador Butch a foxlík Carron. Carča dokončil v I.ceně a Butch za limitku v II.ceně. V neděli se Carron účastnil BZ, kde obstál také v I.ceně na krásném 2. místě. Na KSVP se v II.ceně na 5. místě umístil retrívr Charlie a může tedy získat pracovní certifikát! Na PZ startovali a upotřebitelnost na drobnou zvěř získali maďaři Capy a Cassy. Capy dokončil v I.ceně a v II.ceně Cassie. Moc gratulujeme páníčkům!!!


17.9.2018

 

Rozvrh hodin a gratulace

Rizvrh na tento týden máte na webu. Snažíme se, jak to jde, a makáme na zkoušky. Kdyby někomu něco chybělo, tak pište.

 Jinak gratulace letí ke Kubovi s Coffe. Úspěšně zvládli BZH v I.ceně s tituklem Res.CACT! Blahopřejeme!


11.9.2018

Cvičení na tento týden, propozice

Rozvrh cvičení na tento týden je vypsán. Kdyby něco, pište či volejte... V kalendáři akcí naleznete doplněné zkoušky a odkaz na propozice. Nezapomeňte se včas hlásit!

Jinak gratulace letí MMO Adarovi, k úspěšně zvládnutým ZVP a dodoatečně jezevčíku Finnovi k BZH. Jen tak dál...


3.9.2018

Cvičení a gratulace

Cvičení se nyní po prázdninách už pořádně rozeběhne a budeme makat na nadcházející zkoušky. Kdyby někdo nestíha, tak piště o individuálky.

Jinak gratuace letí tentokrát Kronovi k MJM v II.ceně a oceněním za nejepší vodu a Izzanovi k VP v I.ceně. Moc blahopřejeme!

Na PZ se dařilo Yzzy, která dokončila v I.ceně na 2.místě! Super práce. Na Poháru premonstrátů se předvedla MOK Bella s Janou, které s námi cvičili hlavně loni. Gratulujeme jim k I.ceně, CACTu a Nejlepší práci na poli!


28.8.2018

Rozvrh na tento týden, gratulace

Nějaké to cvičení po našem návratu z tábora máte na webu. Od příštího týdne se na to již vrhneme naplno. Jinak díky všem za doufáme že přínosný a pohodový týden na táboře...teď se vrhneme na zkoušky.

Gratulace letí výmrace Ině k SVP v II.ceně a jezevčíkovi Finnovi k BZ v I.ceně! Blahopřejeme!


15.8.2018

 

Cvičení, finální infi pro táborníky a víkendové úspěchy

Rozvrh hodin na tento týden je již kvůli přípravám na tábor trochu omezený. Ale nějaké cvičení najdete v rozvrhu. Dále finální info pro táborníky najdete zde.

Gratuace letí fouskouvi Carregovi, který dokončil PZ v I.ceně, maďarovi Kronovi, který dokončiil klubové PZ v II.ceně a Grakovi, Kassandře a Archiemu, kteří zvládli SVP v I. ceně. Kassandra na 2.místě! Moc blahopřejeme!


9.8.2018

Cvičení a příští týden + gratulace

Na zítra máme vypsané cvičení aportíků a posušnosti. Bohuže, vzhledem k extra horkému počasí a dalším událostem jsme více cvičení tento týden nestihli. Cvičit budeme ještě příští týden, pokud dovolí předtáborové přípravy a počasí. Info pro táborníky bude začátkem týdne. Snad se počasí umoudří...

Dávejte na psy pozor v tomto počasí...zajímavý článek zde: https://dogfitness.cz/jak-spravne-zchladit-psa/.

Gratulace letí foxíkovi Carronovi k ZVVZ v I.ceně a celkově 3.místu! Dále proběhly zkoušky z vodní práce, kde uspěli Kronos jako vítěz v I.ceně, Kira v I.ceně na 2.místě a dále v I.ceně FCR Arry, NDO Izzy, IS Cony, MOK Dex, MOK Billy a v II.ceně GR Charlie a MOK Buddy a VOK Šelba. 

Dále na PZ+SVP uspěl v II.ceně LR Butch a na SVP CBR Coco v II.ceně. 


24.7.2018

Cvičení na tento a příští týden

Rozvrh na pár hodin v tomto a koncem příštího týdne je vyvěsen. Možná přidáme i hodiny na víkend. Ale to až po našem návratu.


17.7.2018

Rozvrh hodin, gratulace

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Příští týden jsme na dovolené. Kdo se nevejde, tak pište o individuáky. Jinak na SVP proběhně trénink ještě těsne před zkouškami.

Gratulace letí k Bonnie a Radce, které dokončili Memoriál Karla Kiewega ve II.ceně. Blahopřejeme!


11.7.2018

Cvičení tento a příští týden

Tento týden, vyjma aportů ve čtvrtek a nedělní nory, se bohužel cvičit nebude. Příští týden cvičíme normálně.


2.7.2018

 

Info k prodlouženému víkednu

Info pro "leskaře" najdete zde. Těšíme se ve čtvrtek.


1.7.2018

 

Cvičení na pondelí a úterý, víkend na LZ

Rozvrh na tetno týden, resp. na podnělí a úterý máte na webu. Bližší info k víkendu na Klínovci dodáme zítra.


26.6.2018

 

Cvičení na tento týden

Rozvrh hodin na tento týden je na webu...

 


19.6.2018

 

Rozvrh hodin, info k víkendu, propozice na SVP a gratulace k úspěchům

V rozvrhu máte vypsané hodiny na tento týden. Je toho trochu méně vzhledem k našemu odjezdu na výcvikový víkend. Konečné informace pro účastníky najdete zde. Dále v "Kalednáři akcí" najdete vypsané termíny zkoušek pořádaných na podzim pod OMS Kladno. Také jsou doplněné propozice na SVP.

Veliká gratulace letí tentokrát LR Leonovi, který se stal vítězem soutěže "O pohár hradu Valdek". Moc blahopřejeme!


 

12.6.2018

Cvičení v rozvrhu

Rozvrh na tento týden je dovypsaný. :)


11.6.2018

 

Hodiny na zítřek

Hodiny na úterý máte v rozvrhu. Další dodáme zítra ráno.


5.6.2018

Hodiny na zbytek týdne, víkend na LZ

V rozrhu najdete hodiny na zbytek tohoto týdne. Tento týden to máme trochu upravené, vzhledem k naší návštěvě, které se musíme pověnovat.Díky za pochopení. 

Jinak víkend na LZ, BZ je plně obsazen.

Víknedové gratuace letí zpětně k PZ MOK Grakovi a KO Arnoldovi. Oba v I.ceně a Grak dokonce v "plnejch" a s titulem CACT! Dále k PZ GR Belle. Také v I.ceně! Moc blahopřejeme!


 

4.6.2018

Rozvrh hodin na úterý

V rozvrhu máte vypsané hodiny na zítřek. Další cvičení doplníme zítra během odpoledne.


29.5.2018

Cvičení na tento týden, víkend na LZ

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Snad se nějak chytnete...kdyby něco, tak pište.

Propozice a přihášky na víkend na LZ najdete zde.


22.5.2018

Rozvrh hodin, gratulace a LZ

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu.

Víkendová gratulace letí IT Boondimu, který dokončil ZV v I.ceně! Moc blahopřejeme.

Jinak propozice na víkend LZ budou koncem týdne.


4.5.2018

Rozvrh hodin, info k víkendu na PZ, víkend na SVP a gratulce a důležité

Rozvrh na tento týden máte na webu. Vzhledem k tomu, že v pátek odjíždíme na výcvikový víkend, tak je trochu omezen. Jinak na předodjezdové info k PZ najdete v Kalendáři akcí. Tamtéž najdete i propozice a přihášky na víkend příprav na vodu.

Gratualce tentokrát letí k Renče s Kirou k 3.místu a titulu Res.CACT na KZV!

 

Důležité: pokud jste na hodiny na čekací listině, tak prosím nejezděte či se předem poptejte, zda není místo. Pak se cvičení nestíhá!


9.5.2018

Cvičení, gratlace, víkend na vodu

Omlouváme se za delší cvičící pauzu, ale prázdny, svátky apod. nás trochu zaneprázdili. Každopádně už se cvičí a snad bez výpadků ... Kdo se nevlezete či něco konkrétního potřebujete, tak pište. Dny už jsou konečně delší. Cvičení na tento týden je v rozvrhu.


 Na na PZ OMS Praha 3 uspěli v I.ceně  VOK Dante a MOK Cairo. Cairo, který s námi cvičil hlavně v loňské sezóně dokončil týden poté i ZV v I.ceně a je z něj nový chovný pes. Na KPZ KCHHMO  se předvedl MOK Kronos a Kira. Kornos dokončil v I.ceně a Kira za limitku ve II.

Jinak veliká gratulace letí dále našim vlohovkářům...snad na nikoho nezapomenu. Na Memoriálu Ing.Vl. Soukupa (KZV KDO) se předvedla minsta Afra, která s námi cvičila na podzim a pak naše ovečky MMO Adar a Aira. Všichni uspěli v I.ceně. Aira ještě zároveń zkončila 2. na klasických ZV. Na ZV OMS Praha 3 uspěla výmarka Kaira. Na ZV pořádaných OMS Kladno uspěli v I.ceně: maďarka Vita na krásném 2.místě, dále MOK Bria, Ben, Lister a Kirké, dále český fousek Kalda, výmarka Cookie, pikardka Beila. S limitkou v II.ceně uspěl MOK Twenty, který si zaváhání víkend na to opravil na I.cenu. V malých plemenech uspěl FXH Carron. Na Memoriálu V. Vančury se předvedla a I.cenu a CACT získala červenobíla Riona. Moc všem blahopřejeme. Snad jsem na nikoho nezapomněla ... Držíma palce do dalších zkoušek.


Propozice a přihlášky na víkend na vodu budou koncem týdne. 


24.4.2018

Cvičení, tábor, víkend

Cvičení na tento týden je bohužel díky marodícím dětem, našemu odjezdu na zkoušky a prodlouženému víkednu omezené. Vy, co vedete v úterý vlohy, tak napište, zkusíme domluvit něco individny.

Ohledně přihlašování na tábor. Tábor je nyní plně obsazen. Bereme pouze náhradníky.

Jinak víkend na vlohy proběhl za parného počasí. Snad jste se všichni něco přiučili a teď makat, makat, makat :-)


16.4.2018

Cvičení, info pro vlohovkáře, PZ víkend, tábor a první gratulace

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Vzhledem k našemu odjezdu na víkend je trochu omezené. Ale o víkendu vám to snad vynahradíme. Kdo nejedete s námi a nevejdete se, tak pište.

Jinak v kalendáři akcí najdete poslední info pro účastníky víkednu na ZV včetně rozpisu pokojů a také propozice a info k táboru. Přihlašování bude odpříštího týdne. Ať mají všichni stejnou šanci. Víkend na PZ je momentálně plný.

První víkendová gratulace letí na ZVVZ, kde bordík Figo s Petrou dosáhli vítězství v I.ceně. Moc blahopřejeme!


9.4.2018

Cvičení na tento týden, víkend na ZV a PZ

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Poslušnosti budou tento týden bohužel jen v sobotu. Řešíme nějaké veterinární trable a musíme to kombinovat s výcviky. Kdyby se někdo nevešel pište. Neděle se tentokrát necvičí. Pomalu se chystáme na víkend na ZV. Kdo neplatil, prosím dořešte...obvolám a vezmu náhradníky :). Víkend na PZ je téměř plný. Máme poslední dvě volná místečka. Kdo váháte, neváhejte :).

 


7.4.2018

Propozice na víkend přípravy na PZ, platba za víkden na ZV

Zde najdete propozice a přihlášky na víkendovou přípravu na PZ. Hlásit se můlžete od zítřka :). Dále prosím účastníky víkendu na ZV, kteří doposud nezaplatili, ať tak prosím učiní....jinak budou mít náhradníci radost :-).


3.4.2018

Cvičení a příprava na PZ

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Kdyby něco pište...snad už počasí vydrží. Jinak v sobotu se na vás těšíme na svodu. 

Ohledně víkednu na PZ budou propozice během tohoto týdne.


26.3.2018

Rozvrh hodin a prosba

Cvičení máte na webu. Ještě asi dopníme hodiny na pátek a víkend. Vše dle počasí a Velikonoc...tak průběžně jukněte... budou ještě příopravy na ZV apod.

Dále prosíme všechny,co jedou na výcvik (i když jednou pozdě :-)), ať jezdí kolem nás a sousedů pomalu tj. krokem...jsou zde děti a pejsci...ať není zbytečně zle...díky.


20.3.2018

Cvičení na tento týden, výcvikový víkend, jarní svod

Tak nám ten začátek sezóny opět trochu komplikuje počasí a doufáme, že příští týden už se budeme moci vrhnout do pole ... tento týden je cvičení vzhledem k počasí a ČS KCHHMO trochu omezená...možná něco ještě přidáme na neděli. Pokud jste se nevešli, tak pište ...

Víkendová příprava na zkoušky vloh je již úplně plná, takže bereme pouze náhradníky. Už se těšíme....

Jinak blíží se nám první akce OMS, a to jarní svod. Propozice a přihlášku najdete v "Kaledáři akcí". Na ni navazují zkoušky ZVVZ...majitelé malých plemen se mohou hlásit na přípravu.


12.3.2018

Rozvrh hodin, víkendový výcvik a akce

V rozvrhu máte konečně vypsané hodiny. Jaro snad už klepe na dveře, a tak se do toho cvičení musíme trochu opřít. Prosíme na přípravy na zkoušky vloh se hlaste jen 1 x za týden. Ať se všichni prostřídáme. Kdo se nevejde, tak pište. Nějak to provedeme.

Jinak v "kalendáři akcí" najdete přihlášky a propozice na první víkendový výcvik. Další budou postupně přibývat. Dále jsou zde propozice na ZVVZ a pomalu se hlaste na jarní svod. 


20.2.2018

Cvičení a jarní prázdniny

Rozvrh hodin na tento týden máte v rozvrhu. Příští týden,tento i příští víkend cvičení nebudou. Máme jarní prázdniny. Uvidíme se v březnu.

 


12.2.2018

Rozvrh hodin

Cvičení na tento týden máte vypsané. Kdyby něco, pište si individuálně. 


6.2.2018

Cvičení na tento týden

Tak konečně je u nás trochu klid a snad nebudeme marodit nadále. Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Vzhledem k počasí a tomu, že na víkend jsem na výstavě, je trochu omezené. Příští týden budeme cvičit nejspíš i víkend ...


31.1.2017

Výcvik tento týden, ZMĚNA TERMÍNU TÁBORA

Tento týden se bohužel cvičit nebude. Naše dcera Andulka je nemocná. Příští týden snad už v poho...

!!!Důležité info pro všechny zájemce o letní tábor...z důležitých organizačních důvodů se musel posunout termín týbora, a to o týden pozdějí. od 19.-26.8.2018 (od neděle do nedělě)!!! Omlouváme se, za případné komplikace, ale nešlo jinak....

Jinak děkujeme všem za zábavu na plese...snad se akce vydařila a za rok snad naviděnou opět v šatech :)


23.1.2017

Cvičení na tento týden, ples

Rozvrh hodin máte na webu. Možná dle počasí něco bude i v neděli, případně si napište, ať vím, co tam vypsat :).

V pátek se uvidíme na plese. Jen malé upozornění. "Želva" na rozvoz domů pro malý zájem nebude...tak pokuste se pořešit jinak, případně pište a volejte...něco vymyslíme. Kdo máte ještě cokoli do tomobly, tak uvítáme, ale už teď je bohatá .... těšíme se :-)


17.1.2018

Rozvrh cvičení

Cvičení na tento týden máte v rozvrhu. Dáváme trochu opožděně a omezeně...snad se to počasí umoudří. Kdyby něco, pište si o individuálky. Uvidíme, jak vše klapne..


8.1.2018

První cvičení, ples

První letošní rozvrh hodin máte vyvěsen. Bude to stejné jako loni, hodiny budu vypisovat většinou v pondělí. Na tento týden ještě nemáme komplet vypsáno, protože máme ještě nějaké "novoroční" zařizování. Postupně příští týden přibudou nějaké poslušnosti a aportíky...s ohledem na počasí začneme chystat i vlohy.

Zároveň pro ty, co ještě nemají lístky na ples a váhají, zda jít, tak si o ně písněte, bude legrace... Těšíme se na vás...

 


BILANCE ROKU 2017

Opět přikládáme pár zajímavých čísel o tom, jak jste a jsme si loni vedli ... V průběhu roku 2017 jsme s Vámi strávili mnoho hodin na poli, v lese, u rybníka a také na naší zahradě :-). Připravili jsme pro Vás 4 víkendové akce a jeden týdenní výcvikový tábor a několik intezvek. Naše a především VAŠE úsilí snad přineslo výsledky a radost z práce psů. O Vaší úspěšnosti svědčí následující výčet úspěchů na polích zkouškových.Na zkouškách se úspěšně pod naším vedením předvedlo 61 našich cvičenců. Zkoušky vloh úspěšně absolvovalo 39 psů. Na podzimních zkouškách uspělo a upotřebitelnost získalo 20 pejsků. Na vodních zkouškách uspělo 15 a na lesních zkouškách 8 našich svěřenců. Na barvářských zkouškách 2 psíci, 5 psů na ZVVZtkách. Na zkouškách OVVR se obstáli 6 nášich svěřenců. Norovali a na ZN obstálo 6 pejsků. Na prestižních klubových akcích a memoriálech uspělo našich 5 oveček. Na zkouškách honičů se předvedl jeden pes. Zkoušky nejvyšší, a to všestranné úspěšně absolvovalo 8 psů a nyní se pyšní titulem „U“! Několik psů získalo na zkouškách vítězství a přední místa, tituly CACT. Klubové šampiony práce, Národní šampiony práce a různá umístění v TOP-pracovních žebříčkách svého plemene. Jsme na Vás moc pyšní!!! Přehled všech úspěšných bude postupně viset v „Absolventech“.Když jsme to všechno spočítali, zjistili jsme, že se jedná o 61 psů, předvedených úspěšně na 187 zkoušek různého typu, což je průměrně 3,06 zkoušky na psa. Jsme rádi, že oproti loňskému roku úspěšně absolvovalo zkoušky téměř stejně hafanů (letos o 3 více), ale v porovnání s minulým rokem máme velký nárůst průměrné zkoušky na psa (loni 2,41 a předloni 2,06), což nás moc těší. Máme velkou radost, že nekončíte jen s nutným minimem zkoušek nebo u upotřebitelnosti, a že se svými svěřenci pracujete dál. Oni vám to určitě svou láskou vrátí. Letos jsme se obecně věnovali hlavně mlaďochům a na podzim makali se začátečníky. Bylo hodně „podzimkářů a vlohovkářů“. Letos bude hodně z vás pomýšlet na vyšší zkoušky, a ti začínající, se snad zařadí příští rok touto dobou do „Absolventů“ a budou mít také nějaký ten zápis v PP. Abyste věděli, tak ani my jsme nezaháleli a letos na zkouškách předvedli celkem 11 hafanů na 22 zkouškách. Obsolvovali jsme několik soutěží a vyšších zkoušk a na letošní rok se zase těšíme na práci s mlaďásky.  Celkem jsme „běželi“ : 3 x ZV, 2 x ZVVZ, 3 x SVP a 3x PZ v I.ceně. 2 x VZ v I. a III.ceně. Dále pak Memoriál Vl. Černého, kde jsme v I.ceně zvítězili, 3 x MJS (VZ CACIT) v III.ceně, 2 x IKP v II.ceně a jednou FT za velmi dobře. Mezi vším tím organizováním akcí, cvičením s Vámi a přípravě na zkoušky, péčí o naše vlastní psy jsme ještě objeli „několik výstav“ a také fungovala naše chovatelská stanice Vives Bohemia, kde jsme odchovali několik vrhů štěňátek a snad přinesli do českého chovu námi chovaných plemen novou krev, nové naděje a budoucí kvalitní chovná zvířata. Prostě jsme se neflákali ... Nemyslíme si, že vaše úspěchy se dají vyjádřit pouze splněnými zkouškami a určitě se mnozí vylepšili v poslušnosti, zvládli nějaké ty zlozvyky svého hafana. Někteří jen pocvičili a utužili vztah se svým čtyřnohým kamarádem. I z toho máme velkou radost. Mnoho z vás kynologie pohltila, stali se z nich chovatelé, majitele loveckých psů, absolvovali první hony, někteří si udělali zkoušky z myslivosti jiní okusili úspěchy na výstavách. Nejen cvičení, ale hlavně nadšení páníků a radost psů to je to, co nás na tom velkém kolotoči baví a žene nás dál.Doufáme, že se vám s námi na akcích, cvičeních a dalších událostech líbilo. Tímto moc děkujeme všem instruktorům, externím pomocníkům a dalším osobám za účast a majitelům honiteb za propůjčení míst pro cvičení. Dále děkujeme i sponzorům a dalším...Doufáme, že ROK 2018 bude neméně úspěšný, aktivní a nesený ve stejně přátelské atmosféře. Již nyní máte v „Kalendáři akcí“ výcvikové a další akce a zkoušky, kde doufáme, že se s mnohými z Vás sejdeme.Sezónu zahajujeme opět PLESEM LOVECKÉHO VÝCVIKU. Doufáme, že všichni dorazíte! Další akce jsou víkendové výcviky, zkoušky a tábor, který letos bude opět v Bělé.Pokud máte kdokoli cokoli pro vylepšení, konkrétní přání a jiné dotazy, neváhejte a pište či volejte. Návod k nové registraci najdete níže ... cvičit budeme od příštího týdne :).

 

ples

 

 


PF 2018

 

pf2018

 

 


26.12.2017

Informace k sezóně 2018 a podrobnosti k registracím od 1. 1. 2018

Jak jste si určitě mnozí všimli, tak jsme opět smazali registrace a prosíme o zaslání nových.

  1. Ti co loni absolvovali zkoušky – pošlete co nejdříve registraci, přístup povolíme po tom, co dostaneme fotku a výčet zkouškových úspěchů pro uvedení do „Absolventů“. Registraci máte jasnou – nebojte, že na vás nezbude místo :-).
  2. Ti, co již cvičili v roce 2017, nebo alespoň absolvovali seznamovací procházku – pošlete co nejdříve registraci, uvedeme jméno Vás a Vašeho pejska do přehledu "Cvičenců 2018".
  3. Ti, co mají zájem s námi cvičit v roce 2018 a ještě se neznáme – prosíme, zasílejte registrace od půlky ledna  2018, kdy možná bude 1. SEZNAMOVACÍ PROCHÁZKA. Do té doby nebudeme Vaše registrace povolovat! Máme omezenou kapacitu a až po registrování stávajících cvičenců uvidíme, kolik máme místečka pro „nováčky“. Kapacita se mění v průběhu roku, takže nebojte, kdyžtak přijímat nováčky budeme i později.

Pro úplnost:

Uživatelské jméno – jméno psa (ideálně celé dle PP), pokud chcete kratší, tak nám celé oficiální jméno pejska pošlete na e-mail (pro uvedení do cvičenců), u absolventů nepotřebujeme…ta známe.

Důležitý je aktuální telefon, e-mail a celé Vaše jméno.

Registraci musím povolit manuálně -mějte vždy chvilku strpení, než začne vše fungovat.

Podobrně o registraci zde.

Cvičit začneme v lednu :-). V roce 2018 jsme pro vás připravili opět několik akcí a možná bude i nějaká víkendovka navíc .... postupně vše zveřejníme.

 

Těšíme se ...